ביטן מוותר על המינוי לשר

ח"כ דוד ביטן הודיע באופן מפתיע כי הוא מוותר על מיניו לשר החקלאות, זאת לאחר העיכובים שנעשו כנגד המינוי והחלטת היועץ המשפטי לממשלה כי יש לעשות דיון מסודר בממשלה על המינוי

חדשות כיפה
יג בטבת התשפ
,
10 בינואר, 2020 10:03
ח"כ דוד ביטן

ח"כ דוד ביטןצילום: תומר ניוברג פלאש 90

ח"כ דוד ביטן הודיע כי הוא מוותר על המינוי לשר החקלאות. לאחר שראש הממשלה הואשם בשלושה כתבי אישום, נאלץ להעביר את תפקידי השר שמילא לחברי כנסת אחרים ביניהם ציפי חוטובלי לתפוצות, יפעת שאשא ביטון לרווחה ואת דוד ביטן לשר החקלאות. המינוי של ביטן עורר תגובות נגד רבות בשל העובדה כי הוא חשוד במספר פרשיות שוחד.

 בעקבות כך היועמ"ש מנדלבליט חשב שעדיף לא להסתפק בהצבעה טלפונית טכנית, שנעשתה כדי לאשר את מינוי השרים החדשים, ודרש לקיים דיון בממשלה כדי שכל השיקולים והקשיים שעשויים להתעורר לאור הביקורת הציבורית על המינוי של ביטן למרות המלצת משטרה להגיש נגדו כתב אישום, יילקחו בחשבון לפני ההצבעה על המינוי.

היום החליט ביטן בעצמו לפרוש והוציא הודעה: "בעקבות ההשהייה במינוי השרים, החלטתי לוותר על המינוי לשר החקלאות. חבל שמינוי שהיה צריך להתבצע לפני שנתיים נדחה כל הזמן באמתלות שונות עד שהגענו לנקודה שמעקרת אותו מתוכן".

10.01.2020

1. בקרוב ישבו באותו תא בכלא -הסנדק דון ביבי -דוד ביטן -חיים כץ -מכלוף דרעי -וליצמן -חבורת עבריינים מזוהמים (שי)

דווח על תגובה לא ראויה
11.01.2020

2. עוד שלב בסירוס המשילות (יהודי פשוט)

בהתחלה מחייבים את רה"מ נתניהו בדרך משפטית לפרוש מתפקידי שר, ואז ביד השניה מסכלים לו את המינויים. בושה וחרפה של פוליטיקאים בגלימות שחורות ששמו להם למטרה לדכא את רצון העם המתבטא בנבחריו.

דווח על תגובה לא ראויה
12.01.2020

3. אני מצטער שח"כ דוד ביטן ויתר על משרת שר החקלאות (ז. פרויד)

גם ככה מצב החקלאים על הפנים, והיו תקוות שאדם מוכשר ומנוסה כמו ח"כ ביטן יוציא אותנו מהברוך.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: Nasser Ishtayeh/Flash90

סקר קורונה: הציבור במשבר ולא סומך על ההנהגה

קרא עוד