סגור

הותר לפרסום: אהרון רמתי הוא החשוד בניהול כת בירושלים

רמתי חשוד בהחזקת עשרות נשים וילדים בתנאי עבדות. במהלך הדיון הכחיש רמתי את המיוחס לו. מעצרו הוארך עד ליום ראשון

חדשות כיפה
יז בטבת התשפ
,
14 בינואר, 2020 16:52
פשיטת המשטרה

פשיטת המשטרהצילום: דוברות המשטרה

בית המשפט המחוזי בירושלים התיר לפרסם כי הרב החשוד בניהול כת בסמינר "באר מרים" בשכונת הבוכרים בירושלים הוא אהרון רמתי. זאת לאחר שסנגורו ביקש לאסור את הפרסום.  שמותיהן של שמונה הנשים שנעצרו יחד עימו רמתי טרם הותרו לפרסום.

רמתי (60)  נעצר אתמול בעקבות פשיטה של המשטרה עם המתחם בו, על פי החשד, פעלה הכת. על פי טענת המשטרה רמתי החזיק עשרות נשים בתנאי עבדות קשים, ואף תקף מספר ילדים. והעבירות המיוחסות לו הן החזקה בתנאי עבדות, קשירת קשר לעשות פשע, תקיפת קטין וגרימת חבלה, בעילת אישה ועושק.

במהלך הדיון הכחיש רמתי את המיוחס לו, וסנגורו אמר כי מרשו "כופר לחלוטין, לא פגע באף אחד מעולם. מחכה לרגע שיטיחו בפניו את החשדות כדי שיוכל לתת תשובות והסברים".

ראשיתה של הפרשה בדיווחים שהגיעו לידי יחידת ההונאה ופשיעה כלכלית של מחוז ירושלים, מהם עלה חשד לקיומה קהילה הפועלת במעטה של סמינר נשים שחיות יחד עם ילדיהם בדוחק וצפיפות במתחמי המגורים, כשבראש הסמינר עומד אדם שעפ"י החשד מבצע עבירות שונות כלפיהן וכלפי ילדיהן, וזאת במשך שנים ארוכות.

עם התקדמות החקירה שלוותה ע"י הפרקליטות (אזרחית), אספו חוקרי המשטרה לאורך החודשיים האחרונים עדויות וראיות שהצביעו על החשוד המרכזי (שנות ה- 60, ירושלים), כמי שעומד בראשה של הקהילה, ועפ"י החשד שולט באופן אבסולוטי בחייהן של כ – 50 הנשים, המתגוררות במתחם ונתונות למרותו עד לכדי בידודן מהחברה ומבני משפחותיהן, ובנוסף עלה כי הילדים עד גיל 5, מוחזקים מדי יום במתחם בבידוד מוחלט.  

 

14.01.2020

1. נו צריך לסלוח לו הוא תימני... (אבי )

עקשן

דווח על תגובה לא ראויה
14.01.2020

2. לפי הסרט של המשטרה והעדות של מתלוננת לא כת ולא עבדות , רק פיתרון לדיור ומחייה לפי יכולתו לכמה שיותר חוזרות בתשובה (יוסף בן אליה)

נראה שהדרך לגיהינום רצופה כוונות טובות של המשטרה והרווחה , לארגון נגד כתות , כמו אצל אמבש , שהרסו בית ומשפחה עד ילדים ברחוב ורצח המטוייח של ביתו ז''ל ואסיר ציון 26 שנה כשלרוצחים נותנים גם 7 ו 4 שנים ומשחחרים אותם שליש לפני , ופוליאמוריה של אונ' בר אילן ותל אביב , ואורגיות של משכב זכר וניאוף זה גלאט כשר במדינתינו , שופכים דם נקי בירושלים , בלי לדבר על ילדי עניים שלוקחים מבתיהם , על אי צדק לראש ממשלה כולנו צועקים ועל אי צדק לעניים שותקים באי אכפתיות ,

דווח על תגובה לא ראויה
26.01.2020

3. ידוע תדע: *** שכעת כל הרבנים; וכל המנהיגים; וכל הגדולים; ~ בעם ישראל, ... (בהסכמת כל גדולי ישראל)

