סגור

הרב הראשי במתקפה על עולי חבר העמים: "שונאי דת, הם לא יהודים בכלל"

הרב יצחק יוסף אמר בכינוס רבנים כי העולים מחבר העמים הובאו לישראל כדי להוות משקל פוליטי לחרדים, וכי "את תוצאות ההסתה שלהם אנחנו רואים כיום". עוד הזהיר לא לקבל אוטומטית את מי שהתגיירו בבתי הדין לגיור

חדשות כיפה
י בטבת התשפ
,
07 בינואר, 2020 7:58
הרב הראשי לישראל, יצחק יוסף

הרב הראשי לישראל, יצחק יוסףצילום: Yaakov Cohen/Flash90

הרב הראשי לישראל נגד העולים. בתיעוד שפורסם הבוקר (ג') ב-ynet נשמע הראשון לציון, הרב יצחק יוסף, תוקף בחריפות את העולים מחבר העמים, וטוען כי חלקם גויים גמורים, שהובאו לארץ כדי להוות משקל לחרדים ומפיצים הסתה. עוד הזהיר הרב הראשי כי צריך להיזהר מלסמוך על בתי הדין הממלכתיים לגיור, והמליץ לרבנים היוצאים לשליחות כלל לא לעסוק בנושא.

"מאות-אלפים או עשרות-אלפים של גויים באו לארץ בגלל חוק מיהו יהודי", אמר הרב יוסף בכינוס רבנים בירושלים, בשבוע שעבר. "יש כאן הרבה-הרבה גויים, חלק מהם קומוניסטים, עוינים את הדת, שונאי דת. הם לא יהודים בכלל, גויים. אחר כך מצביעים למפלגות שמסיתים נגד החרדים ונגד הדת". הוסיף.

לדברי הרב הראשי, חלק מהעולים הגיעו הנה כדי להוות משקל פוליטי לחרדים: "העלו אותם פה לארץ שיהיה משקל נגד החרדים, שאם יהיו בחירות לא יהיה הרבה לחרדים. בשביל זה העלו אותם פה לארץ, גויים גמורים, ממש גויים גמורים. לצערנו הרב, אנחנו רואים את פרי ההסתה שהם עושים". 

הרב הראשי נגד בתי הדין לגיור

בהמשך דבריו התייחס הרב הראשי לבתי הדין הממלכתיים לגיור, והזהיר כי אין לסמוך באופן אוטומטי על גיוריהם. הוא התייחס, בלי להזכיר את שמו, לדיין הרב דוד בס, וטען כי אינו ירא שמים, בשל העובדה שעבד עם השופט העליון לשעבר, אליקים רובינשטיין: "הגיורים שלו צריכים בדיקה. מי שגייר אצלו צריך לבדוק אותו, כי הדיינים צריכים להיות יראי שמים. אם אין להם יראת שמים, אנשים לא דתיים, אנשים שיש להם דעות אפיקורסים - איך הגיור שלהם יכול לתפוס?"

בתגובה לדברים אמר הרב דוד סתיו, רב העיר שהם ויו"ר ארגון רבני צהר, כי "בלתי נתפס שמי שעומד בראש מערכת בתי הדין והרבנים מפיץ שקרים על רבני ערים ומפקפק באמינות דיינים של הרבנות הראשית, רק בשל עמדות אחרות משלו.

07.01.2020

1. צריך לצאת לרחובות לשנות את החוק השבות (ר.)

מאות אלפי גויים קוזאקים אנטישמיים היגרו הנה דרך החורים של חוק השבות (חוק הנכד וכו'), ומנסים לתפוס את השלטון דרך הסוכן של פוטין ששמו ידוע לכולנו וגורם לבזבוזי מליארדים על בחירות חוזרות ולמלחמה נגד ביבי והפעולות הבינלאומיות שלו למלחמה נגד האטום האיראני. אבל במליארדים האלו שליברמן מבזבז שוב ושוב, הרי יכלו לבנות מקלטים אטומיים להגנה לפחות חלקית על אזרחי ישראל! והכל בגלל מאות אלפי גויים קוזאקים שבוחרים בו בגלל שהם אנטישמיים ושונאים יהודים ונגד היהדות ונגד כיבוד הורים ונגד טהרת המשפחה ונגד שבת קודש ונגד קדושת הכותל ונגד כל דבר שבקדושה.
אבל אם לא נעצור עכשיו זה לא יהיה מאות אלפים. זה גם יכול להיות מליוני קוזאקים. משעמם לנו?????? צריך לעצור את זה מיד!!!
****שינוי חוק השבות מיד!****

דווח על תגובה לא ראויה
07.01.2020

2. הרב הראשי קובע. לזה נבחר כמו כל שופט. (אורי)

הרב סתיו חלף הלך לו. סתם מקשקש בלי כבוד . שיזכור שהוא רץ להיות רב ראשי ולא זכה להראות שהכל בידי שמים. מתנגד למה ?שגוי יהיה גוי. לא שיהיה יהודי מבלי תעודה מזהה.

דווח על תגובה לא ראויה
07.01.2020

3. ארגוני שקר (משה)

שלושה ארגונים שמפיצים שקרים ושמבקשים לעודד גיורים פיקטיביים שלא מקובלים על הרוב המוחלט של רבני ישראל

דווח על תגובה לא ראויה
07.01.2020

4. לקרוא ולא להאמין (ולדיק)

כל המגיבים כאן בתגובות עד עכשיו- חבורה של חארות.
המוני יהודים מברית המוחעצות יש פה, לכו תאכלו את הכובע.

דווח על תגובה לא ראויה
07.01.2020

5. זה הזמן למנות את אחותו על פניו (אהבת חינם)

דווח על תגובה לא ראויה
07.01.2020

6. 1. הרב דוד בס מגייר לבד או עם עוד 2? 2. על התעודה חתום הרב יצחק יוסף עצמו, גם הוא אפיקורוס לפי הרב יצחק יוסף. 3. אסור יך פי ההלכה להוציא לעז על גרים ב (דוד ס"ט)

דווח על תגובה לא ראויה
07.01.2020

7. עוד גזען (גוי)

דווח על תגובה לא ראויה
07.01.2020

8. הרב כנראה החליט לעזור לליברמן בבחירות הקרובות (שמאל ימין שמאל)

שום קמפיין לא היה עושה את זה כל כך טוב. בהתבטאות אחת הוא הוסיף 2 או 3 מנדטים לישראל ביתנו. ליברמן מעולם לא היה מאושר כל כך.

דווח על תגובה לא ראויה
07.01.2020

9. הרב הראשי צודק הרוסים 90% ערב-רב! (רם)

דווח על תגובה לא ראויה
07.01.2020

10. זד (איתמר)

דווח על תגובה לא ראויה
08.01.2020

11. צודק הרב יצחק המון גויים בעליה זו על מה מתרעם הר' סתיו? (עופר שלם אלישיב)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר