כתב 'ישראל היום' הותקף בצפון

דניאל סיריוטי הותקף בקרית אתא על ידי חבורת צעירים, ככל הנראה בשל היותו עיתונאי: "הם הבחינו שעל הרכב של יש מדבקת עיתונות. שאלו אם אני עיתונאי. התחילו לקלל. אמרו שכולנו בוגדים, כולנו שמאלנים"

יהונתן קליין, חדשות כיפה
כח בתשרי התשפ
,
27 באוקטובר, 2019 9:21
דניאל סיריוטי

דניאל סיריוטיצילום: הרצי שפירא-ישראל היום

כתב "ישראל היום" דניאל סיריוטי הותקף אמש (מוצ"ש) בקרית אתא על ידי חבורת צעירים, ככל הנראה בשל היותו איש תקשורת.

דניאל סיריוטי תיאר את השתלשלות העניינים: "אתמול בערב הלכתי לבית משפחה של הרוגה בתאונת דרכים. הלכתי כדי לנסות לתאם ראיון. חבורה של כמה צעירים חרדים, ככל הנראה חוזרים בתשובה, ישבו בקצה הרחוב. חשוב לציין שאין להם שום קשר למשפחת ההרוגה".

לדבריו: "הם הבחינו שעל הרכב של יש מדבקת עיתונות. שאלו אם אני עיתונאי. התחילו לקלל. אמרו שכולנו בוגדים, כולנו שמאלנים. באיזשהו שלב אחד הבחורים הגיע על אופניים חשמליים כשהוא מרכיב ילד, וניסה לחסום את דרכי. אמרתי לו 'תגיד, ככה אתה מסכן את הילד? אם הייתי פוגע בכם אני הייתי הולך לבית סוהר'.

עוד אמר: "באותו רגע הרגשתי אגרוף לפרצוף בזמן שישבתי ברכב. יצאתי החוצה. התגודדו סביבי 6-7 חבר'ה שהתחילו להרביץ לי. אחד הוציא אולר וניסה לדקור אותי בבטן. גוננתי על עצמי ונדקרתי באצבע. השאר הרביצו לי בפנים, שברו לי שניים. הגיע מישהו עם דוקרן והם צעקו 'תדקור אותו, תדקור אותו'. 

לבסוף אמר: "למזלי עברו שם שני אזרחים ואחת מהם זינקה עלי ואמרה 'אם אתה רוצה לדקור אותו תצטרך לעבור דרכי קודם'. אני לא מכיר אותה. במשטרה אמרו שהם כנראה יודעים מיהי כי היא התקשרה לדווח. היא ועוד אדם הצליחו להכניס אותי לרכב שלי מדמם בלי שיניים ונפוח".

סיריוטי נלקח לבית החולים רמב"ם שם אובחן כי הוא סובל מזעזוע מוח קל, ומחבלות משמעותיות בגופו. "איבדתי 6 שיניים והגוף כואב. מזל שהצלחתי להגן על הבטן מדקירה משמעותית". המשטרה פתחה בחקירה במטרה לאתר את התוקפים ולמצות עמם את הדין.

27.10.2019

1. איזה קטע שכתב ישראל היום הותקף בגלל שמאלנות (תני)

בורים פאשסטים ימנים

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

איילת שקד במליאת הכנסת צילום: דוברות הכנסת, עדינה ולמן

חוסמים את שקד: הליכוד לא ישתתף בהצבעה על פסקת ההתגברות

קרא עוד