ריבלין: "אסור שנאבד את האמון בדמוקרטיה"

נשיא המדינה התייחס לכאוס הפוליטי וקרא לאזרחי ישראל להתעודד והוסיף: "כולי תקווה שהמשבר יחייב אותנו כחברה להילחם גם על מה להסכים"

חדשות כיפה
טו בכסלו התשפ
,
13 בדצמבר, 2019 10:18
נשיא המדינה ריבלין

נשיא המדינה ריבליןצילום: פלאש 90

לאחר ההליכה לבחירות והסקרים האחרונים, נשיא המדינה, ראובן ריבלין התייחס היום (ו') לסיטואציה הפוליטית ואמר: "הדמוקרטיה הישראלית הייתה ועודנה מקור גאוותנו, ואנו יודעים שלשיטה הדמוקרטית יש גם מחירים. כולי תפילה כי עומק המשבר הפוליטי הנוכחי יוביל אותנו כחברה וכמדינה להילחם - לא רק עבור זכותנו לחלוק אלה על אלה - אלא גם עבור חובתנו למצוא על מה להסכים".

ריבלין קרא לאזרחי ישראל להרים ראש ולהתעודד:"אל לנו לשקוע בשעה זו לייאוש או טרוניה חסרת תועלת. אסור שנאבד את האמון בשיטה הדמוקרטית וביכולת שלנו לעצב את מציאות חיינו בידינו שלנו בזכותה".

כאמור, הבחירות הקרובות יהיו השלישיות במספר דבר שמביא להלך רוח שלילי במרחב הציבורי. ח"כ יאיר לפיד התייחס התדרדרות הפוליטית אף הוא והזהיר: "הבחירות יהיו פסטיבל של שנאה ואלימות".

13.12.2019

1. אל תדאג חמוד (אלכס מותק לא דואג עד בר מצווה זה עובר)

אנחנו היהודים האמיתיים לא איבדנו אמון בדמוקרטיה
כי מעולם לא נתנו בה אמון מלכתחילה
בך ובשכמותך כן איבדנו את האמון
וזה לא הסתה של איש כלשהו
זה משהו שאתם הבאתם על עצמכם
עם נאום המספריים של איזנקוט, סיכון חיילי גולני של גנץ, זיהוי התהליכים של יאיר גולן, הריסת בתי מחבלים שקשה לפרקליט המדינה וזה שעמו בחרו בטרור.
תבין שאנחנו לא שוכחים.

דווח על תגובה לא ראויה
14.12.2019

2. דון ביבי גורר את כולנו אל תסריט בלהות -אך בסיבוב השלישי הוא יווכח שהציבור האחראי והנבון והישר יעדיף ממלכתיות על פני הסתה מניפולציות ומעדיף את הדמוקרט (צדק)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

במקום האירוע נמצא נשק ותיק עם מספר מטענים מוכנים להפעלה צילום: דובר צה"ל

חיסול המחבלים ברמת הגולן: נמצאו מטעני חבלה ונשק סמוך לגדר

קרא עוד