ידוע תדע: *** שכעת כל הרבנים; וכל המנהיגים; וכל הגדולים; ~ בעם ישראל, מיעצים לכולם ללכת למדרשה זו, כי היא כמאט המדרשה היחידה הפועלת בדעת תורה - ובהסכמת כל גדולי ישראל!!!!!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2020

4. שׁוֹטִים אלו הרודפים אותו עֲתִידִין לִתֵּן אֶת הַדִּין (יָדֹ֨עַ תֵּדַ֜ע)

שוב ירי רקטות לעבר יישובי עוטף עזה - זה נשלח מן השמים בגלל שלא מכבדים את הצדיק המקובל שמוסר נפשו בעבור בנות ספרדיות בעלות תשובות, עם מדות טובות, וצנועות וכו' ומעלה אותם דרך המלך ועוזר להם להקים בית נאמן בישראל, מי כמו הצדיק המקובל הרב רמתי שליט"א.

מורי ורבותי; אל תתפעלו אם עוד מעט יהיה חוק במדינת איזראל שאסור להדפיס את הספר הקדוש "ראשית חכמה" שמדובר ומתאר שם מה שקורה לרשעים כמו מחללי שבת קודש וכו' "בגיהינום". הנה תראו מה מדינת השמד עושים למקובל צדיק וקדוש מטענה שהוא מנהל "כת" ורק חושדים אותו שהוא מדבר על עונשים בגיהינום. ובספר הנ"ל מתאר שם מה שקורה לרשעים כמו מחללי שבת קודש וכו' "בגיהינום". ורק בגלל שבסמינר הזה הם מתנהגות בצניעות גם בלי אייפונים וכו' זה מרגיז את כולם.....

הגיע הזמן; שתפסיקו לשפוך דם יהודי צדיק וקדוש, והכל בלי לדעת עליו כלום, וכל הרדיפות אחריו זה רק בגלל שאולי ואולי הוא חשוד..... וידוע מי שמקנא משמיץ, תראו משהוא מאוד מעונין: כמה שהמשטרה מנסה לחפס מתחת לשולחן היא לא מוצאת כלום וכלום וכלום, וזה מאוד מסוכן לכל החרדים בארץ ישראל בגלל שבקרוב יהיה חוק שאסור ללמוד תורה בארץ, ואסור לקיים מצות השם. בבקשה מכל שונא דת, תחזרו לגרמניה מיד, שמה זה המקום שלכם, ואנחנו נמשיך מסורת אבותינו בידינו - בלימוד התורה הקדושה, וקיום כל התרי"ג מצות..

שוב חייבים להדגיש: 'בשמים אומרים' שמטח רקטות לעבר עוטף עזה-זה בגלל; שלא מכבדים את הצדיק שמוסר נפשו בעבור בנות ספרדיות בעלות תשובה צניעות וכו' ומעלה אותם דרך המלך ועוזר להם להקים בית נאמן בישראל, מי כמו הצדיק המקובל הרב רמתי שליט"א????? וידוע מי שמקנא משמיץ, וְשׁוֹטִים אלו הרודפים אותו עֲתִידִין לִתֵּן אֶת הַדִּין, בקרוב בביאת משיח צדקינו, מתוך רחמים וחסדים גמורים.

דווח על תגובה לא ראויה
31.01.2020

5. כנסו.......... (יָדֹ֨עַ תֵּדַ֜ע)

בס"ד
עש"ק פרשת בא תש"פ
לסדר: תְּסַפֵּר֩ בְּאָזְנֵ֨י בִנְךָ֜ וּבֶן־בִּנְךָ֗ אֵ֣ת אֲשֶׁ֤ר הִתְעַלַּ֨לְתִּי֙ .
"מי שמקנא משמיץ" וְשׁוֹטִים אלו עֲתִידִין לִתֵּן אֶת הַדִּין

כעת הרדיפות והחקירות אחרי הגאון הגדול הרב רמתי שליט"א מנהל סמינר "באר מרים" בירושלים עיה"ק ממשיכה עם סיפורי סבתא, הוא נחשד שהפעיל במשך שנים קהילה סגורה בירושלים, [כעין כת] והמשטרה חקרו אותו שבועים ולא מצאו עליו דבר ולא חצי דבר, ואעפ"כ כל יום המשטרה מבקשת מבית משפט האכזרי להאריך את מעצרו על לא דבר. וכבר עברו 17 ימים ואין עליו כתב אישום - בגלל שאין עליו כלום, זה פשוט המשך מהמלחמה של "הציונים המסיונריים" הרודפים את הדעת, והם נגד "החרדים" לדבר השם, וזו רדיפה אכזרית שאין בה לא טעם ולא רֵֽיחַ.

