סגור

ח"כ גפני מונה ליו"ר ועדת הכספים

חברי ועדת הכספים הזמנית בכנסת אישרה פה אחד מינויו של ח"כ משה גפני (יהדות התורה) ליו"ר הועדה. גפני ביקש כבר להעביר בהקדם תקציבים החיונים לתפקוד המדינה

חדשות כיפה
ד בתשרי התשפ
,
03 באוקטובר, 2019 20:05
הצבעת ועדת הכספים בכנסת, היום

הצבעת ועדת הכספים בכנסת, היוםצילום: יצחק הררי

 

ועדת הכספים הזמנית אישרה הערב (ה'), פה אחד, את מינויו של ח"כ משה גפני ליו"ר הוועדה.

חברי הוועדה הזמנית הינם חברי הכנסת: 

מסיעת כחול לבן: אבי ניסנקורן, אורית פרקש, הכהן ומיקי לוי. מסיעת הליכוד: קרן ברק, חוה אתי עטייה, מיכל שיר ודוד ביטן. מסיעת הרשימה המשותפת: אחמד טיבי, איימן עודה, ועבאס מנסור. מסיעת ש"ס: ינון אזולאי ומיכאל מלכיאלי. מסיעת ישראל ביתנו: עודד פורר. מסיעת יהדות התורה: משה גפני. מסיעת ימינה: מרדכי יוגב. מסיעת העבודה-גשר: אורלי לוי אבקסיס. מסיעת המחנה הדמוקרטי: ניצן הורוביץ.

יו"ר הוועדה, ח"כ משה גפני: "תודה רבה על האמון של החברים, אני מודה לאנשי כחול לבן שהיו שותפים ולכל הסיעות האחרות שתמכו בי. אני רוצה לומר את מה שאתם יודעים, הצטברה על שולחן ועדת הכספים עבודה רבה, העברות רבות של המשרדים השונים, הכל משותק. משרד האוצר יצטרך להביא העברות חדשות, כל ההעברות שייכות לכנסת ה-21. אני מבקש מכל חברי הוועדה, יש דברים שאינם פוליטיים ושייכים לתפקוד המדינה, אני מבקש לאשר את ההעברות".

ח"כ מיקי לוי: "מה שרלוונטי ואמיתי אני מצביע בעד, כך נהגתי בעבר. אני מבקש להעביר מסר לאוצר, אם יביאו העברות תקציביות, מין שאינו מינו, לדוגמא - לצד חינוך מיוחד העברות שאינן בתפיסת העולם שלי, תעבירו את המסר שהדברים האלה נמאסו, שלא יביאו העברות של מין שאינו במינו".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נתניהו וקושנר במסיבת העיתונאים צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ

נתניהו: "מעוניין במשא ומתן לשלום על בסיס תכנית טראמפ"

קרא עוד