סופית: מפלגת נעם פורשת

פרסום ראשון: מפלגת נעם פורשת מהמירוץ בבחירות לכנסת. ההודעה הרשמית תגיע בכנס פעילים אחר הצהריים: "הזמן הקצר לא הותיר לנו אפשרות לשכנע את התומכים והמתלבטים". בנעם לא יתמכו במפלגה אחרת

יהונתן קליין, חדשות כיפה 15/09/19 12:04 טו באלול התשעט

מפלגת נעם - הסוף, צילום: מפלגת נעם
מפלגת נעם - הסוף, צילום: מפלגת נעם

בכינוס פעילים גדול אותו תערוך מפלגת נעם היום (א') בשעה 16:00 במלון רמדה בירושלים, המפלגה צפויה להודיע על פרישתה מהמרוץ לכנסת 22. בנעם טוענים שהצליחו לגייס כ-70 אלף תומכים במבצע ההתפקדות שערכה, רואה בקמפיין הצלחה משמעותית. על אף הדילים השונים שהוצעו ע"י מפלגות שונות, היא פורשת ללא הסכם וללא תמיכה באף מפלגה.

לאחר קמפיין של חודשיים, שכלל מבצע החתמות של תומכי המפלגה, בנעם החליטו לפרוש מהמרוץ ברגע האחרון והחלו בהכנות למערכת הבחירות הבאה. "אין ספק כי זו הצלחה אדירה" אומר הרב דרור אריה יו"ר המפלגה, "הצלחנו בסיעתא דשמיא, להביא לקדמת סדר היום את הסיפור שכולם מנסים להשתיק ולהעלים. הצלחנו באמצעות אלפי מתנדבים, לחשוף בפני עם ישראל את הנסיון של גורמים זרים להשתלט על  המדינה ולפרק את ערכי היסוד שלנו כעם וכמדינה"

ההחלטה התקבלה בדקות האחרונות, ע"י רבני התנועה, שקיבלו סקירה מפורטת המבוססת על סקרים ומחקרי עומק וכן על רשימת החותמים, שהצהירו כי יתמכו במפלגה במידה ויתברר כי היא עוברת את אחוז החסימה. התמונה שהוצגה לרבנים היא, כי ישנו בלוק יציב של כ-70 אלף תומכים, ועוד כ 250 אלף מתלבטים.

הרב צבי טאו בכנס

הרב צבי טאו בכנסצילום: צילום מסך  נעם. קיבל את ההחלטה

"הקילומטרז' שעשינו בחודשיים הוא לא פחות ממדהים, מפלגה חדשה שאיש לא הכיר הפכה לאחת המפלגות המדוברות ביותר במערכת הבחירות. ומה שיותר מדהים היא העובדה, שעל אף שהעזנו לומר את האמת שכולם  פוחדים לומר, המסרים שלנו גרפו את תמיכתם של מאות אלפים."

במפלגה מתייחסים לפער שנותר כדי להגיע לאחוז החסימה: "יש לנו אמונה גדולה בדרך, אך הזמן הקצר שעמד לרשותנו, לא הותיר לנו אפשרות לשכנע את התומכים והמתלבטים ביכולת של המפלגה לעבור את אחוז החסימה והמשימה הזו עוברת לבחירות הבאות" מסר עו"ד אלדד רבינוביץ', מספר 2 ברשימה.

יש לציין כי המפלגה לא מפרקת את המטה, ולא מפנה את המשרדים ששכרה בירושלים "נעם כאן כדי להישאר. נמשיך את הקמפיין ואת העברת המסרים גם מחוץ לכנסת ונתחיל מהיום בערב להיערך לקראת הבחירות הבאות" אמר יו"ר המפלגה הרב אריה.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר