סגור

עתירה לעליון: לפסול את הרשימה המשותפת

עו"ד איתמר בן גביר וחברי ועדה מטעם הליכוד הגישו עתירה לבית המשפט העליון בדרישה לפסול את הרשימה המשותפת להתמודדות בבחירות לכנסת

שירה זהבי, חדשות כיפה
יט באב התשעט
,
20 באוגוסט, 2019 17:39
בן גביר בוועדת הבחירות, בסיבוב הקודם

בן גביר בוועדת הבחירות, בסיבוב הקודםצילום: פלאש 90. נעם רבקין פנטון

עו"ד איתמר בן גביר, מראשי עצמה יהודית, ביחד עם תשעה חברי ועדה מטעם הליכוד הגישו היום (ג') בשעות הצהריים עתירה לבית המשפט העליון בדרישה לפסול את הרשימה המשותפת.

בערעור הציגו העותרים עשרות ראיות ולפיהם חברי הרשימה בקולותיהם שלהם תומכים ברצח יהודים, קוראים לשחרור כלל המחבלים הכלואים במדינת ישראל, תומכים במאבק אלים של ארגוני טרור ומבקשים לשנות את אופיה של המדינה. המערערים טוענים כי יש לפסול את נציגי הרשימה המשותפת בשל הסתה לגזענות, תמיכה בארגון טרור, ושלילת קיומה של ישראל כמדינה יהודית. 

ראיה מרכזית נוספת המוגשת לבית המשפט העליון היא נגד ראש הרשימה איימן עודה. בערעור מובאים דבריו של עודה בראיון לרשת אלמייאדין הלבנונית לאחרונה, בשפה הערבית, בהם מביע עודה תמיכה באיראן. עודה מגדיר את מהלך ביטול הסכם הגרעין עם איראן כמהלך "שיכול להוביל את ישראל לעבר החלטות היסטוריות נגד האינטרסים של עמנו". 

בן גביר אומר כי "אחרי הראיות שהגשנו היום לבית המשפט העליון - אין מקום להתבלבל: חברי כנסת שתומכים באיראן ומבקרים מחבלים בבתי הכלא, לא רק שאין מקומם בכנסת ישראל, אלא אין מקומם כלל במדינת ישראל. הגיע הזמן לעשות צדק ולהוציא את תומכי הטרור מהכנסת".

העתירה המלאה:


להורדת הקובץ

21.08.2019

1. בדיחה טובה (אבי)

כאילו שהראיות יובילו לזה. בגצ הוא ישות פוליטית. שום דין או פיסת צדק לא יעשו כאן. רשעים ארורים.

דווח על תגובה לא ראויה
21.08.2019

2. מעניין (אני)

מאוד מעניין ,מה הוא חושב את עצמו המשיחיסט הטיפש והמכוער הזה?הוא חי בהזיות כי הוא חולה נפש.הוא חושב שעם הכיפה הסרוגה שיש לו על הראש ועם האידיאולוגיה החולנית שלו הוא יכול לעשות כל דבר.

דווח על תגובה לא ראויה
21.08.2019

3. חיזוק מערכת המשפט על חשבון הכנסת (היא)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ההפגנה מול משרדו של אלקין צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

ניצולי שואה הפגינו נגד מינוי אפי איתם: "מזכיר לי דברים שאמרו עליי כשהייתי ילדה"

קרא עוד