אז כולנו צריכים לחשוש; שאל תתפעלו אם בקרוב או עוד מעט זמן, יֵּצֵא מרדיפות אלו של עֲלִילֹ֣ת דְּבָרִ֔ים וְהוֹצִ֥את שֵׁ֣ם רָ֑ע, חוק חדש במדינת איזראל, שאסור להדפיס את הספר הקדוש "ראשית חכמה" שמדובר ומתואר שם דברים מפחידים מה שקורה לרשעים אפיקורסים וכו' "בגיהינום" לאלו שהקב"ה מעניש שמה. הנה תראו מה מדינת השמד עושים למקובל צדיק וקדוש [הרב הנ"ל] בטענה שהוא מנהל "כת" וכעת רק חושדים אותו שהוא מדבר על עונשים בגיהינום. ובספר הנ"ל מתאר בפירוש מה שקורה לרשעים וכו' "בגיהינום" - דברים מפחידים מאוד. ורק בגלל שבסמינר הזה הבנות צדקניות מתחזקות בתורה ובמצות, ומתנהגות בצניעות, וגם בלי אייפונים וכו' וזה מרגיז את כולם שהם חוזרות בתשובה, כבר מותר להם לשפוך את דמו??? ולרדוף אותו עד חרמה??????? אתם גורמים צער לשכינה הקדושה!!!!!

הגיע הזמן; להפסיק לשפוך דם יהודי גאון צדיק וקדוש, והכל בלי לדעת עליו כלום, וכל הרדיפות אחריו זה רק בגלל שאולי ואולי הוא חשוד..... וידוע מי שמקנא משמיץ, תראו משהוא מאוד מעונין: כמה שהמשטרה מנסים לחפש עליו מתחת לשולחן היא לא מצליחה עליו כלום ולא כלום ולא כלום, וזה שרודפים אותו על לא עול מאוד מסוכן לכל החרדים בארץ ישראל, בגלל שיכול לצאת מזה שבקרוב יהיה חוק בארץ שאסור ללמוד תורה, ואסור לקיים מצות השם וכו' וכו' וכו'.

הנה בקשה דחופה מכל שונא הדת בארץ ישראל, נא תחזרו לגרמניה, או לרוסיה, שמה זה המקום שלכם, ואנחנו בס"ד נמשיך מסורת אבותינו בידינו - בלימוד התורה הקדושה, וקיום כל התרי"ג מצות...

שומו שמים; מי יכול להראות לנו עוד צדיק אחד שמוסר נפשו עבור בנות ספרדיות בעלות תשובה צנועות וכו' ומעלה אותם דרך המלך ועוזר להם להקים בית נאמן בישראל, מי כמו הגאון הצדיק המקובל הרב רמתי שליט"א????? וידוע מי שמקנא משמיץ, וְשׁוֹטִים אלו שרודפים אותו עֲתִידִין לִתֵּן אֶת הַדִּין, כדכתיב "קל נקמות השם" בקרוב בביאת משיח צדקינו, מתוך רחמים וחסדים גמורים בב"א.

נכתב ע"י יהודים אוהבי ד' - שיש להם לב - להבין דבר מתוך דבר - ומתוך כאב הלב.

דווח על תגובה לא ראויה
04.02.2020

6. ליהודיה היקרה! דיי לא נמאס לך לשקר? דיי דיי דיי דיי דיי דיי דיי!!! תתעוררי לפני שהעונש יגיע ישר אליך מהשמים. (ליהודיה ! דיי לא נמאס לך לשקר? דיי דיי דיי דיי דיי דיי דיי!!)

ליהודיה היקרה! דיי לא נמאס לך לשקר? דיי דיי דיי דיי דיי דיי דיי!!! כל גדולי הדור תומכים בו!!! כולם עמו, אני מאמינה שגם הרב עובדיה יוסף לפני שנפטר תמך בו. אל תדאגי שום דבר שם לא בחינם! לכל דבר יש מחיר. הרב הזה עמל ויגע בתורה והגיע למעלה למעלה מחביריו... מדרשה לבנות אמיתית היא לא רק לזמן מוגבל זה לכל החיים להשפיע ולעזור לבנות היקרות.

