בשורה לתושביי יו"ש: תשלום על נסיעה באוטובוס באמצעות רב קו

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' הודיע כי תושבי יהודה ושומרון יוכלו לשלם על נסיעה בתחבורה ציבורית באמצעות כרטיס הרב קו, זאת החל מחודש ינואר

חדשות כיפה
יז בכסלו התשפ
,
15 בדצמבר, 2019 19:02

צילום: פלאש 90. סבי ברנס

בשורה לתושבי יהודה ושומרון. החל מתחילת חודש ינואר יחל לפעול הרב קו בקווי התחבורה הציבורית המשמשים את התושבים באזורים אלו, כך הודיעה לפני זמן קצר, שר התחבורה בצלאל סמוטריץ'. משמעות הצעד היא שהעולים על קווי האוטובוסים יוכלו להשתמש בערך הצבור שבכרטיס הרב קו שברשותם או לחילופין לשלם במזומן במחיר הקיים.

סמוטריץ' אמר על הצעד החדש כי "בחודשים האחרונים עמלנו יחד עם הרשות לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה על מתן לייצר פתרון לשימוש בערך צבור ברב קו בקווי יו"ש. 
הערך הצבור בכרטיס הרב קו הוא המוצר הבסיסי ביותר שנותן משרד התחבורה למשתמשי התחבורה הציבורית ולא היינו מוכנים לאפשר מצב שבו מתיישבי יהודה ושומרון הם "בנים חורגים". 
בימים אלו המשרד פועל על מנת להביא לשיפור משמעותי בשירות התחבורה הציבורית יהודה ושומרון".

כזכור, עם כניסתו של שר התחבורה, ח"כ בצלאל סמוטריץ' לתפקידו החדש במשרד התחבורה, הודיע כי יפעל לקידום תשלום בתחבורה ציבורית ברב קו כמו בכל אזור אחר בארץ. הודעתו של סמוטריץ' הגיעה לאחר פניות רבות שקיבל  מתושבי יהודה ושומרון על כך שהערך הצבור בכרטיס הרב קו לא ניתן לשימוש בקווי יהודה ושומרון.

 

15.12.2019

1. גם בנסיעה שעולה 2:50 ?? (שאלה)

דווח על תגובה לא ראויה
16.12.2019

2. המתנתי רבות ותודה רבה (חגי)

אני אדם נכה ויש לי הנכה בתשלום עם הערך הצבור. עד עכשיו לא קיבלתי אותה ונאלצתי לעשות חודשי חופשי (במחיר הרגיל) אע"פ שאינני נוסע כל יום.
שוב תודה רבה רבה לך שר התחבורה

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

"צריך עוד 4,000 מיטות" - מנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' חזי לוי צילום: פלאש 90

מנכ"ל משרד הבריאות: לקראת החורף נצטרך 4,000 מיטות עם יכולות הנשמה

קרא עוד