סגור

צבי האוזר לגבי אשכנזי: כנס את ועדת חוץ וביטחון לדיון על הקפאת הבנייה בירושלים

בעקבות הנחיית נתניהו להקפיא בנייה של 2000 יחידות דיור בהר חומה, ח"כ צבי האוזר שיגר מכתב ליו"ר ועדת חוץ וביטחון, גבי אשכנזי ובו דרש לכנס את ועדת חוץ וביטחון לדון בנושא: "חובותינו לבקר פעילות הממשלה המעלה חשש לפגיעה באינטרסים לאומיים, לרבות הגבלת ריבונות ישראל בירושלים וכל זאת משיקולי מדיניות חוץ  לכאורה"

חדשות כיפה
כה בטבת התשפ
,
22 בינואר, 2020 11:10
ח"כ צבי האוזר

ח"כ צבי האוזרצילום: הדס פרוש, פלאש 90

בכחול לבן ממשיכים לאגף את נתניהו מימין, ח"כ צבי האוזר (כחול לבן) פנה השבוע ליו"ר ועדת חוץ וביטחון, ח"כ גבי אשכנזי, בדרישה לכנס את הועדה לדיון בהקפאת הבנייה בשכונת הר חומה ובירושלים.

במכתב ציין ח"כ האוזר: "המשך הבנייה בירושלים, בדגש על השכונות העוטפות את העיר, היא בעלות ערך לאומי ובטחוני עליון לפיתוחה וחיזוקה של הבירה."


להורדת הקובץ

עוד הוסיף וכתב: "בהתאם לחובותינו לבקר פעילות הממשלה המעלה חשש לפגיעה באינטרסים לאומיים, לרבות הגבלת ריבונות ישראל בירושלים וכל זאת משיקולי מדיניות חוץ  לכאורה, אבקש לקיים דיון דחוף בהשתתפות כל הנוגעים בדבר, לרבות משרד ראש הממשלה, עיריית ירושלים, מנהל התכנון והמועצה לביטחון לאומי."

נזכיר כי לפני מספר שבועות נודע לחדשות כאן כי ראש הממשלה נתניהו דוחה בנייה של כ-2000 יחידות דיור בשכונת הר חומה בירושלים. מלשכת ראש הממשלה נמסר: "ישראל בנתה בירושלים, בונה בירושלים ותוסיף לבנות בירושלים – תוך הפעלת שיקול דעת"

22.01.2020

1. כשהייתי חבר ליכוד בתקופתו של מנחם בגין היתה דוגמא אישית לצניעות ערכים של יושר ואמינות הדר וכבוד וכיום הליכוד בראשות דון ביבי מסמל את השחיתות השינאה הש (יאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
22.01.2020

2. כשהריקבון מתגלה אצל הסנדק דון ביבי וכנופייתו שלמעלה --מי שנושמים את הסירחון הם האנשים הפשוטים שלמטה (אבנר)

דווח על תגובה לא ראויה
22.01.2020

3. האוזר המועמד שלך אפס מאופס!!! (בני)

מתפלא עליך אתה הרבה יותר טוב ממנו???תתעורר

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2020

4. גנץ מגמגם בכל ראיון או נאום שלו, הוא מאמי אבל צריך לנהל מכולת ולא מדינה. רוב חברי כחול לבן הם אנשי שמאל, אתם מוזמנים לבדוק בטוויטר שלהם ובוויקיפדיה. ל (מנשק'ה)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בני הזוג נתניהו צילום: חיים צח, לע"מ

נתניהו במלון בצפת: "המשיכו לטייל בארץ ישראל"

קרא עוד