סגור

מאה מיליארד הודעות ב- 24 שעות: תעבורת שיא לסלבסטר

וואטסאפ חושפת כי לא פחות ממאה מיליארד הודעות נשלחו באמצעותה במהלך הסלבסטר ברחבי הגלובוס. שיאנית השליחות - בריטניה, עם 900 מיליון הודעות

משה סלע, חדשות כיפה
י בטבת התשפ
,
07 בינואר, 2020 9:51
וואטסאפ. תעבורת שיא

וואטסאפ. תעבורת שיאצילום: shutterstock

וואטסאפ חושפת נתון מדהים: במהלך 24 השעות של חג הסילבסטר, משתמשיה שלחו הודעות איש לרעהו בתעבורת שיא לאפליקציה. לא פחות ממאה מיליארד הודעות נשלחו במהלך היום הפותח את השנה האזרחית החדשה.

נתון מעניין לא פחות: 900 מיליון הודעות מתוך הכמות נשלחו רק במדינה אחת - בריטניה, מה שאומר שהמסרונים הבריטים היוו 0.9% מסך כל המסרונים שנשלחו על גבי הגלובוס ביום זה. "כפי שאתם בטח יודעים, אנשים ברחבי העולם חגגו את ערב השנה החדשה והעשור החדש עם חברים ובני משפחה. אולם, אלה שלא הצליחו לחגוג עם אנשים קרובים, כמו חברים או משפחה, באופן אישי, פנו לסמארטפונים שלהם, על מנת לשלוח ברכות לכבוד החגיגה", הסבירו בחברה.

מספר ההודעות מהווה נתון מרשים במיוחד, ובחישוב פשוט, מדובר במספר הודעות הגדול פי 13.3 מאוכלוסיית כדור הארץ כולה. עוד מספר ההודעות גדול פי 65.9 ממספר אתרי האינטרנט הקיימים ברשת ופי 83.3 ממספר המכוניות הקיימות בעולם. כמו כן, בוואטסאפ שיתפו כי נשלחו 12 מיליארד תמונות, מרחבי העולם, במהלך ערב השנה החדשה.

אילוסטרציה

אילוסטרציהצילום: pixabay

07.01.2020

1. כל כך מרגש (הדס)

דווח על תגובה לא ראויה
07.01.2020

2. לא מבין מה מרגש... אנשים שולחים הודעות. מתון טריוויאלי ותו לא. פשוט היום יותר קל לעשות זאת, אז במקום לתת יחס אישי ואנושי שולחים הודעה (כמובן שיש גם את האנשים ששלחו הודעות בגלל שלא יכלו לתת יחס אי)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר