סגור

הרשימה המשותפת תחרים את טקס השבעת הכנסת

בכוונת הרשימה המשותפת שלא להשתתף בטקס ההשבעה בכנסת מחר, כאות מחאה על האלימות ומקרי הרצח הגוברים במגזר הערבי, ללא מענה מצד המשטרה והרשויות

חדשות כיפה
ג בתשרי התשפ
,
02 באוקטובר, 2019 14:06
 ח"כ טיבי. מחרים

ח"כ טיבי. מחריםצילום: פלאש 90. מרים אלסטר

הרשימה המשותפת הודיעה כי תחרים מחר (ה') את טקס השבעת הכנסת ה-22, במחאה על גל הרציחות במגזר הערבי שאירעו בימים האחרונים.

במהלך קטטה שפרצה אתמול בכפר מג'ד אל כרום, פתחו אלמונים באש לעבר ארבעה גברים. שניים מהם, אחים בני 36 ו-23, נהרגו, אחד נפצע באורח קשה והאחר- באורח קל. המשטרה פתחה בחקירה והודיעה כי הרקע לירי פלילי. 

הח"כים של הרשימה המשותפת הסבירו ברשתות החברתיות את המניעים להחרמה.

ח"כ אחמד טיבי כתב כי החרמת ההשבעה היא "כחלק מההשבתה הכללית עליה הכריזה ועד המעקב על גל הרציחות ביישובים הערביים ואוזלת יד המשטרה", כך כתב טיבי והגדיר את המצב כ'מערב פרוע ונשק משתולל'

יו"ר הרשימה המשותפת, איימן עודה: "עשרות האנשים שנרצחו מתחילת השנה הם לא רק קורבנות של הפשיעה האלימה, הם גם קורבנותיה של אדישות הממשלה ורשויות האכיפה. לא יתכן שנמשיך לקבור את ילדינו בזמן ששאר חברי הכנסת יצטלמו בחגיגיות במליאה. אנחנו נצטרף לציבור שלנו במחאות ברחבי הארץ"

ח"כ אמטאנס שחאדה, מס 2 ברשימה: ‏״מחר איעדר עם חה״כ של המשותפת מהשבעת הכנסת ואצטרף לבני ובנות עמי במחאה ושביתה כללית נגד מדיניות הממשלה, שמעודדת פשיעה והאלימות ביישובים הערבים. המשטרה וגורמי אכיפת החוק אינם נוקפים אצבע בעניין, לא מפענחים את מקרי הרצח ולא פועלים לאיסוף כלי נשק. על הזנחה פושעת כזו חייבים למחות״

ח"כ  היבא יזבק: "מחר הרשימה המשותפת תחרים את השבעת הכנסת במחאה על ההזנחה הפושעת של הממשלה את הטיפול באלימות ובפשיעה בחברה הערבית. מתחילת השנה נרצחו 71 ערבים. דרשנו ונמשיך לדרוש תכנית חירום לטיפול בפשיעה ואלימות, אך מסתבר שביטחון זה רק ליהודים במדיניות הממשלה הקיימת. במדיניות הפשיעה נמשיך להיאבק!"

השר לביטחון הפנים, גלעד ארדן, יקיים מחר (ה') דיון חירום עם פיקוד המשטרה בו יוצגו לו צעדים חדשים נוספים לפריסת כוחות ביישובים הערביים ובהם צעדים מיידיים לשיפור הביטחון במגזר ולהתמודדות עם העלייה החמורה במקרי הרצח והאלימות. כמו כן, ייפגש השר ארדן היום אחר הצהריים עם חברי הכנסת איימן עודה, אחמד טיבי, מנסור עבאס, ומטאנס שחאדה, על מנת לעדכן אותם בפעולות הצפויות".

02.10.2019

1. מבחינת מפלגת הצבועים כשערבים רוצחים יהודים זה בסדר בסדר, (מפלגת הצבועיפ)

אבל כשערבים רוצחים ערבים אז היהודים צריכים לפתור את הבעייה

דווח על תגובה לא ראויה
03.10.2019

2. متخلفين/מפגרים (אבו נאצר)

ערביי ישראל פראי אדם וחברי הכנסת שמייצגים אותם הזויים, תיכף יאשימו את המשטרה ואת הממשלה בכך שהם אלה שרצחו את אנשיהם.

דווח על תגובה לא ראויה
03.10.2019

3. צבועים (חיימון)

ממילא אינם תורמים כלום לבוחריהםכי הםצחותרים ולעומתיים תחת יסודות המדינה היהודית,מבקשיי נפשה ורעתה,עד להשמדת עמה ותורתוומחיקת ארצנו מתחת כיפת השמים.
את הרת
צח ירשו ממיסד האיסלאם הרוצח מוחמד,שטבח ללא היכר ,כדי לקדם ולהפיץ את דתו ההזוייה,בעזרת צבא רוצחים,אותם תיחזק בשוד וגזל,של כספיי ורכוש הנרצחים.
ולכן מה לכם כי תלינו,אם זו מצוותכם מהמייסד.
ובבקשה אל תבואו בכלל לכנסת,כי מלבד נזק והתנכלות למדינה ולשילטון,אינכם תורמים מאומה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: shutterstock

"אין סיכוי לחנך בני נוער לתפילה בעולם שבו נשים אינן מתפללות"

קרא עוד