ח"כ ניר ברקת לסער: "עוד לא מאוחר לחשב מסלול מחדש"

בנאומו בכנס מעריב קרא ח"כ ברקת לגדעון סער: "התוצאות ידועות מראש. אתה הולך להפסיד". בנוסף קרא ליאיר לפיד: "די לחרם האישי על רה"מ נתניהו, שבעבר כיהנת בממשלתו. די לחרם על ציבורים שלמים במדינה, על למעלה ממליון חובשי כיפות"

חדשות כיפה 25/12/19 13:46 כז בכסלו התשפ

ח"כ ניר ברקת לסער: "עוד לא מאוחר לחשב מסלול מחדש"
צילום: ללא

ח"כ ניר ברקת נאם היום (ד') בכנס המנהיגים 2019 של מעריב, בנאומו התייחס ח"כ לפריימריז לראשות שעתידים להתקיים מחר. בנאומו אמר: "הפריימריז בליכוד שיתקיימו מחר מבחינתי מיותרים, וגם התוצאה ידועה מראש. מצד אחד כל התמודדות דמוקרטית היא לכאורה לגיטימית, אבל בשעה שאף מפלגה לא עושה פריימריז, וכולם נערכים לבחירות הכלליות זוהי טעות קשה לכפות על הליכוד עיסוק בהתמודדות פנימית, במקום כמו כל המפלגות להפנות את כל המשאבים והאנרגיות החוצה".

ח"כ ברקת, שנמנה עם תומכי נתניהו,  פנה באופן ישיר לגדעון סער: "גדעון, התוצאות ידועות מראש. אתה הולך להפסיד. מציע לך כבר עכשיו לעשות חשבון נפש על ההחלטה הלא חברית שנכפתה ללא צורך אמיתי. עוד לא מאוחר לחשב מסלול מחדש, רגע לפני שנפתחות הקלפיות. תשנה את השיח השלילי כלפי ראש הממשלה, תפסיק לדבר על אובדן שלטון הימין, תחזור הביתה".

בנוסף פנה ח"כ ברקת ליאיר לפיד: "אני רוצה גם לפנות למנהיגים ממחנה השמאל, ובעיקר ליאיר לפיד, שנאם כאן לפני: יאיר, היו לך שתי הזדמנויות פז לפעול יחד איתנו, יחד עם המחנה הלאומי, ופעמיים אמרת לא. מספיק עם החרמות. די לחרם האישי כלפי רה"מ נתניהו, שבעבר כיהנת בממשלתו. די לחרם על ציבורים שלמים במדינה שלנו, על למעלה ממיליון חובשי כיפות. הם אחים שלנו! אגלה לך סוד, בניגוד לציפיות של מחנה השמאל,לא יהיה מרד בליכוד, ומחרתיים נתניהו ימשיך להיות המועמד שלנו לראשות הממשלה. גם הציבור החרדי והדתי לאומי לא הולכים לשום מקום".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר