סגור

נשיא הונדורס בביקור בבירה

נשיא הונדורס הגיע ארצה יחד עם רעייתו לביקור בירושלים, והגיע לטמון פתק בכותל המערבי. "אני מודה לכם על שמירת המקום הקדוש הזה"

שירה זהבי, חדשות כיפה
א באלול התשעט
,
01 בספטמבר, 2019 15:52
נשיא הונדורס טומן פתק בכותל

נשיא הונדורס טומן פתק בכותלצילום: הקרן למורשת הכותל המערבי

הבוקר (א') הגיע מר חואן הרננדס אלברדו נשיא הונדורס יחד עם רעייתו לביקור בכותל המערבי במסגרת ביקורו בירושלים, בה אמור לפתוח משרד מסחרי - דיפלומטי.
 
הנשיא התרגש מאוד מהביקור, ואמר כי ביקר כאן לפני קרוב לשלושים שנה (בשנת 1991), ביקור שהשפיע עליו מאד. הוא שמח שהעם היהודי מופקד על מקום קדוש זה ופותח את שעריו בפני כל באי עולם, והוא שמח לחזור ולבקר במקום הקדוש הזה.
 
רב הכותל המערבי הרה"ג שמואל רבינוביץ שליט"א אמר עם הנשיא פרק קכ"א בתהילים ובירך אותו בתפילת שלמה המלך שכל תפילותיו ותפילות ארצו יתקבלו ברצון.

נשיא הונדורס בביקור בכותל המערבי

נשיא הונדורס בביקור בכותל המערביצילום: הקרן למורשת הכותל המערבי

 
הנשיא נשא תפילה אישית במשך שעה ארוכה, טמן פתק בין נדבכי הכותל המערבי וכתב בספר האורחים של הכותל המערבי: "תודה אלוקים שאפשרת לי לייצג את הונדורס בזמן הזה בשביל להבטיח את הקרבה לישראל.. שזו תהיה תחילת הברכות לעמנו. תודה לישראל אחינו השומרים על עיר קודש זו. שהשלום ימשיך להתפשט בין עמי העולם. אלוקים יברך את הונדורס".
 
בסיום ביקורו אמר הנשיא: "מדינת ישראל יכולה לראות בהונדורס אחות תאומה. אנו פותחים כעת מערכת יחסים חדשה. יש לי זכות להיות נשיא הונדורס ואני מודה לכם על שמירת המקום הקדוש הזה".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

יוסי דגן מפונה לבית החולים צילום: רועי חדי

שרת התחבורה ביקשה מראש מועצת שומרון להפסיק את שביתת הרעב

קרא עוד