הנשיא ריבלין בקלפי: "לא הנשיא ולא ראשי המפלגות ייקבעו מי תהיה הממשלה- רק אתם"

נשיא המדינה רובי ריבלין עודד את האזרחים לצאת ולהצביע ביום הבחירות: "זהו יום חג לדמוקרטיה הישראלית"

חדשות כיפה
יז באלול התשעט
,
17 בספטמבר, 2019 9:50
הנשיא ריבלין בקלפי

הנשיא ריבלין בקלפיצילום: יונתן זינדל\פלאש 90

נשיא המדינה רובי ריבלין הצביע לפני שעה קלה בקלפי בירושלים. הנשיא עודד את האזרחים לצאת ולהצביע: "יום בחירות שמח. זה יום חשוב לדמוקרטיה הישראלית, ובהחלט יום חג לדמוקרטיה הישראלית. לא הנשיא ולא ראשי המפלגות הם שיקבעו מי תהיה הממשלה ומי יהיה הראש שלה-רק אתם. אתם הבחורים שתקבעו בהצבעתכם. צריך להיות שותפים בדמוקרטיה, להצביע ולהשפיע". 

בסרטון שהעלה לרשתות החברתיות אמר ריבלין: "אני, מצידי, אעשה כל שביכולתי, במסגרת החוק והסמכות שניתנה לי מתוקף תפקידי, ועל פי החוק, על מנת שתקום ממשלה נבחרת בישראל מהר ככל הניתן, ושנימנע חלילה ממערכת בחירות נוספת".

אמש (ב') דווח כי הנשיא רבילין אמר בשיחות סגורות, כי במידה ולא יהיו 61 ממליצים לנתניהו או גנץ, הוא ישקול להפגיש בניהם בפגישה משולשת בכדי לקדם ממשלת אחדות ולמנוע בחירות שלישיות. 

17.09.2019

1. נשיא מכובד (אנוכי)

אני בטוח שלא בחרת מחל וזה רק בשל העומד בראשה.
נשיא מכובד שאני מאוד מכובד למרות דעותיו הימניות הוא איננו גזען ולא מפלג .

דווח על תגובה לא ראויה
17.09.2019

2. רק ביבי !!! - כי סוס מנצח לא מחליפים - בחמור כושל, צולע ומגמגם ! (מחל !)

בשבילנו - רק ביבי!

מחל !

דווח על תגובה לא ראויה
17.09.2019

3. כנסו דחוף (יהודי)

קבלו הסבר קצר למה חייבים להוציא את כולם להצביע
לפי כל הסקרים בשביל שתהיה ממשלת ימין חסרים כ3-4 מנדטים (בהנחה שעוצמה יהודית לא עוברת, כפי שצפוי) אם תוצאות הבחירות יהיו כמו בסקרים אלו, סיכוי גבוהה שתקום ממשלה חילונית , ממשלת אחדות ליכוד-לפיד, ללא דתיים, או לחילופין הימין יצרף מפלגה חילונית שמאלנית שתתקע את הממשלה ותפגע בערכים שלנו. בקיצור, על כל אותם אלה שיכולים להצביע לגוש הימין וע"י כך להקים ממשלה ימנית, ולא הולכים להצביע תהיה אחריות משמעותית על כל חילולי השבת, הרס הארץ, חוקים חילוניים , קיצוץ תקציבי הקודש במדינה, וכו וכו... לא יודע מה יגידו ביום הדין!! כל פעם שיהרסו ישוב, שיפגעו ביהדות, שיזכרו שיכלו למנוע זאת, מה יגידו אותם ששווים 3-4 מנדטים מחר בבוקר שלפיד וליברמן יחגגו ויבצעו את רצונם?? אסור לתת ללפיד ליברמן לנצח!! זה בהשיג יד להביא עוד 3-4 מנדטים , זה לא דמיוני בכלל, אז כל אחד מתבקש להבין את גודל האחריות ולעורר את משפחתו , חבריו וכו.. לצאת בדחיפות להצביע!! אנא הפיצו את הכתוב כאן הלאה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

גנץ ודרעי צילום: הדס פרוש, פלאש 90

דרעי: "עם ישראל לא יסלח לנו אם נלך לבחירות". גנץ: "לא נתפשר על התקציב"

קרא עוד