סגור

המשטרה פתחה בחקירה נגד הרב ברלנד

אמה של נורית בן משה, חסידה של הרב ברלד שנפטרה ממחלת הסרטן לאחר שלא קיבלה טיפול רפואי בהוראת הרב, הגישה תלונה במשטרה: "אני פה כדי שאף אמא לא תסבול כמו שאני סבלתי"

חדשות כיפה
ט בחשון התשפ
,
07 בנובמבר, 2019 22:00
משטרת ישראל

משטרת ישראלצילום: shutterstock

בעקבות התחקיר בערוץ 13 ולאחר שאמא של נורית בן משה הגישה תלונה, המשטרה החליטה לפתוח בחקירה נגד הרב ברלד.

בן משה, חסידה בקהילה של הרב אליעזר ברלנד שחלתה בסרטן, נפטרה לפני כחודשיים לאחר שהרב הבטיח לה שתרפא מן המחלה בתמורה לכספים שתעביר לו: "אני כאן כדי להגיש תלונה נגדו על המעשים שהוא עשה", הסבירה נורית בפתח תחנת המשטרה, "כל הכוונה שלי היא שברלנד ישלם את מה שהוא צריך לשלם - ואת זה המשטרה תחליט. אני פה כדי שאף אמא לא תסבול כמו שאני סבלתי, ובשביל שהוא ישלם על מה שהוא עשה – והוא עשה".

בדיווח נאמר כי חקירת המשטרה תתמקד גם בניסיון לאסוף ראיות מתוך הכת של ברלנד, קהילה סגורה וקיצונית שספק אם חבריה ישתפו פעולה עם החוקרים. אם בעתיד יוזמן הרב בעצמו לחקירה, זה לא יהיה המפגש הראשון שלו עם החוקרים

תחקיר חדשות 13 חשף את תעשיית פדיון הנפש שמנהיג הרב, שמבטיח להסיר מחלות ולרפא חולים סופניים, ובתמורה גובה מהם סכומי עתק

הרב ברלד נחקר והורשע בעבר בעבירות מין בחסידות שלו ואף נידון למאסר, אולם הוא ברח לחו"ל, נתפס בהולנד והוסגר לישראל - וכאן קוצר מאסרו בשל מצבו הבריאותי, והוא זכה לשחרור מוקדם מהכלא.

07.11.2019

1. למה מכנים אותו "רב"? בפרסומים של בי"S של ברסלב מזמן כבר לא מכנים אותו ככה (כבר ראיתי שמשווים אותו לשבתאי צבי... וד"K)

דווח על תגובה לא ראויה
07.11.2019

2. תתבישו לכם (יהודי)

אתר של דתיים רודפים את היהדות מחללים שם שמים על סמך תקשורת אולי תלכו גם לפי ההלכות של התקשרות לפני שמדברים על כל מישהו מהקטן ועד הגדול צריך לבדוק את הנושא מכל הצדדים יש דברים שלא רוצים כניראה שתדעו מי שרוצה מוזמן לראות את הרעיון של הבעל של האישה שמספר את כל הסיפור בלי שקרים של האמא והתקשורת בעמוד נצח נצחים ביוטיוב אל תתנו למס להפעיל אותכם זה הניסיון זה הבירור האחרון לפני הגאולה
גם על משה חלקו ויוסף הצדיק ורבי נחמן ורבי נתן וכל דור יש מחלוקת על הצדיקים הניסיון הקשה לא צריך להקשיב ללשון הרע להסטה חבל

דווח על תגובה לא ראויה
09.02.2020

3. כנסו.......... (יָדֹ֨עַ תֵּדַ֜ע)

לא יאומן כי יסופר - שוב העלילו עליו עלילות שווא - תופרים לו תיק - והמבין יבין. המשטרה הציונית העכזרי כמו שהיה בגרמניה עוצרת אותו, והאדמה לא רועשת? מי יכול להראות לנו עוד צדיק כזה שמוסר נפשו עבור בעלי תשובה, עבור העם, עבור השכינה הקדושה, ובעבור נשים צנועות וצדקניות וכו' וכו' וכו' ומעלה אותם דרך המלך, ועוזר להם להקים בית נאמן בישראל, מי כמו הגאון הגדול הצדיק המקובל מרנו ורבנן הרב שליטא? ? ?? ? ???? ?? ? וידוע מי שמקנא משמיץ - ומי שמשמיץ מקנה בו!!! וְשׁוֹטִים אלו שרודפים אותו עֲתִידִין לִתֵּן אֶת הַדִּין, כדכתיב קל נקמות השם. והאות הזה יהיה ישר מהשמים בקרוב ממש.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

עם ראש הממשלה, מתוך חשבון הטוויטר של ינון מגל צילום: צילום מסך

ריקלין, מגל וסג"ל: "מחרימים את פייסבוק"

קרא עוד