סגור

גנץ על הרב עובדיה: "מנהיג רוחני-חברתי ופורץ דרך"

יו"ר כחול לבן ציין את יום פטירתו של הרב הראשי לישראל לשעבר ומנהיגה הרוחני של ש"ס וכתב: "הרב עובדיה לימד את כולנו שאפשר וצריך לתת ביטוי לכל הזרמים והשבטים בחברה הישראלית"

חדשות כיפה
ו בחשון התשפ
,
04 בנובמבר, 2019 14:52
יו"ר מפלגת

יו"ר מפלגת 'חוסן לישראל' בני גנץצילום: פלאש 90, תומר נויברג

יו"ר כחול לבן, ח"כ בני גנץ ציין בדף הפייסבוק שלו את הרב עובדיה יוסף זצ"ל שיום פטירתו מצוין היום בכנסת. גנץ כתב: "החלטותיו מהדהדות עד היום ותרומתן לאחדותה של החברה הישראלית ניכרת גם בימינו אנו".

היום (ב') מציינים בכנסת ישראל שש שנים למותו של הרב הראשי לישראל לשעבר, הרב עובדיה יוסף. ח"כ בני גנץ כתב בפוסט בדף הפייסבוק שלו כמה מילים וציין את פסיקותיו הרבות של הרב עובדיה זצ"ל.

"סיפורו של הרב עובדיה, שנולד בבגדד והיה בן לבעל מכולת דל אמצעים וגדל להיות רב והמנהיג הלא פוליטי אולי המשפיע ביותר בתולדות מדינת ישראל, הוא סיפור אנושי מרגש. הוא היה מנהיג רוחני-חברתי ופורץ דרך. בין ספריו הרבים ופסיקותיו ההלכתיות בלטו בין השאר ההלכה שלו בנושאי ההכרה ביהדות אתיופיה, התרת עגונות מלחמת יום הכיפורים והחלטתו להכיר בעיקרון פיקוח נפש כשמדובר בשיקולים מדיניים. החלטות אלו מהדהדות עד היום ותרומתן לאחדותה של החברה הישראלית ניכרת גם בימינו אנו".

גנץ הוסיף וכתב כי גם מאמיניו הגדולים וגם מי שלא נמנו על אוהדיו, יסכימו שהרב עובדיה שהביא לקדמת הבמה את תרומתה וחשיבותה של יהדות המזרח והחזיר את הגאווה לרבים מבניה. "הרב עובדיה לימד את כולנו שאפשר וצריך לתת ביטוי לכל הזרמים והשבטים בחברה הישראלית- זה לצד זה. יהי זכרו ברוך".

04.11.2019

1. צביעות (אישיהודי)

דווח על תגובה לא ראויה
04.11.2019

2. לקקן מגעיל (אריה)

מתחבר עם כל שונאי ועוכרי ישראל ועכשיו מדבר על מי שהיה שורפו בהבל פיו

דווח על תגובה לא ראויה
04.11.2019

3. ש"ס הולכת בהנהגתו, הוא קרא להם סחטנים (מישהו)

אז אם הם הולכים בהנהגת הרב עובדיה יוסף זצ"ל והם סחטנים אז גם הרב סחטן חס ושלום?
אדם צבוע...
מוכן לשבת יחד עם טיבי ומנהיגי החמאס רק בשביל לאחוז בכיסא הממשלה, בדיוק כמו יאיר לפיד - לא באמת איכפת להם משום דבר אלא מהאגו שלהם לשבת בראשות הממשלה.

היו קייסרים כאלו ברומא, הם לא החזיקו מעמד הרבה זמן משום שהם לא ידעו איך לנהל את המדינה אף על פי שהם היו מצביעים דגולים לתקופתם ובמדינתם.

דווח על תגובה לא ראויה
04.11.2019

4. הזהו בני גנץ???????????????????????? והמבין יבין. (אוראור)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר


Warning: array_rand(): Second argument has to be between 1 and the number of elements in the array in /srv/sites/kipa.co.il/public_html/footer.php on line 553

Notice: Undefined index: in /srv/sites/kipa.co.il/public_html/footer.php on line 554

Notice: Trying to get property of non-object in /srv/sites/kipa.co.il/public_html/footer.php on line 560

Notice: Trying to get property of non-object in /srv/sites/kipa.co.il/public_html/footer.php on line 560

קרא עוד