סגור
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

ראש הממשלה נתניהו: אנחנו הולכים לתפוס את המרצחים

ראש הממשלה קורא שלא להצביע למפלגות אחרות מלבד מחל, מתייחס לרצח דביר שורק ותוקף את ליברמן והימין המאוחד

חדשות כיפה
ח באב התשעט
,
09 באוגוסט, 2019 14:46
ראש הממשלה בנימין נתניהו

ראש הממשלה בנימין נתניהוצילום: פלאש 90

ראש הממשלה עשה לו מנהג לעשות שידור חי בפייסבוק ולענות על שאלות גולשים. היום (ו) קיים ראש הממשלה שידור חי והתייחס לרצח דביר שורק ותפיסת המחבלים וכמובן לבחירות.

בנוגע לרצח דביר שורק ז"ל אמר נתניהו: "אנחנו הולכים לתפוס את המרצחים האלה, לפי דיווח שקיבלתי לפני שעה קלה אנחנו בדרך לשם - זה לא ייקח הרבה זמן ואנחנו נבוא איתם חשבון. נתפוס אותם כפי שהשב"כ וכוחות הביטחון תפסו את כל המרצחים בשנים האחרונות, זה לא ייקח הרבה זמן עד שזה יתברר". נתניהו סיפר על הסיור שלו אתמול באזור הפיגוע: "החלק הקשה של השבוע היה אתמול עם הרצח הנורא של דביר שורק. הלכתי למקום האירוע, מקום הרצח", סיפר. "הסתובבתי עם המפקדים ועם אנשי השב"כ ואני רוצה להגיד לכם מה אני רואה – אלו שרוצים לסלק אותנו מכאן עדיין קיימים ואנחנו נאבקים על מקומנו וארצנו כל הזמן. ארץ ישראל נקנית בייסורים ומשפחת שורק הנפלאה, שאיבדה גם את הסב הרב הרלינג, משלמת מחיר יקר אבל ראיתי אנשים מאוד חזקים ושורשיים שמעמיקים את אחיזתנו במולדת."

לגבי הבחירות הזהיר  נתניהו מהצבעה ל"מפלגות אחרות בימין" ורמז למפלגות הימין המאוחד : "מי שאומר אני רוצה את נתניהו בראש ממשלת ימין יצביע ליכוד ולא יגיד טוב אני אתן זה למישהו אחר ונדאג, נקווה שיעברו את אחוז החסימה, נקווה שאם יעברו את אחוז החסימה גם ימליצו על נתניהו, גם שם אני שומע את הגמגום של החברים שם בימין. "אולי כן, אולי בהתחלה, כרגע," כל מיני מילים כאלה. אני אומר אתה רוצה להיות בטוח ואתה רוצה שאני אמשיך להוביל את מדינת ישראל כראש ממשלת ישראל אז תצביע מח"ל! פתק אחד. וזו הבחירה האמתית בבחירות האלה, מי יהיה רה"מ הבא של מדינת ישראל. מי שרוצה אותי יצביע מחל. פתק אחד."

ועוקץ את מפלגות "עוצמה יהודית" למפלגת נעם: "לא לבזבז את הקולות בימין על מפלגות קטנות שלא יעברו או על מפלגות גדולות שלא ברור על מי ימליצו. ליברמן לא ימליץ עלינו".

נתניהו גם נשאל על המצב בדרום ואמר כי צה"ל ערוך אך "עדיף בעיניי לא להיכנס כרגע למערכה גדולה". עוד תקף את התקשורת על ההתייחסות למשפחתו: "טענו ששרה מתערבת במינוי של ראש מוסד שהיא לא הכירה. עכשיו אומרים את זה על יאיר - הוא אדם עצמאי, כותב וחושב מה שהוא רוצה, ואני לא מתיימר להגיד לו מה לעשות והוא בטח לא מכתיב לי מה לעשות".

בתגובה אמרה איילת שקד, יו"ר הימין המאוחד : "אנחנו הימין האידיאולוגי היחידי. אמרנו שנמליץ על מועמד הימין, שזה נתניהו. די לזרות חול בעיני הציבור.  במקום לריב עם השותפות הטבעיות, עדיף לנתניהו למקד מאמצים בהגדלת הגוש אם אכן ממשלת ימין לאומית היא רצונו. מי שגמגם עם ברק, לבני, הרצוג, גבאי ורק אתמול כשאמרו אנשיו שילך עם גנץ - שלא יטיף לימין המאוחד״.

09.08.2019

1. בבקשה (יוסי)

אדון ביבי נתניהו שמכהן כבר שנים רבות כרה''מ אל תספר לנו על מפלגות אחרות , אתה אחראי על כל טיפת דם יהודי שנשפכת כאן בגלל היותו יהודי ואתה באירוע של נער יהודי שנרצח רק בגלל היותו יהודי משתמש בכך לטובתך האישית , תתבייש ! על מנת שיפסיקו לרצוח פה יהודים רק בגלל שהם יהודים אני ומשפחתי נצביע עוצמה יהודית , אני לא שוקל בכלל אם הם יעברו כי לא אתה ולא שקד ולא בני גנץ שיושבים על כסאות העור הצלחתם למנוע את הפיגוע אתמול ובכלל את כל הפיגועים , אין ספק בכלל שרק עוצמה יהודית יכולה למנוע פיגועים מהסוג הזה .
"כף" בקלפי !

דווח על תגובה לא ראויה
09.08.2019

2. עוצמה יהודית תחזיר את פעולות התגמול, בבחירות רק עוצמה יהודית. (שמוליק)

דווח על תגובה לא ראויה
10.08.2019

3. בחרתם ביבי תקבלו שרה ויאיר (יקי)

הוא ראה שכותבים את זה הרבה ברשתות אז מנסה להכיחש

דווח על תגובה לא ראויה
11.08.2019

4. רק ביבי המלך (אני )

רק ביבי بس نتنياهو بريحانيةבריחאניה

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: תי שטרן, שגרירות ארה״ב ירושלים

יועז הנדל וצבי האוזר נפגשו עם השגריר דיוויד פרידמן

קרא עוד