בית המשפט ביטל את כל המגבלות על נריה זארוג

לאחר בקשתו של עו"ד עדי קידר לעיון חוזר בעקבות סיום הצו המנהלי, בית משפט השלום ביטל את כל התנאים המגבילים של נריה זארוג: "אנו מברכים על ההחלטה, ותמהים על עמדת התביעה שהתנגדה לבקשתנו"

חדשות כיפה
י בכסלו התשפ
,
08 בדצמבר, 2019 11:47
נריה זארוג

נריה זארוגצילום: Hillel Maeir/Flash90

שופט בית משפט השלום בפתח תקווה ארז מלמד ביטל הבוקר (א') את כל תנאי השחרור המגבילים נגד נריה זארוג. הביטול מגיע לאחר שעו"ד עדי קידר מארגון חוננו הגיש בקשה לעיון חוזר, בה ביקש כי בימ"ש יורה על ביטול כל התנאים וזאת לאור סיום צו ההגבלה המנהלי. 

בהחלטה ציין השופט מלמד כי אי חידוש צו ההרחקה המנהלי נגד זארוג מצביע על כך שמסוכנותו של זארוג, אשר הובילה לקביעת תנאי השחרור המגבילים, "נחלשה בצורה משמעותית".

בנוסף ציין השופט בהחלטה כי "אי חידוש הצו מהווה שינוי נסיבות, אשר יש בכוחו להוביל לשינוי בתנאי השחרור.. ככל שמסוכנותו של המבקש היתה 'חיה ובועטת', חזקה שצו האלוף היה מתחדש. סוף דבר, אני מורה בזאת על ביטול תנאי שחרורו המגבילים של המשיב".

עורך דינו של זארוג, עו"ד עדי קידר מארגון חוננו, ברך על ההחלטה "אנו מברכים על החלטת בית המשפט על ביטולם של תנאים שכבר אינם מעשיים יותר ואין בהם עוד כל תכלית, ואנו תמהים על עמדת התביעה שהתעקשה והתנגדה לבקשתנו".

נזכיר כי לאחר מאבק עיקש בצו המנהלי הסכים המורחק זארוג להשתחרר ממעצר, זאת לאחר למעלה משבועיים בהם סרב לחתום על תנאי שחרור המחייבים אותו לציית לצו המנהלי המרחיק אותו מביתו.  רק לאחר שפקע תוקף הצו הסכים זארוג להשתחרר ולשוב לביתו בגבעת קומי אורי שביצהר, זאת תחת תנאי שחרור מגבילים. כאמור, היום ביטל בית המשפט את התנאים המגבילים נגדו.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

תפילה בימי הקורונה. יגובש נוהל הגבלות אחיד צילום: גרשון אלינסון, פלאש 90

נוהל אחיד להסדרת ההגבלות יגובש בתחילת השבוע

קרא עוד