סגור

תושבי קדומים לבנט: מגר ההתפרעויות בכפר קדום

במכתב שנשלח מטעם תושבי קדומים לשר הביטחון בנט, מבקשים התושבים את התערבותו בהתפרעויות המגיעות מהכפר הסמוך מידי שבוע. "ארגוני שמאל קיצוני מממנים ומתסיסים את הערבים בכפר" לטענתם

משה סלע, חדשות כיפה
כ בכסלו התשפ
,
18 בדצמבר, 2019 18:20
שר הביטחון נפתלי בנט

שר הביטחון נפתלי בנט צילום: תומר נויברג/פלאש 90

יותר ממאה וחמישים תושבי קדומים פנו היום (ד') לשר הביטחון נפתלי בנט וביקשו שיסייע במיגור התפרעויות הכפר קדום, המתבצעות מידי שבוע. יש לציין כי לפני כחודש פנו  התושבים לראש הממשלה נתניהו שכיהן אז כשר הביטחון, וביקשו את התערבותו ואת התערבות אלוף פיקוד המרכז נדב פדן במיגור ההתפרעויות שמגיעות מהכפר הסמוך להם, אך נתניהו התפטר מתפקיד זה, מה שהפך את בנט לכתובת החדשה עבור התושבים.

במכתב ששיגרו תושבי קדומים לבנט נכתב: "אנו, תושבי קדומים, חווים כמעט עשור התפרעויות מצד הכפר קדום. אנו מחזקים את ידי כוחות הביטחון, הצבא והמשטרה ומבקשים לנקוט בפעולה חד-משמעית שתגדע התפרעויות אלו הנתמכות וממומנות על ידי ארגוני שמאל קיצוני, מסכנות את הלוחמים ופוגעות בשגרת החיים בשכונות רבות בקדומים, מזהמות את האוויר בעשן צמיגים וגז מדמיע ופוגעות באיכות החיים. מתי צה''ל ינצח בשומרון? די להתפרעויות, ודי להכלה".

הרב אביעד גדות, , תושב קדומים עצמו ומיוזמי הפניה מסר "אנו בטוחים כי השר בנט, שהוכיח היטב כי הוא מבין לעומק את הבעיות שהשתרשו בתפיסת מערכת הביטחון בעשורים האחרונים, ידע לגדוע את ההתפרעויות של ערביי קדום, ולנצח.

הרב גדות הוסיף וטען: "משפטיזציה ומוסר לקוי מכשילים את הצבא. משיחות שלנו עם מפקד החטיבה התברר כי ארגוני שמאל קיצוני מממנים ומתסיסים את הערבים בכפר, ויש למערכת את השמות של פעילים אלו. הצבא מחכה לפקודה".

18.12.2019

1. שיפנו לסמרטוט שלהם מקדומים הוא חבר קבינט, לא? (שומרון)

טוב יעשה אדון אביעד גדות ויפנה את הבקשות שלו לידידו חבר הקבינט בצלאל סמוטריץ שגר לידו . זה עוד ספין של סמוטריץ נגד בנט הכל מתוכנן על ידי הממזר הזה.

דווח על תגובה לא ראויה
18.12.2019

2. צה''ל בשומרון הוא או"ם. אין משילות ואין ימין (מנדי)

דווח על תגובה לא ראויה
18.12.2019

3. יהודה ושומרון במובן מסויים זה אתגר יותר גדול לבנט מאשר סוריה (מנחם)

ממש מבחן משילות על הצבא שהבכירים שלו בוגרי וקסנר וממנים אחד את השני בשיטת חבר מביא חבר

דווח על תגובה לא ראויה
18.12.2019

4. שיבוא לביקור אני נושמת גז כבר 8 שנים (תושבת קדומים)

דווח על תגובה לא ראויה
18.12.2019

5. למגיבה 4 - תפני לסמרטוטיץ הוא שר בממשלה חבר קבינט ותושב קדומים (תושבת קדומים)

הרי מספרים לכולם שהוא ביצועיסט ומזיז דברים אז בבקשה בא נראה אותו מבצע ומזיז דברים פעם אחת . את בטח יודעת איפה הוא גר תפני אליו ישירות הרי הוא עושה לעצמו פרסומת שהוא עונה לכולם אז הנה תאגרי אותו נראה מה יצא מזה. רמז: כלום הוא רק דיבורים ודיבורים אפס מוחלט במעשים

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

דנה וייס צילום: Hadas Parush/Flash90

משיבים מלחמה: דנה וייס וחדשות 12 יגישו תביעת דיבה נגד יאיר נתניהו

קרא עוד