סגור

להב"ה נגד התאגיד: "מעודד התבוללות"

בארגון הנאבק בקשרים זוגיים בין יהודים ללא יהודים תוקפים את תאגיד השידור הציבורי על סדרת רשת חדשה העוסקת בזוגות מעורבים: "מצפים מערוץ ממלכתי שיעשה סדרה על האסון והסכנה שיש בהתבוללות". כאן: "שיח ודיונים עניינים סביב תכני התאגיד - תמיד מבורכים"

יהונתן קליין, חדשות כיפה
יט בחשון התשפ
,
17 בנובמבר, 2019 13:04
בנצי גופשטיין, יו"ר להב"ה

בנצי גופשטיין, יו"ר להב"הצילום: יונתן זינדל/פלאש 90

ארגון להב"ה, הנאבק בהתבוללות, תוקף הבוקר (א') את תאגיד השידור הציבורי, "כאן", בשל סדרת רשת חדשה שעלתה היום העוסקת בזוגות מעורבים של יהודים ושאינם יהודים.

סדרת הרשת החדשה של 'כאן', "זוגות":

בארגון אומרים כי "בזמן שמדינת ישראל משקיעה תקציבים בעצירת ההתבוללות בחו"ל, התאגיד עושה סידרה על החיים של המתבוללים, פה בארץ ישראל. במקום לקרוא לסדרה החדשה 'זוגות', אפשר פשוט לקרוא לה בשמה האמיתי - התבוללות".

"אנחנו מצפים מערוץ ממלכתי שיעשה סדרה על האסון והסכנה שיש בהתבוללות, ועצוב שבמקום זה, המיסים של אזרחי ישראל מופנים לעידוד של התופעה החמורה הזאת", מוסיף בנצי גופשטיין, יו"ר להב"ה.

מתאגיד השידור 'כאן' נמסר בתגובה: "שיח ודיונים עניינים סביב תכני התאגיד - תמיד מבורכים. בפרט אם מדובר בסדרות דוקו המציגות את הגוונים השונים והמורכבים בחברה הישראלית".

17.11.2019

1. מזעזע ועצוב מאוד!!! (לקידוש ה')

מזעזע ועצוב מאוד! צודק לגמרי בנצי גופשטיין הי"ו!!! אין ספק שסדרה כזאת שמציגה זוגות מעורבים כמאושרים עד לשמים ומפרגנת להם מעודדת התבוללות!!! אוי לנו מיום הדין ואוי לנו מיום התוכחה!!! הבעיה היא שכל ישראל ערבים זה לזה!!!

דווח על תגובה לא ראויה
17.11.2019

2. במקום לקרוא לתכנית זוגות או התבוללות אפשר לקרוא לה במילה אחת: (מרא דאתרא)

ציונות. כמו שצאצאי המשכילים שיצאו לאמריקה הולכים ומתבוללים באחוזים מבהילים כך מייסדי מדינת ישראל שהם בדיוק אותם אנשים משכילים שברחו מדת ישראל שחלקם עזבו לאמריקה וחלקם הגיעו לארץ ישראל. שם ההתבוללות איומה וכאן זה בקטן אבל זו תופעה. בלי תורה ומצוות ובלי יהדות ותודעה יהודית מה מחזיק את היהודי אזרח ישראל שלא להתחתן עם גוי או גויה? ההבדל בין ארה"ב לישראל הוא פשוט כי כאן יש רוב יהודי אז רוב הזוגות שנפגשים הם ממילא יהודים. אבל זה עניין טכני ולא מהותי כי ברגע שיראו גויים שמוצאים חן בעיניהם - שום דבר לא יעצור אותם.

דווח על תגובה לא ראויה
17.11.2019

3. מגיב מס' 2, נסחפת קצת (עובר אורח)

רוב עם ישראל הוא לפחות מסורתי וככזה חשוב לו מאוד לשמור על השושלת. זה נכון שככל שאתה פחות דתי כך אתה חשוף יותר לסכנת ההתבוללות, אך הדרך ארוכה עד להגיד שציונות = התבוללות.

דווח על תגובה לא ראויה
17.11.2019

4. עוד משהו למגיב 2 (עובר אורח)

במקום לצאת נגד הציונות עדיף שתצטרף אליה. אין יותר טבעי מאשר להיות יהודי ולחיות בארץ ישראל, אפילו אם לא מדובר במדינת הלכה. מה אתה מציע? לחיות בגולה? או אולי שהערבים ישלטו עלינו?!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר