שטייניץ: החלטת בית הדין בהאג - בדיחה

שר האנרגיה יובל שטייניץ טוען כי בהחלטת בית הדין בהאג יש רכיב של אנשטישמיות. השר התייחס גם לדיון בג"ץ על נתניהו ואמר "קשה להעלות על הדעת שבג"ץ יחליט שנתניהו לא יכול להרכיב ממשלה"

משה סלע, חדשות כיפה
כד בכסלו התשפ
,
22 בדצמבר, 2019 17:33
השר יובל שטייניץ

השר יובל שטייניץצילום: פלאש 90

שר האנרגיה יובל שטייניץ התראיין הערב לכאן 11 והתייחס להחלטתה של תובעת בית הדין בהאג, פאטו בנסודה, כי בוצעו פשעי מלחמה בישראל. שטייניץ אמר "ההחלטה הזו, יש בה רכיב של אנטישמיות. לקחת את מדינת היהודים, הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון, ודווקא אותה לתבוע על פשעי מלחמה זאת בדיחה. ההחלטה הזאת לא חוקית. הרשות הפלסטינית איננה מדינה ולכן לא יכולה להגיש תביעה."

בנוסף, שטייניץ התייחס לאפשרות שבג"ץ יאסור על נתניהו להרכיב ממשלה ואמר "קשה לי להעלות על דעתי שבג"ץ יקבע קביעה מופרכת כל כך כמו שנתניהו לא יוכל להרכיב ממשלה. אם בן אדם יכול לכהן כראש ממשלה חוקית, אז הוא יכול גם להיבחר." 

שטייניץ הוסיף ואמר כי גם היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט מבין שהעתירה כנגד נתניהו היא לא רק נגדו אלא גם כנגד אזרחי ישראל, כשאומרים להם "מישהו יכול לכהן כראש ממשלה אבל נשלול ממנו את הזכות לבחור בו."

22.12.2019

1. טיפש קופץ בראש? (שלמה )

בשביל להגיד שבית הדין בהאג לא שווה - לא צריך תואר פרופסור. אפילו לפילוסופיה בגרוש. במיוחד מבני העם היהודי לא נאה וגם מטופש להטיל דופי סרוקי סרוקי. זה מתאים לבנט או שקד או סמוטריץ או בן גביר - אפסוני חשיבה עם קבלות. לא ממי שלפחות קורא לעצמו פרופסור.

דווח על תגובה לא ראויה
22.12.2019

2. אם הבגץ יחליט לפסול את נתניהו זה חיסול הדמוקרטיה. (ידידיה שילה)

אין שום טעם להשתתף בבחירות במצב כזה, ורק יציאה לרחובות תועיל.

דווח על תגובה לא ראויה
24.12.2019

3. שטייניץ מסכן את ישראל (אזרח מודאג)

למען הטיקונים בנה אסדת גז ענקית מול החוף. ועדת חקירה עכשיו ולא אחרי האסון

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: Yossi Zeliger/Flash90

השמים נפתחים? הנכנסים לישראל ממדינה ירוקה לא יידרשו בבדיקות ובידוד

קרא עוד