סגור

סקר מנדטים: הליכוד וכחול לבן לא מצליחות לזנק

הליכוד וכחול לבן, המתמודדות ראש בראש על ראשות הממשלה, לא מצליחות לזנק. עוצמה יהודית נותרת מתחת לאחוז החסימה. אין 61 מנדטים לגוש הימין או לגוש השמאל

משה סלע, חדשות כיפה
כו בטבת התשפ
,
23 בינואר, 2020 12:36
נתניהו וגנץ. לא מזנקים

נתניהו וגנץ. לא מזנקיםצילום: פלאש 90, יונתן סינדל, מארק ישראל סלם

סקר מנדטים חדש שמתפרסם בכאן 11 מעלה כי מפת הגושים נותרת זהה, כאשר המפלגות הגדולות לא מצליחות לזנק באופן משמעותי. כחול לבן מקבלת 35 מנדטים, בעוד הליכוד גורפת 31 מנדטים, מה שאומר כי נכון לכרגע אין לגנץ יתרון משמעותי על פני נתניהו בשביל להיות זה שירכיב את הממשלה הבאה.

עוד עולה מהסקר, כי רשימת ימינה עודנה עומדת על שמונת המנדטים שלה, בעוד עוצמה יהודית נותרת מתחת לאחוז החסימה. עוד על פי הסקר: הרשימה המשותפת עם 13, העבודה-גשר-מרצ עם 9, ש"ס עם 8, יהדות התורה עם 8 מנדטים גם היא וכמות מנדטים זהה מקבלת ישראל בתינו של אביגדור ליברמן.

נזכיר, כי בעקבות המצב הנתון הופעלו לחצים על איתמר בן גביר לפרוש מהמרוץ לכנסת, זאת בשל אלפי קולות הימין שיאבדו רלוונטיות במידה ויפסיד, אך בן גביר הודיע זה מכבר כי פרישה מבחינתו איננה על הפרק. 

23.01.2020

1. ביום הבחירות העוצמה היהודית תקבל אחוז אחד בלבד (.)

כי תמיד הם מקבלים פחות מסקרים . אל תזרקו את הקולות שלכם לפח . ואם בן גביר באמת היה אוהב את ארצנו הוא היה פורש מן הבחירות ולא היה שורף אלפי קולות של מצביעי הימין .

דווח על תגובה לא ראויה
23.01.2020

2. בלגנץ הוא בלגנץ (נגעלת)

מדו"ח מיוחד של מבקר המדינה בעניין מערך הרכש במשטרת ישראל, עלה כי ב-2016 פנתה המימד החמישי שמנהלה היה בני גנץ, אל המשטרה והציעה לה לרכוש מערכת טכנולוגית מתקדמת שהיא מפתחת.

לאחר בדיקות שונות היה צורך לבצע פיילוט לבדיקת יכולות המערכת לכך צריך אישור ועדת פטור במשרד האוצר לפי תקנה 11 לתקנות חובת מכרזים. לוועדת המכרזים שדנה בעניין הפטור הוצגו נתונים ביחס לחברה, יכולותיה ולקוחותיה אשר בעקבותם אישרה הוועדה את הפטור ממכרז.

לוועדת המכרזים הוצגה חוות דעת של מנהל הטכנולוגיות של משטרת ישראל. חוות הדעת כללה לכאורה פרטים כוזבים ביחס לחברת המימד החמישי, ניסיונה ולקוחותיה. על-פי חוות הדעת שהוגשה לוועדת המכרזים ב-2016, החברה הייתה קיימת ארבע שנים, אף שהיא התאגדה רק בשנת 2014.

נאמר, כי לחברה חמישה לקוחות שהם גופים ביטחוניים וכי קיים אצלה זה שנה וחצי מוצר מדף - מבדיקת המבקר עולה לכאורה כי מדובר בפרטים שאף הם כוזבים, ולכאורה לחברה לא היה מוצר מדף ולא היה לה שום לקוח שהינו ארגון ביטחוני.

דווח על תגובה לא ראויה
23.01.2020

3. רק עוצמה יהודית בימין (רון)

דווח על תגובה לא ראויה
23.01.2020

4. מאמינים לכל מילה של ביבי! יספח גם יספח! רגע: למה הוא לא סיפח עד עכשיו? השמאל אשם! ברור!!!! (השמאל אשם בכל, זה ברור!)

דווח על תגובה לא ראויה
23.01.2020

5. 4: תגובתך צינית אבל צריך לזכור שמהלך כזה הוא מסובך ותלוי ביושב הבית הלבן, ועד לא מזמן זה לא היה אפשרי (בשנה האחרונה לא היתה ממשלה קבועה אז נותרה השאלה מה קרה בשנתי)

דווח על תגובה לא ראויה
23.01.2020

6. עוצמה יהודית תיכנס רק בתמיכה של הפריפרייה (מזרחי)

ככה הרב מאיר כהנא נכנס לכנסת

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2020

7. מישהו יכול להסביר לי איך דתיים מצביעים לכחול לבן העלובים האלה?? רוב אנשי הרשימה הם אנשי שמאל (ע"פ ויקיפדיה ודפי הטוויטר שלהם) אתם רוצים שייעקרוט (יוסי )

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2020

8. גנץ מגמגם בכל ראיון או נאום שלו, גנץ מאמי אבל צריך לנהל מכולת ולא מדינה. רוב חברי כחול לבן הם אנשי שמאל, אתם מוזמנים לבדוק בטוויטר שלהם ובוויקיפדיה. ל (מוישי זליג)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מאחז ביו"ש. ארכיון צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

מאחזים ביו"ש יחוברו לחשמל: "תיקון עוול היסטורי"

קרא עוד