סגור

בצל ההסלמה הביטחונית: המשטרה מתגברת את כוחותיה

מ"מ המפכ"ל, ניצב מוטי כהן, הנחה על תגבור של כוחות המשטרה בכל רחבי הארץ כדי לתת מענה ושירות לאזרחים בעת הצורך ולסייע לאזרחים להישמע להנחיות פיקוד העורף: "אזרחי ישראל צריכים לדעת, שהשוטרים נמצאים בשטח"

חדשות כיפה
יד בחשון התשפ
,
12 בנובמבר, 2019 15:26

צילום: דוברות המשטרה

לפני זמן קצר הסתיימה הערכת מצב בטחונית מיוחדת שקיים מ"מ מפכ"ל המשטרה, ניצב מוטי כהן, בהשתתפות סגל הפיקוד הבכיר של משטרת ישראל, וזאת לאור האירועים הבטחוניים שמתרחשים מאז שעות הבוקר המוקדמות. 

מ"מ המפכ"ל הנחה על תגבור מיידי ומשמעותי של המערכים המבצעיים של משטרת ישראל בכל רחבי הארץ, בדגש על מערכי הסיור והביטחון השוטף. עוד הנחה מ"מ המפכ"ל להגביר את הנוכחות המשטרתית ברחובות, כאשר המטרה המרכזית היא לתת מענה ושירות לאזרחים בעת הצורך ולסייע לאזרחים להישמע להנחיות פיקוד העורף. כמו כן, הוחלט על תגבור מוקדי 100, מוקדי החירום של משטרת ישראל, ומוקד 110, מוקד המידע הארצי של משטרת ישראל.

צילום: דוברות המשטרה

 

"בשעות הקרובות משטרת ישראל תמקד את פעילותה המבצעית בשתי זירות מרכזיות- מתן שירות לאזרחי ישראל לצד בידוד וטיפול  במוקדי נפילה מסכני חיים. אזרחי ישראל צריכים לדעת, שהשוטרים נמצאים בשטח, נכונים לתת שירות ולסייע ככל שיידרש", אמר מ"מ המפכ"ל, ניצב מוטי כהן. 

מ"מ המפכ"ל קרא לציבור לשמור על משמעת אזרחית: "כפי שנוכחנו פעמים רבות בעבר- משמעת אזרחית מצילה חיים! אני קורא לאזרחי ישראל להישמע להנחיות פיקוד העורף ולהוראות השוטרים בשטח. שוטרי משטרת ישראל מוכשרים לטיפול באירועים מסוג זה, והם בעלי ניסיון מבצעי רב, ולכן יש להישמע להוראותיהם ולהסתייע בשירותם".

צילום: דוברות המשטרה

 

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

סגן שר לביטחון פנים גדי יברקן צילום: כיפה

גדי יברקן לכיפה: "אני לא מסתפק בהחלת ריבונות על 30 אחוז מיהודה ושומרון"

קרא עוד