מ"מ המפכ"ל ליחידת החוקרים בתיקי נתניהו: "מחזק את ידיכם"

מ"מ המפכ"ל, מוטי כהן ביקר היום ביחידת להב 433, ושיבח את פועלם: "בזכות עבודתכם המסורה החברה שלנו בטוחה יותר ונקייה יותר מפשע מאורגן ומשחיתות ציבורית"

איתן אילן 24/11/19 17:01 כו בחשון התשפ

ניצב מוטי כהן מבקר ב'להב 433', צילום: דוברות המשטרה
ניצב מוטי כהן מבקר ב'להב 433', צילום: דוברות המשטרה

מ״מ מפכ״ל המשטרה, ניצב מוטי כהן ביקר ביחידת להב 433 של משטרת ישראל. על רקע קריאותיו של נתניהו  לחקור את חוקריו, גיבה מ"מ המפכ"ל את השוטרים שניהלו את חקירותיו. מ״מ המפכ״ל: ״הגעתי לכאן היום על מנת לחזק את ידכם בעבודה החשובה והמשמעותית שאתם עושים בכל ימות השנה. פעילות משטרת ישראל ומימוש תפקידה הם תנאי ליכולת שלנו כמדינה וכחברה לשמור על שלטון החוק וביטחון הפנים". 

ניצב כהן הדגיש כי "שיתוף הפעולה של היחידה עם  רשויות האכיפה והפרקליטות, כל אחד לפי תפקידו ואחריותו - הוא המתכון להצלחה ולשמירה על חוסנה של מערכת אכיפת החוק", והוסיף: "החלטת היועץ המשפטי לממשלה משקפת את מקצועיות ויסודיות החקירה, כמו גם את האמון הרב כלפי החוקרים והחקירה"

"עלינו להמשיך לדבוק במשימתנו ולבצע את תפקידנו במסירות, בצנעה וללא מורא. 
עלינו למלא נאמנה את שליחותנו הציבורית לחשוף פשיעה ושחיתות ציבורית בכל הרמות, לחקור ביסודיות כל מקרה שחיתות ולהגיע לחקר האמת בכל חקירה מבלי לתת להשמצות או ההאשמות מכל סוג שהן להפריע או להשפיע כהוא זה על יושרתנו וביצוע תפקידנו במקצועיות וללא משוא פנים״.

בסיום דבריו, חיזק מ״מ המפכ״ל את שוטרי היחידה, ואמר: "מחובתי להמשיך ולהבטיח את עצמאותה ומקצועיותה של המשטרה בביצוע תפקידה, בפרט בכל הנוגע לעולם החקירות. להבטיח שכל שוטר וכל חוקר יוכל לבצע את תפקידו ולהשתמש בסמכויות שהקנה לו המחוקק במקצועיות וללא מורא".
 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר