סגור

נתניהו למזכיר המדינה האמריקני: "איראן מגבירה את תוקפנותה באזור"

ראש הממשלה הודה למזכיר המדינה פומפאו, בפגישתם בליסבון, על ההצהרה כי ההתיישבות ביהודה שומרון חוקית: "בניגוד לדעה הרווחת, זה דווקא מקדם את תהליך השלום"

חדשות כיפה
ו בכסלו התשפ
,
04 בדצמבר, 2019 21:52
נתניהו ופומפיאו

נתניהו ופומפיאוצילום: קובי גדעון /לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש כעת עם מזכיר המדינה האמריקני מייק פומפאו, בליסבון. בפתח הפגישה חזר נתניהו לנושא האיראני: "הנושא הראשון שאעלה יהיה איראן, כך גם הנושא השני והשלישי, וכן עוד נושאים רבים".

נתניהו הסביר כי כי התוקפנות האירונית שולחת זרועות לכל מדינות האזור: "התברכנו שהנשיא טראמפ מוביל מדיניות עקבית של הפעלת לחץ נגד איראן. איראן מגבירה את תוקפנותה באזור, אפילו בעודנו מדברים. הם קוראים עלינו תיגר מאיראן, עיראק, סוריה, לבנון, עזה ותימן ואנו מתמודדים ישירות עם התוקפנות הזאת. 

צילום: קובי גדעון /לע"מ

 

למרות התנגדותו הנחרצת של יו"ר כחול לבן, בני גנץ, ראש הממשלה חזר על הרצון שלו לבות ברית הגנה עם ארצות הברית: "שיתוף הפעולה הישראלי-אמריקני הוא הכרחי למאמץ הזה, שמשרת את המטרות של מדינות רבות באזור. זה יהיה הנושא הראשון שאעלה, כולל היכולת לחזק ולקדם את ההגנה המשותפת שלנו".

ראש הממשלה הודה ומזכיר המדינה על ההצהרה מטעם מחלקת המדינה, על כך שההתנחלויות הן לא בלתי חוקיות: "אני חושב שבניגוד לדעה הרווחת, זה דווקא מקדם את תהליך השלום, כי על השלום להיות מבוסס על אמת ולא על שקר. אנו מחויבים לקדם את השגשוג, הביטחון והשלום באזור. אני מאמין שהשיחה הזאת, ושיחות נוספות שעוד יהיו, יעשו בדיוק את זה".

05.12.2019

1. הליכוד והבית היהודי שודדי הקופה הציבורית (דוד )

אני איש ימין מובהק אבל הליכוד מושחת. לא הגיוני
לקחת עוד כסף מהקופה הציבורית עבור קמפיינים. להיפך צריך לצמצם את כספי מימון המפלגות.
אז לא יהיה לכם כסף לקמפיינים. אנשים יצביעו גם בלי קמפיינים. מה שקורה במדינה הזו-זה לא נורמלי. לאנשים אין כסף לאכול, לקורת גג. והח"כים עם המשכורת השמנה לא יכולים לקחת מהכיס של עצמם בכדי לקדם את העבודה שלהם בשביל עצמם??
למה הציבור לא מפגין יום יום עד שיופסקו לחלוטים כספי מימון מפלגות?? שיוציאו מכיסם או יגייסו תרומות או שיופיעו באמצעי התקשורת כמו טלווזיה ורדיו בחינם.
הציבור טיפש מפגין על שטויות במקום על מה שצריך.
טוב שהצבעתי לעוצמה יהודית-כל הכסף גייסו מתרומות. לא נגעו בקופה הציבורית.
שמעתי שגם הבית היהודי הצטרף לליכוד ולא התנגד וזה ממש בושה

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

עזר מציון צילום: עזר מציון

דווקא עכשיו הם זקוקים לכם. תורמים ומצילים חיים

קרא עוד