סגור

ראש הממשלה נתניהו בזירת הפיגוע: "נבוא בחשבון עם המרצחים"

ראש הממשלה הגיע אל זירת הפיגוע בו נרצח דביר יהודה שורק בגוש עציון ואמר: "התשובה שלנו למרצחים היא שהם באים להרוס ואנחנו בונים. אנחנו מחבקים את משפחת שורק בשעתם הקשה"

חדשות כיפה
ז באב התשעט
,
08 באוגוסט, 2019 18:01
נתניהו בזירת הפיגוע

נתניהו בזירת הפיגועצילום: פלאש 90, נעם רבקין פנטון

בשעה שהמצוד אחר המרצחים נמשך, ראש הממשלה, בנימין נתניהו הגיע לפני זמן קצר לגוש עציון, אל זירת הפיגוע בו נרצח דביר יהודה שורק בן ה-19 הלילה. נתניהו אמר כי  החקירה מתקדמת וכי מנידת ישראל תבוא בחשבון עם המרצחים.

"ארץ ישראל נקנית בייסורים", אמר נתניהו. "התשובה שלנו למרצחים היא שהם באים להרוס ואנחנו בונים. שנית ידנו תשיג אותם ונבוא איתם חשבון. אין לי ספק, גם על סמך מה ששמעתי, שנשיג את מי שביצע את הרצח הנורא הזה. אנחנו מחבקים את משפחת שורק בשעתם הקשה".

ראש הממשלה סירב להתייחס לזהות מבצעי הפיגוע: "אין טעם למסור פרטים בעיצומה של החקירה. אני יכול רק לומר לכם שאנחנו רואים כאן את הסיבוב שהרכב עשה אחרי מעשה הפשע והרצח". עם נתניהו נכחו בזירה ראש מועצת גוש עציון שלמה נאמן וראש מועצת אפרת עודד רביבי, הם קיבלו סקירה מאלוף פיקוד מרכז נדב פדן. הרמטכ"ל אביב כוכבי הגיע גם הוא וביצע סקירה ביטחונית בזירה.

דביר שורק הי"ד

דביר שורק הי"דצילום: באדיבות המשפחה

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן דורש בעקבות הפיגוע הרצחני מראש הממשלה להחזיר את המחסומים ליהודה ושומרון. "בחמשת הפיגועים האחרונים ביו"ש הצליחו המחבלים להימלט מהמקום", אומר דגן. "הרוצחים של: איתם ונעמה הנקין, רזיאל שבח, איתמר בן גל, אורי אנסבכר, התינוק עמיעד ישראל איש רן, זיו חג'בי, קים לברנגרוד יחזקאל, הרב אחיעד אטינגר, סמ"ר גל קיידאן - כולם נמלטו מהמקום. הדבר הזה לא היה קורה אם היו מחסומים ביו"ש. לצערנו בשנים האחרונות דמם של המתיישבים הפך הפקר. בכדי לשמור על "חופש התנועה" של אויבינו, מאפשרים לרוצחים ומחבלים להסתובב בחופשיות לרצוח בנו ולברוח לכפרים. דביר שורק הי"ד יכול להיות הקורבן האחרון. אני קוראים לשר הבטחון להורות על החזרת המחסומים לאלתר. אם לבנינו לא תנתן הזכות לנוע בחופשיות וללא חשש, כך יהיה גם לאויבינו". 

הלוויתו של דביר יהודה שורק תתקיים בשעה 19:30 בבית העלמין האזרחי בעפרה. משפחתו של דביר שורק הי"ד ביקשה להימנע מסיקור תקשורתי של הלוויה. דביר השאיר אחריו הורים וששה אחים, שחר (24), נועה (23), בנימין (15), איתן (13) ואורי (9).

08.08.2019

1. עוצמה יהודית תחזיר את פעולות התגמול, בבחירות רק עוצמה יהודית. (שמוליק)

דווח על תגובה לא ראויה
08.08.2019

2. אבל איך נימנע את החיפוש אחרי הרוצחים של שבוע הבא? (את הרוצחים האלו נמצא)

איך

דווח על תגובה לא ראויה
08.08.2019

3. הליכוד זה שמאל, תחשבו אם עוצמה יהודית היתה בכנסת (יוחאי)

איזה עשר מנדטים במקום ליכוד, ההרתעה היתה במקום אחר לגמרי, אבל כנראה הטיפשות בהצבעה למפלגות פייק זה חלק מהגלות...

דווח על תגובה לא ראויה
08.08.2019

4. גטו (יעקב)

בס"ד
חומקובסקי צדק

דווח על תגובה לא ראויה
08.08.2019

5. למה צריך עוצמה (יוסי)

אתם מדברים על שמאלנים , אבל מה נתניהו או הבית היהודי עשו בתקופתם בכנסת נגד המחבלים ? נאדה , אפס ! אתם מדברים על מחירי דירות אבל מה נתניהו או הבית היהודי עשו בתקופתם בכנסת בעניין ? נאדה , אפס ! אתם מדברים על הבריאות אבל מה נתניהו או הבית היהודי עשו בתקופתם בכנסת בעניין ? נאדה , אפס ! אכפת לכם מתורת ישראל ? אכפת לכם מארץ ישראל ? אכפת לכם מעם ישראל ? רוצים שמחירי הדירות ירדו ? שימו "כף" בקלפי , הפעם עוצמה יהודית תכנס , יודעים איך ? עם הקב''ה ואיתכם ! ("כף" בקלפי

דווח על תגובה לא ראויה
09.08.2019

6. אני בטוח שיתפסו אבל מה אתה רוצה לעשות זה עוד ימשך ככה בלתי אפשרי לא חייב לחיות גיבורים תן עבודה עם לא מה אתה שווה (רן מאיר)

אני בטוח שיתפסו אבל מה אתה רוצה לעשות זה עוד ימשך ככה בלתי אפשרי לא חייב לחיות גיבורים תן עבודה עם לא מה אתה שווה

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

x
חוזרים להיות חברים?  ליברמן עם ליצמן ודרעי צילום: פלאש 90. מרים אלסטר

זה מתווה הפשרה בין החרדים לליברמן

קרא עוד