תתעוררי ותחזרי בתשובה לפני שיהיה מאוחר מידי, ותפסיקי להשמיץ איש צדיק וגדול בישראל לפני שהשם ינקום בך חזק!!!!!! תגני על עצמך לפני הכל!! השם יודע שאת מפיצה דברי מוציא שם רע על אחד מגדולי הדור. ובקרוב מי יודע איך ינקום בך השם, תתעוררי לפני שהעונש יגיע ישר אליך מהשמים.

דווח על תגובה לא ראויה
06.02.2020

7. אנחנו שמחים ומודים לקב"ה שהרב רמתי שליט"א השתחרר היום יום חמישי. גַּם כִּי־אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת לֹא־אִירָא רָע כִּי־אַתָּה עִמָּדִי. (אור-לי)

אנחנו שמחים ומודים לקב"ה שהרב רמתי שליט"א השתחרר היום יום חמישי. גַּם כִּי־אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת לֹא־אִירָא רָע כִּי־אַתָּה עִמָּדִי. אנחנו ידענו כל הזמן "שאין עליו כלום" והרב ישתחרר בקרוב. תודה להשם שלפני שבת שירה הרב כבר השתחרר, ואנחנו נחוג בשבת שירה עם הרבה הודיה ושירים לקב"ה כדכתיב: "וַיּאמְרוּ לֵאמֹר - "אָשִׁירָה" לַּד' כִּי גָאֹה גָּאָה".

דידן נצח!!!! נגד השמד והשקרים של מדינת ההשפלה והַשְּׁפֵלָה של ציונים כופרים בד' ובתורתו רח"ל.. דידן נצח!!!!!!! אֲרוֹמִמְךְ אֱלֹוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֵכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם. זה נצחון לכל היהדות, לכל החרדים לדבר השם. וזה הודאה לד' על כל החסד. מוֹדֶה אֲנִי לְפָנֶיךָ ד' אֱלֹקי וֵאלֹקי אֲבוֹתַי. עַל כָּל הַחֶסֶד אֲשֶׁר עָשִׂיתָ עִמָּדִי. וַאֲשֶׁר אַתָּה עָתִיד לַעֲשׂוֹת עִמִּי וְעִם כָּל בְּנֵי בֵיתִי ועם כל התלמידות הצנועות הקשורות בלב ונפש לתורה ומצות השם יתברך שמו לעד..

אִלּוּ פִינוּ מָלֵא שִׁירָה כַּיָּם,
וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה כֲּהַמוֹן גַּלָּיו,
וְשִׂפְתוֹתֵינוּ שֶׁבַח כְּמֶרְחֲבֵי רָקִיעַ,
וְעֵינֵינוּ מְאִירוֹת כַּשֶׁמֶשׁ וְכַיָּרֵחַ,
וְיָדֵינוּ פְרוּשׂוֹת כְּנִשְׂרֵי שָׁמַיִם,
וְרַגְלֵינוּ קַלּוֹת כָּאַיָּלוֹת -
אֵין אֲנַחְנוּ מַסְפִּיקִים לְהוֹדוֹת לְךָ ,
ד' אֱלֹקינוּ וֵאלֹהֵי אֲבוֹתֵינוּ ,
וּלְבָרֵךְ, אֶת שִׁמְךָ עַל אַחַת,
מֵאֶלֶף, אַלְפֵי אֲלָפִים וְרִבֵּי רְבָבוֹת פְּעָמִים,
נסים והַטּוֹבוֹת שֶׁעָשִׂיתָ עִם אֲבוֹתֵינוּ וְעִמָּנוּ.

דווח על תגובה לא ראויה
09.02.2020

8. רמתי מי הוא (חני)

רמתי
מנהל סמינר באר מרים בירושלים
במסווה כת
הבנות שעדין שם לא מודעות לשליטה ולמיניפולטיביות שמפעיל עליהם הם ממש מתהלכות אחריו כעוורות של ממש

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: דובר צה"ל

כוכבי להוריו של עמית בן יגאל ז"ל: "הטלפון על תפיסת המחבל יגיע"

קרא עוד