הרבנות הצבאית מודיעה: בית החייל בתל אביב לא כשר

הרב גיל גלעד, ראש ענף הכשרות בצה"ל, הורה להסיר את תעודת הכשרות מבית החייל בשל "תקלות כשרות חמורות" ואסר על קיום אירועים והגשת מזון לחיילי צה"ל במקום. מקרן לב״י האגודה למען החייל בתגובה: "כל הליקויים תוקנו בהתאם לדרישות. תעודת הכשרות תוחזר בימים הקרובים"

חדשות כיפה
יא בכסלו התשפ
,
09 בדצמבר, 2019 10:15
בית החייל ע"ש שמשון ומיקי פלדמן, נתניה

בית החייל ע"ש שמשון ומיקי פלדמן, נתניהצילום: אלדד פובזנר

סא"ל הרב גיל גלעד, ראש ענף כשרות ברבנות הצבאית הראשית שיגר מכתב אל הרבצ"ר אייל קרים, וסמנכ"ל התפעול של יחד למען החייל ובו הודיע כי הוא מסיר את תעודת הכשרות מבית החייל בתל אביב, בעקבות "תקלות כשרות חמורות שנמצאו במטבח". 

צילום: ללא

 

במכתב הוסבר כי התנאי להחזרת התעודה הוא "תיקון כלל הליקויים שהועלו בביקורת, וכן הסדרת ממשקי העבודה בין הרבנות הצבאית לבין מפקח הכשרות של בית החייל וכפרי הנופש". 

הרב גלעד הורה כי "כל עוד שהמטבח בית החייל ללא תעודת כשרות, אין לקיים במקום זה אירועים עם מזון עבור חיילי צה"ל". 

מקרן לב״י האגודה למען החייל נמסר בתגובה: "במסגרת ביקורת כשרות שגרתית שנערכה בבית החייל תל אביב עלו מספר ליקויים ופעלנו לתיקונם המיידי. הבוקר התקיימה ביקורת של המפקח בה נמצא כי כל הליקויים תוקנו בהתאם לדרישות. תעודת הכשרות תוחזר בימים הקרובים.יודגש כי המטבח בבית החייל תל אביב הוא מטבח קצה, המזון מגיע ממפעל הנמצא תחת פיקוח הדוק ועובר בבית החייל חימום והגשה בלבד".

בצה"ל סירבו להגיב. 

 

09.12.2019

1. כשרות (ררר)

מה שעושה הרבנות בקשר לכשרות הרעלת קיבה

דווח על תגובה לא ראויה
10.12.2019

2. ככה זה כשצוהר מנהלים את העניינים (ניסו)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מעון ראש הממשלה החדש, פרויקט אלמוג צילום: מאת אלון איזנמן - Alon Eisenman - צילום, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=80803136

דו"ח המבקר: כשלים בבניית מעון ראש הממשלה החדש

קרא עוד