הרב עמיחי אליהו: "המאבק על מערכת המשפט, זה לא מאבק רק של בנימין נתניהו"

הרב אליהו נאם בהפגנת התמיכה בראש הממשלה וטען: "המאבק על מערכת המשפט הוא מאבק של כל מי שחרד לבטחונה המוסרי של מדינת ישראל"

חדשות כיפה
יד בכסלו התשפ
,
12 בדצמבר, 2019 16:57
הרב עמיחי אליהו

הרב עמיחי אליהוצילום: צילום מסך

בהפגנה התמיכה בראש הממשלה נתניהו, שהתקיימה אמש (ד') מול מבנה בית המשפט העליון, נשא דברים הרב עמיחי אליהו. הרב אליהו הביע תמיכה במאבקו של ראש הממשלה נגד במערכת המשפט  "העם דורש צדק, היהדות דורשת צדק, אנחנו ואבותינו הקמנו פה מדינה לתפארת. מדינה שהכל פורח בה, הלידות פורחות בה, אפילו הצפיפות בכבישים זה חלק מהנבואות של לפני 2,000 שנה. לכל הברכה הזו יש שותף אחד מרכזי, ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו". 

"המאבק על מערכת המשפט, זה לא מאבק רק של בנימין נתניהו, זה לא רק מאבק של תנועת הליכוד, זה המאבק של כל מי שמדינת ישראל יקרה לו. של כל יהודי שחלם 2,000 שנה שתקום פה מערכת צדק. זה לא מאבק שייך רק לתנועה אחת. כל מי שיש לו לב, כל מי שחרד לבטחונה המוסרי של מדינת ישראל צריך להילחם עכשיו למען נתניהו", אמר הרב עמיחי אליהו.  

הרב אליהו הסביר את טענותיו על מערכת המשפט: "אנחנו מוכנים שתהיה פה מדינה של ועדת שתיים? ועדה שתסמן את השופטים שהולכים ברוח התקשורת? האם אנחנו מוכנים ללכת ברוח של חשין זכרונות לברכה שתגדע כל יד שתורם על מערכת המשפט? האם אנחנו מוכנים שתיה פה מערכת שעורפת ראשים של פוליטיקאים? אנחנו אומרים לא למערכת משפט כזו. אנחנו אומרים לא למערכת משפט שמהלכת אימים על נבחרי ציבור. אנחנו אומרים לא למערכת משפט שלא מחפשת צדק. כולנו ביחד איש אחד  בלב אחד, נלחם למען הצדק האמיתי".

עוד הוסיף הרב אליהו: "חברים יקרים שעומדים פה בקור הירושלמי, כל אחד ואחד מכם חייב לדעת שהמערכה הבאה היא המערכה של כולנו. שלא ישאר אדם אחד בבית. נדאג שכולם יגיעו. תהיה פה ממשלת ימין של שישים ואחד חברי כנסת. תהיה פה ממשלת ימין שרודפת צדק. שרודפת יהדות, שרודפת מוסר ששומרת על ארץ ישראל. וזה תלוי בכם".

12.12.2019

1. תירוצים של אינטרסנטים להסביר (מצביע)

מודוע תומכים בראש ממשלה נאשם שלשה תיקים אחד מהם תיק שוחד.

דווח על תגובה לא ראויה
12.12.2019

2. עצוב ומביש לראות שמי שדוחף ומוביל כיום את חילוץ דון ביבי וכנופייתו מהשחיתות הנוראית הם נציגי הציונות הדתית ורבניהם בושה וחרפה לא על הדת הזאת גדלתי (שי)

דווח על תגובה לא ראויה
12.12.2019

3. כל מי שנותן חסות לסנדק דון ביבי - יעמוד למשפט הבורא--בקרוב ניראה באותו תא בכלא את הסנדק דון ביבי - דוד ביטן -- חיים כץ - ליצמן ודרעי --אחד יגרד לשני ב (דוד)

דווח על תגובה לא ראויה
12.12.2019

4. לשי מתגובה מס' 2, על איזו דת כן גדלת? על קרבנות השלום ואוטובוסים מתפוצצים ודם יהודי (יעקב)

נשפך כמים? מה אתה מתחסד? בזמן שלטון השמאל היתה שפיכות דמים נוראה. למנוע את זה זו לא יהדות? פיקוח נפש זה לא מושג דתי?

דווח על תגובה לא ראויה
13.12.2019

5. טענות מוצדקות של הרב עמיחי (ידידיה שילה)

דווח על תגובה לא ראויה
13.12.2019

6. אגב מוסר - מי שתומך בנואף (על פי הודאתו) שבנו הולך לזונה בערב שבת מלווה בנהג ומאבטח עובדי מדינה - האם הוא מוסרי? מה ישעיהו היה אומר? (יאיר)

בכלל זה חידוש שרבנים מתעניינים כל כך במוסר וזכויות פרט - מה לגבי שליטה עם? הפקעות אדמות? גיבוי מטרידים מינית? לא פלא ש-40% מבני ובנותי הציונות הדתית עוזבים את הבית.

דווח על תגובה לא ראויה
14.12.2019

7. די למתנשאי השמאל המגבים את החונטה המשפטית (יוסף)

הגיע הזמן שהשמאל היהיר ולבלבריו המתנשאים שיפנימו שלעם ישראל נמאס מהדיקטוטרה והחונטה המשפטית. במקום משפט שם הרשע. ולכל תוקפי הדתעעם הצוניים- כטובה ושכמותה . נא' במשלי אוולת אדם תסלף דרכו ועל ד' ישליך זעפו. הציונות הדתית גאה בפועלה ותפסיק לשמש שק חבטות מדתלשים ועוד. על אפכם מדינת ישראל תהפוך למדינה יהודית ציונית כחלום הנביאים לאורך כל הדורות. גם חותמי מגילת העצמאות האמינו במדינה יהודית בלבד ולא מדינת כל אזרחיה כשאיפת החונטה להפיכה שלטונית.

דווח על תגובה לא ראויה
15.12.2019

8. מה לצוציק הזה ולטור דעה? (יצחק חורי)

הנכד שלי בשיעור ג' ויודע תורה והלכה יותר טוב מהצוציק הזה ומאביו, ולא נותנים לו במה בערוץ 7, מאחורי כל דבר יש אינטרסים

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בפעם האחרונה מעל הדוכן כחבר כנסת. ח"כ אוחנה צילום: פלאש 90. יונתן זינדל

החוק הנורווגי: אמיר אוחנה מתפטר, עמית הלוי ייכנס במקומו

קרא עוד