סגור

ראש הממשלה: "השגנו את כל יעדינו"

ראש הממשלה פתח היום את ישיבת הממשלה, ויצא בגינוי נגד החיזבאללה בעקבות האירועים בצפון: "פעלנו בשילוב של תקיפות ושיקול דעת"

שירה זהבי, חדשות כיפה
ג באלול התשעט
,
03 בספטמבר, 2019 13:25
ראש הממשלה נתניהו

ראש הממשלה נתניהוצילום: יונתן סינדל/פלאש 90

ראש הממשלה בנימין נתניהו פתח את ישיבת הממשלה היום (ג'), ויוצא בגינוי נגד תוקפנות החיזבאללה: "אני מברך על האמירות של שרי החוץ של בחריין ואיחוד האמירויות נגד תוקפנות חיזבאללה. הם גינו את אוזלת ידה של לבנון, שמאפשרת לארגון הטרור חיזבאללה לפעול משטחה נגד ישראל. זה נשמע כמו ימות המשיח, אבל זה מראה על שינוי יסודי שמתרחש במזרח התיכון. גם העולם הערבי מבין שהתוקפנות האיראנית מסכנת לא רק את ישראל אלא גם את האזור כולו. אני קורא למדינות נוספות להתייצב אל מול התוקפנות של איראן וגרורותיה".  

נתניהו התייחס גם להסלמה בצפון מתחילת השבוע, ואמר: "אנחנו עברנו מספר ימים מתוחים בהרבה גזרות. היינו יכולים לפתוח את השבוע הזה בדרך אחרת לגמרי אבל אנחנו פעלנו בשילוב של תקיפות ושיקול דעת, והשגנו את כל יעדינו.

"אני הגדרתי לצה״ל ולגופי הביטחון שלושה יעדים מרכזיים בסדר העדיפות הבא; קודם כל, לעצור ולמנוע את הגרעין האיראני. הדבר השני, למנוע מאיראן לספק לאויבינו ולגרורותיה, כמו חיזבאללה ואחרים, נשק מדויק שמסכן אותנו. והדבר השלישי, למנוע התבססות של איראן וגרורותיה בגבולנו. אנחנו פועלים למעשה אל מול כל היעדים הללו, חלק בצורה גלויה וחלק ניכר גם בצורה לא גלויה. אנחנו נחושים לשמור על ביטחון ישראל". 

 

04.09.2019

1. טמטום. מה הושג בדיוק? (דוד)

פילוג ושנאה בעם? מערכת חינוך המשגשגת? בריאות תקינה?
שקרים שחיתות ומעילות. זה מה שהושג.

דווח על תגובה לא ראויה
04.09.2019

2. למה חרדים בברוקלין כן יכולים לעבוד? (דון קישוט)

כול היעדים?!...
היעדמשל החרדים זה לקחת כמה שיותר כסף מהחילוניים על מנת שהחילונים ימשיכו לקרוע את התחת בשביל שנתית של החרדי ישב ינוח ויקרא ספר אחד כול חיו.
די!!!

דווח על תגובה לא ראויה
04.09.2019

3. הכוונה שהוא ושרה השיגו יעדיהם (אחד העם)

דווח על תגובה לא ראויה
04.09.2019

4. הכוונה שהוא ושרה השיגו יעדיהם (אחד העם)

דווח על תגובה לא ראויה
04.09.2019

5. כרגיל ביבי עם ההצהרות המטופשות שלו. (דויד.ע)

דווח על תגובה לא ראויה
05.09.2019

6. צודק ביבי (אלי)

הקשישים קבלו תוספת בתי החולים ריקים והחינוך מעולה. חתיכת קשקשן לא עשית כלום למען האזרחים כל הזמן אירן אירן לדבר אתה יודע לעשות אפס אפסים

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אליאש בהר הבית צילום: מטה ארגוני המקדש

שרה אליאש שוב בהר הבית: "יש כאן מהפך גדול"

קרא עוד