סגור

"לציבור הדתי יש אלטרנטיבה פוליטית": כחול לבן משיקה קמפיין למגזר הדתי לאומי

למרות שדחקו את הסרוגים לתחתית הרשימה, כחול לבן החליטה לשלש את תקציב המטה של הציונות הדתית: "אנו רואים חשיבות אסטרטגית בפניה אל המגזר, שמחפש בית פוליטי חדש של ממלכתיות, ערכים ויושרה"

חדשות כיפה
כג בטבת התשפ
,
20 בינואר, 2020 12:06

צילום: שריה דיאמנט

מפלגת "כחול לבן" זיהתה בבחירות האחרונות מספר גדול של מצביעים דתיים שבחרו במפלגה כביתם הפוליטי החדש,אך מנגד לא מיקמו את נציגי הציונות הדתית, אלעזר שטרן, יועז הנדל, חילי טרופר, אורית פרקש, תהלה פרידמן, מיכל קוטלר, משה (קינלי) טור פז, במקומות בכירים ברשימה. 

בכחול לבן הקימו מטה מיוחד לציונות הדתית בקמפיין אותו מובילים חברי כנסת מהציונות הדתית ואנשים מהמגזר. הקמפיין צפוי לפעול בכל הזירות: שטח, דיגיטל, תקשורת ומדיה וידבר אל מגוון קהלים בציונות הדתית. 

מהמטה נמסר: ״הרב רפי פרץ וסמוטריץ' מייצגים רק חלק קטן מהציונות הדתית. יש ציבור רחב שמאמין בערכים אחרים ובתפקידה ההיסטורי של הציונות הדתית בהובלת המדינה. בחירות האחרונות ראינו עליה משמעותית בכמות המצביעים לכחול לבן בקרב הציבור הדתי. אנו רואים חשיבות אסטרטגית בפניה אל המגזר, שמחפש בית פוליטי חדש של ממלכתיות, ערכים ויושרה, בית שישמור על ישראל וערכיה היהודיים והדמוקרטיים".

את הקמפיין הסרוג יוביל משרד הפרסום ״משרוקית״, שעומד מאחורי קמפיינים פוליטיים רבים, ובהם קמפיין הבחירות של הבית היהודי ב-2013 וב-2015, ומערכות בחירות מקומיות ברחבי הארץ.

 

20.01.2020

1. גם ליברמן יקים מטה חרדי? (מגוחך)

דווח על תגובה לא ראויה
20.01.2020

2. ציונות דתית (י)

הערב רב של הציונות הדתית יצביעו לגנץ ממש תקלה.

דווח על תגובה לא ראויה
20.01.2020

3. שניהם זבל (דוד)

דווח על תגובה לא ראויה
20.01.2020

4. מעולה! (דודי)

החרדלי"ם יצביעו ש"ס ג או עצמה. כל השאר ליכוד או כחול לבן, וסוף סוף נגמור את הפאסדה הזו שנקראת מפדל בגלגוליה השונים

דווח על תגובה לא ראויה
17.02.2020

5. ההוכחה שכחול לבן=שמאל-הפיצו!! (ההוכחה שכחול לבן=שמאל-הפיצו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את הקשקוש שכחול לבן היא מפלגת "ימין ממלכתי" או מכבסות מילים בסגנון, מי שמצביע להם מצביע לאנשי שמאל ושלא יתפלא אם יגרשו אותו מהבית אח"כ: להלן פירוט חלקי ע"מ לקצר: בני גנץ- אמר לידיעות אחרונות שההתנתקות היתה טובה. יאיר לפיד (בראיון לעמית סגל) "צריך לפנות 80-90 אלף מתנחלים, המפלגה הקודמת של ניסנקורן היתה מפלגת העבודה (ויקיפדיה), מיקי חיימוביץ' הייתה קצינה בצה"ל בפינוי ימית (ויקיפדיה) ואמרה ל"ויינט" שאפשר לפנות התנחלויות בהסכמים. עופר שלח "תומכים בשתי מדינות (ראיון לרינה מצליח), הכיבוש משחית (ראיון ל'הארץ'). יעל גרמן היתה חברת כנסת במרצ (ויקיפדיה) ותומכת במדינה פלסטינית (ראיון לגל"צ) והצטלמה עם אוהדת של אהד תמימי שהכתה חיילים (פייסבוק). מירב כהן הייתה מועמדת ב"תנועה" בראשות ציפי לבני (ויקיפדיה), אסף זמיר- "תפנימו, הסודאנים והאריתראים כאן כדי להישאר" (ראיון ל'הארץ'). אלעזר שטרן "ההתנתקות לא הייתה אירוע עצוב עבורי", "אנחנו תומכים בפתרון שתי המדינות" (כאן 11 'כיפה קרועה').

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ח"כ יאיר לפיד צילום: ללא

תומך מפתיע לליאור שליין - יאיר לפיד

קרא עוד