סגור

בעקבות כתב האישום: נתניהו יצטרך לוותר על תיקי השרים

ראש הממשלה מכהן גם כשר הבריאות, הרווחה, התפוצות והחקלאות, אולם לא יוכל להמשיך להחזיק בתיקים הללו בעקבות כתב האישום. במקביל חברי כנסת מבקשים ממנדלבליט להחליט האם ניתן להטיל את מלאכת הרכבת הממשלה על נאשם בשוחד

חדשות כיפה
כג בחשון התשפ
,
21 בנובמבר, 2019 20:23
ממשלה מורחבת. ישיבת ממשלה

ממשלה מורחבת. ישיבת ממשלהצילום: פלאש 90, מארק ישראל סלם

בעקבות כתב האישום נגד ראש הממשלה בגין שוחד, מרמה והפרת אמונים, נתניהו לא יוכל לכהן כשר הבריאות, הרווחה, התפוצות, החקלאות ויצטרך למנות תחתיו חברי כנסת שימלאו את מקומו. מנגד חוק יסוד הממשלה קובע כי כל מכסת השרים כבר מלאה ולא ניתן להשביע שרים נוספים לממשלה. 

במקביל חברי כנסת משלל סיעות הבית פנו ליועמ"ש מנדלבליט וביקשו ממנו לחוות את דעתו האם ניתן להטיל את מלאכת הרכבת הממשלה על נאשם בשוחד. 

נזכיר כי לפני שעה קהל החליט היועמ"ש מנדלבליט להגיש כתבי אישום נגד ראש הממשלה. בתיק 4000 בגין שוחר ובתיקי 1000 ו-2000 בגין מרמה והפרת אמונים. בהצהרתו הסביר היועמ"ש: "כתב אישום זה לא בחירה זה חובתי. העבירות שבהם מואשם ראש הממשלה הם עבירות חמורות. שוחד וגם הפרת אמונים הם עבירות חמורות".

19.02.2020

1. רוצים הוכחה שהפרקליטות רקובה?? (מיה)

רוצים הוכחה שתופרים תיקים בפרקליטות?? רשימה חלקית של אמירות נגדה: -טומי לפיד על הפרקליטות: "יחידת טרור, פרקליטות פזיזה" ועוד ...-רובי ריבלין על הפרקליטות: "כנופיית שלטון החוק" -השופטת המחוזית גרסטל על הפרקליטות: "הטעיה במזיד של בית משפט, שי ניצן לא דובר אמת, התנהלות בחוסר תום לב.." -השופט המחוזי שלי טימן: "הפרקליטות ניסו לתפור לי תיק" היועמ"ש אביחי מנדלבליט: "שי ניצן תופר לי תיק".

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: ללא

יוסי דגן חלה בקורונה

קרא עוד