סגור

אמילי עמרוסי מגלה למי היא מצביעה

העיתונאית החריפה מסבירה מדוע החליטה להצביע לאיילת שקד: "בפעם הראשונה יש אישה שמנהיגה מפלגה לאומית"

חדשות כיפה
יז באלול התשעט
,
17 בספטמבר, 2019 10:35
אמילי עמרוסי

אמילי עמרוסיצילום: יח"צ

אשת התקשורת אמלי עמרוסי פרסמה ברשתות החברתיות כי היא תצביע למפלגת ימינה בזכות יושבת הראש איילת שקד

"כי היא אישה. כי בפעם הראשונה יש אישה שמנהיגה מפלגה לאומית. כי יש לה ביציות מברזל. היא לא מפחדת להוביל שינויים. נועזת. חדת מחשבה. בעלת ראייה אסטרטגית. לא נכון להגיד "שום דבר לא יעצור אותה בדרך ליעד", כי היא דווקא כן נעצרת כשיש פלונטר, ומנסה לפרום אותו בחכמה", הסבירה עמרוסי.

עוד הוסיפה אשת התקשורת: "כי חלק מסביבתה הטבעית מורעלת נגדנו. יכלה לגדול בשמאל, ולהיות מלוטפת כמו צ'ינצ'ילה. הייתי דוברת מועצת ישע בזמן ההתנתקות, בזמן עמונה המדממת. כתוב לי על העור עד כמה שונאים אותנו. אבל היא רואה מעבר להסתה, שומעת מבעד לרצח האופי, מדלגת על עומרי מניב, מתעלמת מרביב דרוקר, ומחליטה להצטרף אלינו בהזדהות עם סל הערכים. כי קורצה מחומר של מנהיגים. נעדרת רגשנות. נקיית כפיים. יסודית. לומדת בטיל. חרוצה בטירוף. נשמרת מהטחת רפש ביריבים ונמנעת מרכילות. יודעת לכרות בריתות".

"רגע, איך קרה שמה שאנחנו מחפשים במנהיגים הן תכונות? מה עם סט הערכים שבשמו היא מפעילה את התכונות הללו? האם בעידן פרו-ביבי/ אנטי-ביבי אנחנו עוסקים רק בתכונות ובמידת ההתאמה לראשות ממשלה, ושוכחים שלרועה צריך להיות גם יעד?"

"אין היום מנהיגות *ימנית* בליכוד. לא לגבי שינויים במערכת המשפט, לא לגבי ביטחון (יעידו תושבי העוטף בדרום, תושבי גבול הצפון, הירושלמים ואנשי יו"ש), לא לגבי תפיסת ההתיישבות במרחבי ארץ ישראל, בנייה בירושלים, אכיפת החוק נוכח השתלטות בדואית על אדמות מדינה, ועוד ועוד. נתניהו הוא ראש הממשלה הטוב ביותר שהיה לנו עד כה, אך איננו ימני. אולי בסתר לבו הוא ימני; במעשיו הוא אינו מסגיר זאת."

"הטובה ביותר מבין הבאים אחרי נתניהו היא שרת המשפטים לשעבר. עמוד שדרה מבטון בכל הנוגע לביטחון, משפט, התיישבות. תפיסת העולם הימנית שלה לא מתנגשת בסולם ערכים חברתי. כשרת משפטים היא יישמה את המלצות דוח פלמור לגבי הישראלים יוצאי אתיופיה. מינתה שופטים יוצאי אתיופיה, מזרחיים, דתיים, אנשי פריפריה. חתומה על רשימת חוקים חברתיים חשובים."

"נמנעתי מלכתוב פוליטיקה בפייסבוק או בעיתון כבר כמה שנים. יש לי מה להפסיד מהפוסט הזה. כבר פחות אכפת לי. נשים איכותיות לא שרדו לאורך זמן בפוליטיקה הישראלית אבל היא כאן כדי להישאר.
כן, קצת רובוטית, קצת פחות סחבקית, אבל יש לה יותר מה לתת לנו מאשר מועמד אחר. כל מה שצריך זה לתת לה שלושים שניות ו-15 גרם פתק", סיכמה עמרוסי

17.09.2019

1. לא סובל את שתיכן. (יגאל)

דווח על תגובה לא ראויה
17.09.2019

2. לא סובל את שתיכן. (יגאל)

דווח על תגובה לא ראויה
17.09.2019

3. אמילי עמרוסי צודקת. איילת שקד היא הטובה מכולם (אבי)

איילת שקד חכמה והיא המועמדת הטובה מכולם.

דווח על תגובה לא ראויה
17.09.2019

4. מראיינת מגעילה (בראלי)

פרצוף יפה ודיבור רהוט לא עושים את הבנאדם
תוכן הדברים של אמילי נוצר עקב היותה דתיה

דווח על תגובה לא ראויה
17.09.2019

5. מי זאת ולמה זה מעניין למי הצביעה (משה)

ומה זה קשור ימין או שמאל, קודם כל שיהיה אדם ישר והגון. ביבי נתניהו הוא שקרן וקמצן כרוני. כל אחד עדיף ממנו

דווח על תגובה לא ראויה
18.09.2019

6. מנית הרבה מעלות טובות, אבל למה המעלה הראשונה שהיא אישה? אני אצביע למפלגה כי בראשה עומד גבר? היזהרו מהשובניזם שהרפורמים והקרן החדשה דוחפים. בידקו את עצ (יהודי)

דווח על תגובה לא ראויה
18.09.2019

7. מפחיד (חיים זבולון קסטלניץ)

איילת מפחידה.
ראית עולם שלה הזויה.
היתה מחרבת את עולמות הצדק מעבירה את השיפוט לביתן ואמסאלם?
לאט לאט.
מתפלא עליך אמילי את אישה חכמה.

דווח על תגובה לא ראויה
18.09.2019

8. חם חם (שמעון חוכמת ההמונים)

חם צוואר ברק גם אם לא תגיד עוד מאה שנה מה עשית אצל הפדופיל אפשטיין.חז"ל כבר התקילו אותך לפני אלפי שנים באמירה לא לחינם הלך הזרזיר אצל העורב(ראה ויקיפדיה)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

תפילה בימי הקורונה. חוזרים להתפלל בחוץ? צילום: גרשון אלינסון, פלאש 90

ההגבלות בבתי הכנסת - 50 איש: "אם יש צורך - לשוב למנייני החצרות"

קרא עוד