סגור

בשמאל מגיבים לראיון של הרב פרץ

בשמאל יוצאים נגד שר החינוך הרב רפי פרץ בעקבות הראיון שערך, על כך שהרב פרץ הצהיר "”ברוך השם הילדים שלי גדלו בצורה טבעית ובריאה". בני גנץ: "שר חינוך חייב להחזיק בעמדות שמכבדות את כל הילדים בישראל" ניצן הורוביץ "מזל שההורים שלי לא כמוך, איש שפל"

חדשות כיפה
יג בטבת התשפ
,
10 בינואר, 2020 9:30
ניצן הורוביץ

ניצן הורוביץצילום: מרים אלסטר, פלאש 90

התגובות על הראיון שערך הרב רפי פרץ ב"ידיעות אחרונות" לא איחרו לבוא. בראיון דיבר הרב פרץ על החיבור עםבן גביר ולמה הוא רואה בו אדם ראוי לשותפות אמר "הופתעתי לראות אדם מאוד רך, נינוח, אנושי, מתחשב. תמיד אכפת לו מהזולת". ואף קיבל את טענת בן גביר על תמונת ברוך גולדשטיין בביתו כי מדובר ברופא "כל מה שרציתי היה לקבל תשובות על השאלות ששאלתי. וכשקיבלתי אותן נחה דעתי ללכת איתו ביחד".

כמו כן הרב פרץ התייחס לעניין טיפולי ההמרה ומשפחות חד מיניות, ואמר שהוא אינו חושש שהדבר יקרה בביתו "”ברוך השם הילדים שלי גדלו בצורה טבעית ובריאה. הם בונים את הבתים שלהם מתוך ערכים יהודיים.לא צריך להתבייש בזה שאנחנו חיים בדרך הטבעית הזאת“ 

על הדברים הגיב יו"ר כחול לבן בני גנץ: "במדינה שלנו בשנת 2020 שר חינוך חייב להחזיק בעמדות שמכבדות את כל הילדים בישראל-על דתם, נטיותיהם המיניות ולאומם ולא לשכוח שכל אדם נברא בצלם. צר לי על הרב רפי. כראש ממשלה אוודא ששר החינוך שלנו יהיה כזה שלא יגרום לאף ילד להתבייש בעצמו, אדאג לקהילה הגאה בישראל כך שיוכלו לבוא בברית הזוגיות, להביא ילדים בהליכי פונדקאות ולקבל זכויות שוות. בשורת השיוויון לקהילה הגאה תגיע למרות הקיצוניים".

הדברים עוררו גם את חמתו של יו"ר מרצ ניצן הורוביץ, הומו מוצהר בעצמו, והגיב בחשבון הטוויטר שלו: "פרץ איש שפל. לא להאמין שכך בוחר שר החינוך של ישראל לגרד מנדטים מהימין הקיצוני. בהומופוביה, בגזענות, בשנאת אדם. שר החינוך הוא שר החושך. שר טיפולי ההמרה. השר להפצת שנאה. כמובן, תפיסת העולם המעוותת הזו לא תהיה שלמה בלי  אפרטהייד יהודי ושותפות עם הכהניסטים".

"מי אתה שתגיד לי איך לחיות את החיים שלי? איך להקים את המשפחה שלי? מזל שההורים שלי לא כמוך. מאחל לכל אדם הורים שונים ממך. בבחירות הקרובות נעיף אותך הביתה"

10.01.2020

1. מעניין איך ניצן היה מגיב אם מישהו מהימין היה מתבטא ככה על שר בממשלת ישראל או קצין בכיר במילואים או אדם שהעמיד דורות של תלמידים נאמנים למדינה (קל וחומר על אדם שהוא כל שלושתם...)

דווח על תגובה לא ראויה
10.01.2020

2. נגררים להקצנה מיותרת רק בגלל הבחירות והחסינות של ביבי (אברם)

אני מאמין שהרב רפי לא היה מתחיל עימותים מיותרים כאלה אילולא היו בחירות באופק ..זה דיבור עם מטרה לגייס קולות ..
"החטא הקדמון" - והוא באמת חטא - הסיבה לבחירות היא רק בגלל חסינות למנהיג שרוצה לברוח מבירור משפטי ..
איש אחד מחזיק והורס מדינה כבר יותר משנה - ואף סמכות רבנית או פוליטית לא קמים למחות !

דווח על תגובה לא ראויה
10.01.2020

3. סליחה? תגיד תודה שהוא מציע לך טיפולים (לניצן)

מה, אתה לא יודע שמדובר בנטיה שהיא לא טבעית? תגיד תודה שיש מי שאומר את האמת שאפשר לטפל בזה!

