אמה של נעמה יששכר לנשיא ריבלין: "אחסום בגופי את כניסתו של פוטין"

נשיא רוסיה ולדימיר פוטין צפוי להגיע לישראל, בעקבות כך כתבה יפה יששכר מכתבובו היא יוצאת נגד כוונתו של רבילין לארח בביתו את פוטין "איך תוכל לארח את נשיא רוסיה במשכן נשיאי ישראל, כשאתה יודע שהוא מחזיק בנעמה בתי כבת ערובה?"

חדשות כיפה
ז בטבת התשפ
,
04 בינואר, 2020 21:23
הפגנה למען נעמה יששכר

הפגנה למען נעמה יששכרצילום: Tomer Neuberg/Flash90

נשיא רוסיהולדימיר פוטין צפוי להגיע לישראל בעוד שלושה שבועות, וצפוי בין היתר להתארח בבית הנשיא בירושלים. יפה יששכר, אמה של נעמה יששכר, כתבה מכתב לנשיא ראובן ריבלין שלא יאפשר זאת, ובמידה ופוטין יגיע למשכן הנשיא היא תחסום בגופה את כניסתו. זאת לאחר שנגזר על בתה שבע וחצי שנות מאסר בכלא הרוסי עקב אחזקת קנאביס שהיה ברשותה.

"לא יעלה על הדעת שאתה, נשיא המדינה, תקבל במשכן הנשיאים בכבוד מלכים את נשיא רוסיה, שמחזיק את בתי נעמה שמשמשת כקלף מיקוח פוליטי ולסחיטה" פתחה במכתבה. "נעמה, שנסעה לטיול בהודו עם חברותיה וסומנה מהרגע הראשון כנכס אסטרטגי לסחיטה פוליטית נגד ישראל, עוברת כבר עשרה חודשים סיוט שאיני מאחלת לאף אחד בעולם. אדוני הנשיא, כשכל מדינת ישראל ראתה כיצד מוחזקת נעמה בתוך כלוב מזכוכית במשך שבע שעות כאריה בגן חיות, ציפיתי ממך כנשיא גאה של מדינת ישראל ואזרחיה, שתודיע באופן ברור למשלחת הרוסית שאין לך כל כוונה לארח בהוד והדר במשכן נשיאי ישראל את האיש שעומד מאחורי כליאתה לצורכי מיקוח מדיני ופוליטי. איך תוכל לארח את נשיא רוסיה במשכן נשיאי ישראל, הסמל לממלכתיות ואחדות ישראל, כשאתה יודע שהוא מחזיק בנעמה בתי כבת ערובה?". 

עוד הוסיפה: "כל בקשתי היא שלא תורה לאנשי האבטחה שלך, בני גילה של נעמה, שכל אחד ואחת מהם היה יכול להיות בכלא הרוסי במקומה, למנוע ממני את חובתי כאם וכאזרחית מדינת ישראל הרואה בארוחת הערב המלכותית במשכן הנשיא, בנוכחות נשיא רוסיה, כהשפלה אישית ולאומית". 

כזכור, נעמה הועברה לבית כלא אחר ללא ידיעת המשפחה ועורכי דינה, אך לאחר לחצים שהפעילו במשרד החוץ הושבה הצעירה לבית הכלא הקודם. במשפחה מקווים שהלחצים על רוסיה מצד המדינה יניבו פירות נוספים עד לשחרורה המידי של נעמה.  

04.01.2020

1. כשהגב' יששכר תגלה שתנאי הכליאה של בתה הורעו - שתבין שעם פוטין לא מתעסקים. (טעות חמורה!)

דווח על תגובה לא ראויה
05.01.2020

2. כן פוטין אשם (Dsonorid)

שתחסום את הילדה מלהיות מסוממת

דווח על תגובה לא ראויה
05.01.2020

3. יפה יששכר (גברת)

גברת נכבדה .אני מבינה את הכאב שלך.התגובה שלך לא לעניין.עם פוטין יכול לצאת יותר גרוע.תזהרי זה לא ביבי.רק בטוב תוכלי להשיג משהו.אצל ביבי אין חוקים כל אחד אומר מה שהוא רוצה.מנבל את פיו.אף אחד לא מעיר על כך.ברוסיה הכל אחרת.הוא יכול להחמיר את תנאיה על מעשייך.שימי לב.

דווח על תגובה לא ראויה
06.01.2020

4. את פוטין-סטאלין , דיקטטור צמא דם, איש לא יכול לחסום (יריב גולן)

פוטין סטאלין הוא דיקטטור , פסיכופת שחיי אדם מעניינים אותו כמו הגשם אשתקד

עד שדם נעמה יששכר יהיה על ידיו - המגאולות ממילא בדם, הוא לא ינוח ולא ישקוט. כשדם נעמה יששכר יהיה על ידיו הוא ישקוט ויגיע לסיפוקו

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נתניהו בביקור ברמב"ם צילום: דוברות רמב"ם

נתניהו: בערים אדומות שבהן מפרים את ההנחיות - נמשיך את הסגר

קרא עוד