הרב דוב ליאור: "עוצמה יהודית היא הבית למצביעי נעם"

הרב דוב ליאור הגיע למטה עוצמה יהודית כדי לחזק את המפלגה לקראת יום הבחירות הקרב ובא: "חייבים בכנסת מפלגה שתדאג לשלמות התורה והארץ"

חדשות כיפה 15/09/19 16:43 טו באלול התשעט

הרב דוב ליאור: "עוצמה יהודית היא הבית למצביעי נעם"
עוצמה יהודית בכנס היום, צילום: יח"צ

הרב דוב ליאור, רבה לשעבר של קרית ארבע ומבכירי רבני הציונות הדתית, הגיע היום (א') בשעות הצהריים למטה של מפלגת עוצמה יהודית בירושלים על מנת לחזק את ראשי המפלגה ופעיליה לקראת יום הבחירות המתקרב.

בכינוס שנערך במטה, אמר הרב ליאור: "אני רוצה לחזק את כל פעילי המפלגה ונציגיה לכנסת הפועלים ללא לאות למען הַכנסת המפלגה לכנסת. עוצמה יהודית היא המפלגה היחידה הנושאת את דגל האמת ללא מורא, שתשמור בכנסת על שלמות העם, התורה והארץ".

צילום: יח"צ

בנוסף, בירך הרב ליאור על פרישת מפלגת נעם מהמירוץ לכנסת ואמר: "עוצמה יהודית היא הבית למצביעי נעם, שעשתה מעשה גדול כשהחליטה לפרוש היום. עוצמה יהודית תפעל לשמירת ערכי קדושת המשפחה, ותיאבק נגד תרבויות זרות הפועלות להשפיע על עם ישראל לרעה". 

הרב ליאור קרא לפעילים ולאנשי עוצמה שלא להירתע מקריאות נגד המפלגה והכפשותיה: "למרות שיש מי שפועל להחליש את רוחה של המפלגה ושל הפעילים, 'איש את רעהו יעזרו ולאחיו יאמר חזק'. צריך לאזור כוחות ולהמשיך לפעול ללא הפסקה עד הכנסת נציגי מפלגתנו לכנסת, למרות כל אלו הקוראים תיגר נגד העשייה החיובית היוצאת מהמקום הקדוש הזה".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר