רכבת החגים: רכבת ישראל מפרסמת את לו"ז הרכבות לחגי תשרי

רכבת ישראל מפרסמת את לוח זמני הרכבות בחגי תשרי, כאשר במהלכם תופעלנה הרכבות על פי לוח זמנים ייעודי, הכולל שינויים מסוימים בלוחות הזמנים לצד תגבור קווים, בעיקר בערבי ובמוצאי החגים

חדשות כיפה
כה באלול התשעט
,
25 בספטמבר, 2019 13:40
רכבת ישראל

רכבת ישראלצילום: דוברות רכבת ישראל


על פי תנועת הרכבות: רכבת ישראל מפרסמת את לוח זמני הרכבות בחגי תשרי. במהלך חגי תשרי, תופעלנה הרכבות על פי לוח זמנים ייעודי, הכולל שינויים מסוימים בלוחות הזמנים לצד תגבור קווים, במהלך ערבי החגים, מוצאי החגים ותקופת חול המועד. רכבת ישראל נערכת גם לתגבור היסעים חינמיים בין תחנות תל אביב סבידור מרכז, לוד ונתב"ג, אשר יופעלו במידת הצורך ועל התפלגות הביקושים בתחנות. ברכבת ישראל ממליצים לנוסעים בימים אלה להתעדכן בשינויים בלוחות הזמנים באמצעות אתר האינטרנט והיישומון. מומלץ לבדוק את המסלול הנסיעה מראש, באתר רכבת ישראל בדף תכנון המסלול.


בערב ראש השנה, יום ראשון 29.9.19 , תופעלנה רכבות הנוסעים על פי לוחות זמנים של ימי שישי. 
ביום זה יופעל שירות רכבות הלילה לנתב"ג במתכונת רגילה (רכבת אחת לשעה לכל כיוון). 
במהלך שעות היום ועד סיום השירות בשעה 16:30 (בקירוב) יופעל שירות רכבות בין תחנות ת"א סבידור מרכז לנתב"ג ומודיעין ובין תחנות ת"א סבידור מרכז ללוד במתכונת רכבת אחת לשעה לכל כיוון. 

בראש השנה, יום שני, 30.9.19– לא תופעלנה רכבות. 

במוצאי החג, יום שלישי, 1.10.19– רכבות הנוסעים תופעלנה על פי לוח הזמנים של מוצאי שבת. 

ביום רביעי, 2.10.19 - רכבות הנוסעים תופעלנה על פי לוח זמנים מתוגבר של ימי ראשון.

יום הכיפורים:
ביום שני, 07.10.19 - תופעלנה רכבות הנוסעים על פי מתכונת מתוגברת של ימי חמישי. בערב יום הכיפורים, יום שלישי 08.10.19 - תופעלנה רכבות הנוסעים במהלך שעות הבוקר והצהריים על פי לוחות זמנים של ימי שישי. החל מהשעה 13:00 (בקירוב) תסתיים תנועת הרכבות בהדרגה.   

במוצאי יום כיפור, יום רביעי 09.10.19 - לא תופעלנה רכבות, מלבד שתי רכבות:
רכבת מספר 8001 היוצאת מתחנת נהריה לתחנת נתב"ג בשעה 23:13. הרכבת תעצור בתחנות עכו; קריית מוצקין; תחנות חיפה; בנימינה; חדרה מערב; נתניה; הרצליה; תל אביב סבידור מרכז; תל אביב ההגנה, ותסיים את נסיעתה בתחנת נתב"ג. 

רכבת מספר 8590 היוצאת מתחנת ב"ש מרכז לתחנת ת"א ההגנה בשעה 23:51.
הרכבת תעצור בתחנות: אופקים, נתיבות, שדרות, אשקלון, אשדוד עד-הלום, יבנה מערב, ראשל"צ משה דיין, בת ים – יוספטל ותסיים את נסיעתה בתחנת ת"א ההגנה.

תנועת הרכבות תחודש במלואה לאחר חצות הלילה שבין יום רביעי לחמישי, בתאריך 10.10.19. 

סוכות ושמחת תורה:
בערב החג הראשון של סוכות, יום ראשון 13.10.19, וכן בערב חג שני (הושענא רבה), יום ראשון 20.10.19- תופעלנה הרכבות על פי לוח הזמנים של ימי שישי. ביום זה יופעל שירות רכבות הלילה לנתב"ג במתכונת רגילה (רכבת אחת לשעה לכל כיוון). במהלך שעות היום ועד סיום השירות בשעה 16:30 (בקירוב) יופעל שירות רכבות בין תחנות ת"א סבידור מרכז לנתב"ג ומודיעין ובין תחנות ת"א סבידור מרכז ללוד במתכונת רכבת אחת לשעה לכל כיוון. 

במוצאי החג הראשון של סוכות, יום שני 14.10.19, ובמוצאי החג השני (שמחת תורה), יום שני 21.10.19 – תופעלנה רכבות הנוסעים על פי לוח זמנים של מוצאי שבת. 

במהלך חול המועד סוכות, ימים שלישי עד חמישי (15-17.10.19) – 
רכבות הנוסעים תופעלנה על פי מתכונת מתוגברת, בדומה ללוח זמני הרכבות של ימי ראשון וחמישי. בנוסף תתגבר רכבת ישראל את קו בית שמש-ירושלים גן החיות התנ"כי ותפעיל רכבת אחת בשעה לכל כיוון, במקום רכבת אחת בשעתיים, לכל כיוון.

ביום שלישי, 22.10.19, אסרו חג –  רכבות הנוסעים תופעלנה על פי מתכונת מתוגברת של ימי ראשון. 

 

26.09.2019

1. רקבת ישראל (אדמית)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נשיא המדינה ראובן ריבלין צילום: קובי גדעון לע"מ

הנשיא ריבלין: "רצח של מפגין או רצח ראש ממשלה - אינם תרחיש דמיוני"

קרא עוד