נתניהו עוקץ את סמוטריץ': מנהיגות זה לא צייצנות בטוויטר

ראש הממשלה מסביר מה עמד מאחורי ההחלטה להתיר כניסת יהודים להר הבית רק משעות הצהרים, ותוקף את ראשי הימין המאוחד: "לא מתרשם מכל ההמלצות של קבינט הטוויטר"

חדשות כיפה
י באב התשעט
,
11 באוגוסט, 2019 20:36
מתקפה על סמוטריץ

מתקפה על סמוטריץ'. נתניהוצילום: פלאש 90. הדס פרוש

ראש הממשלה נתניהו הסביר כי ההחלטה על עליית יהודים להר הבית בתשעה באב התקבלה כבר בסוף השבוע שעבר, למרות חג הקורבן המוסלמי. 

"ביום חמישי לאחר התייעצות עם כל גורמי הביטחון קיבלתי החלטה. גם השנה, כמו בכל שנה, יהודים יעלו להר הבית ב-ט' באב, גם כשזה חג מוסלמי. השאלה לא הייתה בכלל אם יעלו, אלא כיצד לנהל את זה בצורה מיטבית ביותר לבטחון הציבור וכך בדיוק עשינו", אמר ראש הממשלה. 

נתניהו שלח עקיצה לשר סמוטריץ' וליו"ר הימין המאוחד איילת שקד על אמירותיהם בטוויטר: "אני לא מתרשם מכל ההמלצות של קבינט הטוויטר, צייצנים וצייצניות למיניהם. מנהיגות זה אחריות ונחישות. כך פעלנו, כך נמשיך לפעול".

את הדברים אמר נתניהו על הציוץ של שר התחבורה נגד החלטת בית המשפטשלא להתיר אירוע בהפרדה מגדרית בעפולה: "מערכת משפט מטומטמת. סליחה שלמרות מעמדי לא מוצא מילה מעודנת יותר. טמטום פרוגרסיבי פודמנטליסטי. ומאחר וחסידי משילות אנחנו לא נפתור עצמנו בלגלגל את האחריות על המשפטנים: ראש ממשלה חלש שמאה אחוז מהטרלול הזה מתרחש במשמרת שלו. אפס מנהיגות. אפס משילות. דינה זילבר היא ראש הממשלה האמית

 

 

11.08.2019

1. עוצמה יהודית (איתמר בן גביר)

עו"ד איתמר בן גביר, יו"ר מפלגת עוצמה יהודית, טוען כי שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' סירב לדרוש את הרחבת זכויות היהודים בהר הבית במסגרת המשא ומתן הקואליציוני.

ב''עוצמה יהודית'' הציעו לאיחוד מפלגות הימין לדרוש את הרחבת שעות הכניסה ליהודים להר הבית, להתיר כניסת יהודים להר הבית גם בשבתות, וכן להקצות שטח בו יוכלו יהודים להתפלל בהר.

מי שהתנגד להצבת תנאים אלו, על פי בן גביר, היה שר התחבורה סמוטריץ'. "נדהמנו לקרוא את מטח הציוצים של סמוטריץ' בעניין אפליית היהודים בכניסה להר הבית בשעה שסירב להעלות אפילו דרישה אחת בעניין במסגרת המשא ומתן הקואליציוני", אמרו בעוצמה יהודית. ''בצלאל סמוטריץ' הוא איש אידיאליסט, אבל כאשר מדובר על הר הבית מצופה ממנו קצת יותר מלצייץ בטוויטר".

דווח על תגובה לא ראויה
11.08.2019

2. נתניהו צודק (עברתי לליכוד)

יותר טוב שהימין המאוחד לא יזכיר את דינה זילבר, שהראתה לנו כמה שקד מדברת- ולא עושה

דווח על תגובה לא ראויה
12.08.2019

3. בן גביר אומר הרבה דברים (א)

שאין בבסיסם אמת

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

פורש. אבי גבאי צילום: מרים אלסטר/פלאש 90

אבי גבאי, יו"ר העבודה לשעבר: מתחרט שלא נכנסתי לממשלה של נתניהו

קרא עוד