סגור

"אני בטוח שראש הממשלה לא רצה לפגוע באוכלוסיית המוגבלים"

השר לשיתוף פעולה אזורי מגן על נתניהו וטוען כי המקרה בו גמגם למיקרופון באירוע הליכוד לא כוון כדי לפגוע בציבור כבדי הדיבור. "התוכן נועד להצביע כל כך שגנץ לא מביע עמדה בשום נושא"

חדשות כיפה
כו בטבת התשפ
,
23 בינואר, 2020 10:02
הנגבי. מגן על נתניהו

הנגבי. מגן על נתניהוצילום: יונתן זינדל/פלאש 90

צחי הנגבי מתייחס לסערה סביב ראש הממשלה בנימין נתניהו ואומר: "אני בטוח שראש הממשלה לא רצה לפגוע באוכלוסיית המוגבלים. התוכן היה ונותר מסר שאנחנו מדגישים כל הזמן, בני גנץ לא מביע עמדה של ממש בשום נושא שעל סדר היום."

נזכיר, כי ראש הממשלה פגה באוכלוסיית כבדי הדיבור, זאת לאחר שגמגם למיקרופון תוך ניסיון חיקוי של יריבו הפוליטי בני גנץ, בכנס הליכוד שנערך שלשום. נתניהו עצמו ביקש להתנצל אמש על הדברים וצייץ בחשבון הטוויטר שלו כי דבריו לא כוונו לאנשים בעלי מוגבלויות.

"החיקוי הלועג של רה"מ בנימין נתניהו לאדם שמגמגם הוא שפל ערכי ממדרגה ראשונה למערכת הפוליטית בישראל" אמר מנכ"ל ארגון המגמגמים בישראל, חנן הורוביץ, "עשרות אלפי אנשים שמגמגמים בישראל - אשר מתמודדים יום יום, שעה שעה, באומץ רב מול מציאות עוינת - אינם מושא ללעג, אלא לגאווה. כל לעג על גמגום, בין אם הוא מתייחס לאדם שמגמגם או שהוא נועד לתייגו ככזה, אינו ראוי ואינו מוסרי."

23.01.2020

1. לא מאמין לנתניהו ולהנגבי (שמעון לוי)

שני נוכלים נאלחים מושחתים

דווח על תגובה לא ראויה
23.01.2020

2. גם משה רבינו היה בטוח שלעם ישראל לא יהיה מנהיג מוגבל כמו נתניהו, מוטב לגמגם מלהיות עבריין טיפש. (לילך)

דווח על תגובה לא ראויה
23.01.2020

3. נו באמת... שטויות נתניהו התכוון ללעוג למגמגמים?? (מתנגדת לאפליה מגדרית)

הרי הוא דיבר על גנץ. ברור שכיוון לגנץ ומספיק עם הקשקוש הפוליטי הזה. הרי סאטריקנים כל הזמן חיקו את הגמגומים של גנץ "יו יו יו יונית" מישהו קפץ? ודאי שלא. זה בסך הכל ניסיון להשחיר את פניו של נתניהו באמצעות מתנגדיו בתקשורת שיודעים היטב שאין קשר בין דבריו ללבעלי מוגבלויות. קשקוש פוליטי מטופש.

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2020

4. . מישהו יכול להסביר לי איך דתיים מצביעים לכחול לבן העלובים האלה?? רוב אנשי הרשימה הם אנשי שמאל (ע"פ ויקיפדיה ודפי הטוויטר שלהם) אתם רוצים שייעקרו (אוףף)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ארכיון צילום: דוד כהן, פלאש 90

תחזית מזג האוויר: גשם חזק, חשש לשיטפונות

קרא עוד