סגור
חדשות כיפה

מצמרר: אמזון מכרה חולצות עם הדפס אנטישמי של 'היהודי האחרון'

רשת הקניות הענקית באנגליה מכרה באתר חולצות אנטישמיות עם הדפס של רצח יהודים בשואה. באמזון לא היו מודעים לכך שהמוצרים הללו נמכרו והסירו אותם

החולצה המצמררת

החולצה המצמררתצילום: צילום מסך

 זמן קצר לפני שאמורה הענקית להתחיל לפעול בישראל התגלה כי באמזון הבריטי נמכרות חולצות עם תמונה מפורסמת של '"היהודי האחרון בויניציה שבאוקראינה" בשואה - כך פורסם הערב לראשונה בחדשות 12.

בגרסה הבריטית של אמזון ניתן היה לרכוש את החולצות -  טי-שרט וסווטשרטים - עם הדפס התמונה המפורסמת למדי של יהודי שנרצח בשואה מעל גופות נוספות של יהודים. התמונה המוכרת נקראת . החולצות הוצעו למכירה במחירים שנעו בין 9 לירות שטרלינג ל-20 לירות שטרלינג.

בתיאור של הספק נכתב: "אתם יכולים לכתוב מבין אוסף העיצובים המקורי האדיר שלנו כדי שגם אתם תוכלו לבלוט בקהל". בעקבות פניית חדשות 12 לאמזון, המוצר הוסר: באמזון בריטניה לא היו מודעים לכך שהמוצרים הללו נמכרו והסירו אותם. עוד הודיעו באמזון שיפתחו בבדיקה: אם הספק אכן עבר על כללי האתר, הם יכולים לסלק אותו לחלוטין מפעילות.

אמזון לא לבד. לפני מספר שנים רשת האופנה הספרדית זארה מכרה חולצות עליהן מופיע מעין טלאי צהוב בקולקציה המופיעה באתר האינטרנט. באתר הרשת נכתב כי החולצה מיועדת לילדים מגיל שלושה חודשים ועד גיל שלוש.

בואו לבחור את אנשי השנה שלכם
26.08.2019

1. כוסות רוח למת (אוריאורי)

הסרת חולצה זו או אחרת אינה פותרת את הבעיה. התופעות האלו מעידות כי במעמקים מביבעת השנאה העתיקה דל העמים כולם לעם היהודי. אפשר לתלות את זה בסיבות רבות אבל התורה כבר הסבירה כי שמו של הר סיני נגזר מה מילה "שנאה" לה הוא דומה. כי משם ירדה שנאת העמים לעם ישראל. כלומר. התורה והיהדות הן הגורם לקנאה. הם מבינים שלנו יש מה שלהם לעולם לא יהיה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

יו"ר ימינה איילת שקד צילום: כיפה

איילת שקד לבני גנץ: "שים את החרמות בצד ובא דבר עם נתניהו"

קרא עוד