סגור

"בית המשפט אינו אובייקטיבי": ח"כ גפני על ההחלטה בעניינו של רון קובי

יו"ר ועדת הכספים התייחס להחלטת בית המשפט בעניינו של רון קובי. "הרגשתי היא, שאם זה היה ראש עיר שעוזר לחרדים, לא היו סוחבים את עניינו כ"כ הרבה זמן. התחושה שבית המשפט אינו אובייקטיבי"

חדשות כיפה
כ בחשון התשפ
,
18 בנובמבר, 2019 12:51
ראש עיריית טבריה, רון קובי

ראש עיריית טבריה, רון קוביצילום: פלאש 90, יונתן סינדל

יו"ר ועדת הכספים, ח"כ משה גפני, התייחס בפתח הדיון, לעניינו של ראש עיריית טבריה, רון קובי: "הרגשתי היא, שאם זה היה ראש עיר שעוזר לחרדים, לא היו סוחבים את עניינו כ"כ הרבה זמן. התחושה שביהמ"ש אינו אובייקטיבי"

ח"כ גפני אמר כי אתמול הוא נחשף להחלטת ביהמ"ש בנוגע לראש עיריית טבריה שלא מצליח לנהל את העיר, אחרי שנבחר לעמוד בראש לפני כשנה. "אני מרגיש עם העניין הזה רע מאוד. המנהלים עזבו שם את העירייה, לא מאשרים תקציב, והעיר בקריסה כלכלית מוחלטת, תופעה בלתי מתקבלת על הדעת. למקרה הזה התכוון המחוקק, שצריך לעשות שימוע, לבדוק את הדבר הזה, ולקבל החלטה. בסופו של דבר ביהמ"ש מעביר את זה כמה הרכבים, העיר בינתיים שוקעת. שר הפנים יש לנו נגיעה לעניין".

גפני טוען כי אם קובי היה ראש עיר שעוזר לחרדים, או שר פנים שהיה חילוני, זו לא הייתה החלטה של ביהמ"ש, לא היו סוחבים את זה כל-כך הרבה זמן. "זה נותן תחושה שביהמ"ש אינו אובייקטיבי בקביעה שלו. אני אומר לנשיאת ביהמ"ש העליון, שיש ציבור גדול שמאבד את האמון בדברים הפשוטים. תושבי טבריה סובלים עם ראש עיר שאיננו מתפקד, מנהלים שעוזבים, אין לו תקציב, אין לו רוב בעירייה, וביהמ"ש נותן יד לדבר הזה. גם אם זה לא נכון, יש ציבור רחב שמרגיש ככה". 

 

18.11.2019

1. איכס (יבנה)

כל פעם שגפני לא מקבל זכויות יתר הוא משחק אותה נרדף. אל תשכח שאתה המגזר עם הכי הרבה זכויות יתר בישראל. מאז שהחרדים התנו את התמיכה בהקמת המדינה באי גיוס לצה"ל, גועל הנפש לא נגמר.

דווח על תגובה לא ראויה
19.11.2019

2. החלטת בית המשפט רון קובי (שלם)

גפני צודק ועדין מידי. בית המשפט ירד הכי נמוך שיכול אין עוד לאן . יש להם מנינ והוא לקשור לצדק וחוק . לעתיד לבוכ יהיו שופעי צדק אמיתיים שנוכל לסמוך עליהם .
ורון קובי עולה גבוה כדמ ליפול משם

דווח על תגובה לא ראויה
19.11.2019

3. צודק בהחלט!!! (לטברינית)

בלי עניין של דת. ההיגיון הפשוט של עיר לא מתפקדת וראש עיר שכל היום דואג רק אבל רק לפרובוקציות ולא לאיכות סביבה ופיתוח העיר חייב למצוא לו תעסוקה אחרת בית משפט של חילונים

דווח על תגובה לא ראויה
20.11.2019

4. בושה וחרפה (ישראל )

מי שצודק בכל העניין פה הוא
כבוד השר גפני
וכל השאר בושה וחרפה

דווח על תגובה לא ראויה
20.11.2019

5. זה טריפה (הרב קוקו)

ווהשני נבלה
האנטיציונים מרימים ראש
נקווה שהממשלה הבאה תכסח את הנבלות

דווח על תגובה לא ראויה
20.11.2019

6. ()

דווח על תגובה לא ראויה
20.11.2019

7. רון קובי (איציק)

רון קובי בן אדם מסכן שמחפש תשומת לב

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב רפי פרץ  צילום: כיפה

רפי פרץ עוקץ את החרדים: "כששומרים על הכללים - הסיכוי להדבקה יורד"

קרא עוד