סגור

הועדה המסדרת אישרה את הקמת ועדת הכנסת לדיון בחסינות נתניהו

בתום דיון סוער וברוב של 16 חברי כנסת, אישרה הועדה המסדרת לכונן ועדת כנסת שתדון בבקשת החסינות של ראש הממשלה, ללא אישורו של יו"ר הכנסת

חדשות כיפה
טז בטבת התשפ
,
13 בינואר, 2020 11:36
ועדת הכנסת הבוקר

ועדת הכנסת הבוקרצילום: דוברות הכנסת

בתמיכת 16 חברי כנסת, מול התנגדותו של ח"כ שלמה קרעי (ליכוד) בלבד, הוועדה המסדרת אישרה את ההצעה לפיה וועדת הכנסת רשאיות לקיים ישיבות בעניינים שבסמכותן, ללא אישור ועדת ההסכמות; ואולם דיונים כלליים בנושאי פיקוח על הממשלה, דיונים בהצעות לסדר היום שהועברו מהמליאה ודיוני חקיקה וחקיקת משנה, יחייבו אישור של יושב ראש הכנסת לאחר שקיבל חוות דעת מהיועץ המשפטי לכנסת"

לאחר חוות הדעת של יועמ"ש הכנסת, הוועדה המסדרת, בראשות ח"כ אבי ניסנקורן, התכנסה הבוקר (ב') לדון בשינוי פעילות הכנסת בפגרה, כך שתוכל לקבל החלטות מבלי שיו"ר הכנסת אדלשטיין יוכל למנוע אותן. 

בפתח הדיון אמר יו"ר הוועדה ניסנקורן: "התכנסנו על מנת להתאים את הנוהל שנקבע כאן בזמנו, לחוות הדעת שפורסמה אתמול ע"י היועץ המשפטי של הכנסת". והוסיף: "צפויה היום עוד ישיבה בשעה 14:00 להקמת ועדות קבועות לרבות ועדת הכנסת". 

חברי הכנסת מטעם הליכוד לא הולכים לעשות חיים קלים בועדה. יו"ר סיעת הליכוד, ח" מיקי זוהר, כבר עדכן שיש להם כמה עתירות מוכנות כדי למשוך זמן, כך שהועדה לא תסיים את דיוניה.  בפתח הישיבה דרש ח"כ זוהר לדעת האם הישיבה התכנסה על דעתו של יו"ר הכנסת, לאחר שלא קיבל תגובה הוא ושותפיו מהליכוד יצאו החוצה במחאה על כינוס הועדה. 

13.01.2020

1. ביבי מושחת (והליכוד הוא ארגון פשע)

דווח על תגובה לא ראויה
13.01.2020

2. בקרוב ישבו באותו תא בכלא -הסנדק דון ביבי -דוד ביטן -חיים כץ -מכלוף דרעי -וליצמן -חבורת עבריינים מזוהמים (יאיר)

דווח על תגובה לא ראויה
13.01.2020

3. משפחת הסנדק דון ביביבלוף משפחת פשע מאורגן -משפחת זדון ומדון -חלאות המין האנושי -לתפארת מדינת ישראל (שרה)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ישיבת ועדת הכספים, היום צילום: עדינה ולמן, דוברות הכנסת

ועדת הכספים אישרה: 14 מיליארד ש"ח נוספים להתמודדות עם משבר הקורונה

קרא עוד