סגור

פרץ ספד לרב וישלצקי: אלישע היה לפני הכל חבר יקר

המועמד החדש של רשימת ימינה הגיע לאירוע לזכרו של הרב אלישע וישלצקי יחד עם שרה בק ואופיר סופר. "הגיע לכל מקום שהתבקש לא משנה אם היו שם מעט או מאות אנשים" ספד פרץ לרב

חדשות כיפה
כה בטבת התשפ
,
22 בינואר, 2020 17:25
פרץ ובק באירוע

פרץ ובק באירועצילום: דוברות ימינה

שר החינוך הרב רפי פרץ התארח היום באירוע קרן קהילות יחד עם שרה בק וח"כ אופיר סופר, באירוע לזכרו של הרב אלישע וישלצקי. שיום פטירתו חל היום. פרץ והמועמדת החדשה לכנסת מטעם רשימת ימינה נשאו דברים לזכרו של הרב. "הרב אלישע היה לפני הכל חבר יקר. מסר את נפשו על הציונות הדתית ברחבי הארץ" אמר פרץ.

יו"ר הבית היהודי סיפר על הרב כי "הגיע לכל מקום שהתבקש לא משנה אם היו שם מעט או מאות אנשים. אדם פשוט, עניו, הכל בשקט מופתי. זכיתי להכיר אותו ואני מודה בכל יום על הזכות הזאת. אלישע, אתה חסר מאוד" ספד פרץ בכאב.

גם שרה בק נשאה דברים ואמרה: "אנחנו צריכים ללמוד מהרב אלישע וישלצקי את מידת ההתלהבות. הוא ידע להתעלות מעל המחלוקות בהתלהבות המחוברת לתורה, לעם ולארץ. אני מקווה שנלמד ממנו להביא לכך שהבית של הציונות הדתית ינק מאותם שורשים ויתעלה מעל המחלוקות, כדי שיהיה בית איתן ויציב."

ח"כ אופיר סופר ביקש גם הוא לספוד לרב ואמר: "אחד הדברים המיוחדים ברב אלישע היה שכמעט כל מי כל מי שהרב אלישע ליווה אותו וייעץ - חש כבנו היחיד. אנו מציינים היום שנה לפטירת מו"ר הרב אלישע וישלצקי זצ''ל- איש הגרעינים התורניים, אוהב עם ישראל וארץ ישראל.  במהלך השנה האחרונה, לא פעם התגעגעתי לסיוע ולהכוונה שלו ואף היו רגעים שניסיתי לדמיין מה הוא היה אומר לי."

סופר סופד לרב

סופר סופד לרבצילום: דוברות ימינה

22.01.2020

1. פרץ לרב..תתביישו! (אנונימי)

הרב רפי פרץ..טיפת כבוד!

דווח על תגובה לא ראויה
22.01.2020

2. די להסתה, הרב אלישע רצה שיקראו לו אלישע ובמיוחד חבריו (תמים)

לא צריך לעשות מכל אמירה פרשייה

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ג'ארד קושנר צילום: יונתן זינדל/פלאש 90

קושנר: "נתניהו התחייב בפנינו במפורש שלא יקדם את הסיפוח"

קרא עוד