דווח על תגובה לא ראויה
10.01.2020

4. הרברפי מחזיק בדעות פרימיטיביות. (יאיר)

40% מהציונות הדתית נוטשת את ספינת הבערות והקומבינות.

דווח על תגובה לא ראויה
10.01.2020

5. רפי פרץ הרס את הציונות הדתית וכעת הוא מוסיף חטא על פשע (יוסף-חיים)

איזה אמירות שפלות ופוגעניות. כמה אנשים ונערים שקוראים את דבריו עכשיו עלולים לחשוב על עצמם שהם חולים וסוטים. ה' ישמור אותנו. לקחת נושא כ"כ מורכב ולהציג אותו בצורה כ"כ מופשטת כאשר הוא רומס בדבריו אנשים אחרים. יצילנו ה' מרשעים אשר פיהם דיבר שווא וימינים ימין שקר.

דווח על תגובה לא ראויה
10.01.2020

6. הרב פרץ לא אמר לך איך לחיות ניצן הורוביץ (אחד שאכפת לו)

הוא רק אמר שלפי דעתו הדרך הטבעית היא לא איך שאתה חי ובצדק, מה שהיה כל הזמן עד עכשיו ודאי שיותר טבעי

דווח על תגובה לא ראויה
11.01.2020

7. מה קורה מחר בחמד (שושנה)

שבוע טוב ומבורך
בעקבות התגובות לכתבה עם שר החינוך בנושא הלהטבים עולה כי מס רשויות מוציאות הנחיה למנהלים לפתוח הלימודים בבוקר בנושא המשפחה "האחרת" מבקשת להנחות המנהלים כי
לנו בחמ"ד יש אוטונומיה באשר לתכני הלימוד, יום הלימודים שלנו מתנהל כרגיל . אנו פועלים ע"פ ערכי החמ"ד ומשנת החמ"ד. אנו מחנכים לחרות האדם וזכויות האדם ע"פ תורת ישראל ולא ע"פ שום תורה אחרת!!

דווח על תגובה לא ראויה
12.01.2020

8. טרור (אור)

לא'טב = אירגון טרור!!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
12.01.2020

9. על שנאת חינם חרב המקדש (אריאל )

איפה אתם יהודים טובים שתגנו את הדברים? להטב הם מגזר שלם שחי בתוכנו, צריך להכיר בקיומו ויפה שעה אחת קודם. די לדבר על מה טבעי או לא טבעי. מדובר בתחושה סובייקטיבית, מה שטבעי לי לא יהיה טבעי לאחר ולא פרץ ולא אף אחד אחר יכול להשפיל ככה מגזר שלם, לדבר בו סרה ולהפוך אותם למוקצים.
האמירה המטופשת ש"אצלי הילדים גדלו בצורה טבעית ובריאה" היא משוללת כל הגיון. יש להטבים כמעט בכל משפחה, לא משנה איפה הם גדלו ובאיזה חינוך: חרדלי, דתי לאומי או חילוני.
כבוגר ישיבה אני יכול להגיד שכולנו יודעים שגם בחברה שלנו יש להטבים ולא מעט, והכי הכי חמור אלו כל אותם רבנים שמתעללים מינית בתלמידיהם ומשחיתים את נשמתם.
בושה שכזו שנאה פושה בקרבנו. הרב פרץ הגזמת, הגיע הזמן שתפנה מקומך לטובת אנשים שוחרי שלום ולא מחרחרי ריב ומדון.

דווח על תגובה לא ראויה
12.01.2020

10. הורוביץ, אתה בלופ רציני (לולה)

מהרב רפי פרץ אתה מקבל בחילה כי הוא איש דתי יהודי- למרות שחזר והצהיר שזכותו של כל אדם בישראל לחיות כפי שימצא לנכון -טבעי או לא. עם איימן עודה אתה מוכן לשבת באותה ממשלה תיאורטית למרות שעודה טיבי ושחדה ימותו לפני שיתנו להומוסקסואלים ערבים לצאת מהמגרה של הארון.

דווח על תגובה לא ראויה
13.01.2020

11. טרור הלהט"ב מוכרח להיפסק (גדודי עז א-דין אל-להטב)

מומלץ מאוד לקרוא את הספר של הרב חיים נבון "חופשי זה". תבינו לאן אנחנו הולכים...

דווח על תגובה לא ראויה
13.01.2020

12. גאה מאוד מאוד (ישראלית)

אף אחד לא יגיד לי איך לחיות צאו לי מהחיים!!!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אברהם חסנו הי"ד צילום: באדיבות המשפחה

מאסר עולם למחבל שרצח את אברהם חסנו הי"ד

קרא עוד