נתניהו למפגיניו: "בתקשורת יקחו מקרים בודדים כדי לעשות לכם דה-לגטימציה"

אחרי מפגן התמיכה בתל אביב, ראש הממשלה הודה למפגינים וביקש לנהוג באחריות: "תודה רבה על התמיכה האדירה. ריגשתם אותי. חשוב לנהוג באחריות, במסגרת החוק, ללא התלהמות וללא אלימות"

חדשות כיפה
כט בחשון התשפ
,
27 בנובמבר, 2019 20:31
הפגנה

הפגנה צילום: פלאש 90, תומר נויברג

אחרי מפגן התמיכה אמש (ג') בתל אביב, ראש הממשלה בנימין נתניהו הודה למפגינים וביקש לנהוג באחריות: "תודה רבה לכם המוני אזרחי ישראל על התמיכה האדירה. ריגשתם אותי. חשוב לנהוג באחריות, במסגרת החוק, ללא התלהמות וללא אלימות".

נתניהו הוסיף ואמר למפגינים שהביעו בו תמיכה: "גורמים בתקשורת תמיד יקחו מקרים בודדים מתוך האלפים שהיו שם כדי לעשות לכם דה-לגטימציה, בניגוד להתעלמות שלהם ממקרים חמורים בהרבה בהפגנות השמאל. יש לי בקשה אחת: חשוב לנהוג באחריות, במסגרת החוק, ללא התלהמות וללא אלימות. אנחנו מכבדים את החוק ואנחנו מכבדים את בתי המשפט - אני בטוח שהצדק יצא לאור".

ראש הממשלה שוב העלה את החקירות שנוהלו כנגדו ואמר: "שאלות קשות מאוד התעוררו בניהול החקירות שלי ושל אחרים, שאלות שמעלות חשד לפלילים על פעולות שאין להם מקום בשום מדינה דמוקרטית. שאלות אלה יש לברר עד תום, ולתקן את מה שחייבים לתקן. זוהי תמצית הדמוקרטיה. כי בדמוקרטיה אף אחד אינו מעל החוק. אף אחד אינו חסין מפני ביקורת, בדיקה וחקירה". 

"הלכידות שאתם מפגינים בעניין זה ובעניינים אחרים חשובה למדינת ישראל ולי", הוסיף נתניהו. "היא נותנת לי את הכוח להמשיך להנהיג כדי לשמור על ארץ ישראל, על בטחונם של כל אזרחי ישראל וכדי לממש הזדמנויות היסטוריות שלא חלמנו עליהם, ובראשן החלת הריבונות על בקעת הירדן".

27.11.2019

1. קודם הוא מסית נגד היועץ והפרקליט שהוא בעצמו מינה, הבעיה שביבי מינה אנשים ישרים לא לפי המידה של ביבי (זיוה)

עכשיו הוא אומר למפגינים "חשוב לנהוג באחריות, במסגרת החוק, ללא התלהמות וללא אלימות. אנחנו מכבדים את החוק"
הוא מפחד מההסתה שהוא בעצמו מוביל.

דווח על תגובה לא ראויה
28.11.2019

2. ישר כח ל"כיפה" על השיוויוניות בדיווח (אזרח מודאג)

נדמה שערוץ שבע בחר בדרך של נוני וערוץ 13.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: Photo by Tomer Neuberg/Flash90

בגלל הקורונה: אלפי פלסטינים מסתננים לישראל ללא אישור

קרא עוד