"אין ללפיד בעיה להקים קואליציה עם נציגי חמאס בכנסת": בן גביר עונה ליו"ר יש עתיד

יו"ר יש עתיד קרא לבנט ושקד שלא להכניס את עוצמה יהודית לרשימה של מפלגות הימין בטענה כי הם אינם לגיטימים. בן גביר ענה: "לפיד יכול להיות רגוע - בבית היהודי נכנעים לדרישותיו. המוסר הכפול, הדו פרצופיות והצביעות זועקים לשמיים"

חדשות כיפה
כו בתמוז התשעט
,
29 ביולי, 2019 10:19
לא רוצים אותנו ברשימה| בן גביר

לא רוצים אותנו ברשימה| בן גבירצילום: פלאש 90. יונתן זינדל

עו"ד איתמר בן גביר, מראשי עוצמה יהודית, מגיב לדבריו של יאיר לפיד, שקרא הבוקר (ב') לא להכניס את אנשי עוצמה יהודית לאיחוד בין מפלגות הימין. "מבחינת כניסת עוצמה יהודית לרשימה אחת של מפלגות הימין, לפיד יכול להיות רגוע - בבית היהודי נכנעים לדרישותיו", אומר בן גביר ומוסיף "כמו לפיד גם שם לא רוצים לראות את עוצמה יהודית בכנסת הקרובה. אולם למרות רוחו של לפיד לעוצמה יהודית תהיה בכנסת הקרובה נציגות מכובדת על אפו וחמתו, במסגרת חיבורים אחרים בימין". 

בנוסף, מצביע בן גביר על צביעותו של לפיד: "לפיד זועק נגד ה'כהניסטים', ומנגד אין לו שום בעיה להקים קואליציה יחד עם נציגי החמאס בכנסת איימן עודה ואחמד טיבי. המוסר הכפול, הדו פרצופיות והצביעות זועקים לשמיים".

29.07.2019

1. טוב היה לו היו משאירים מקום לבן גביר ברביעיה (איחוד גדול מסך חלקיו)

של איחוד הימין. זה היה מוסיף את המנדטים של עוצמה לבלוק הטכני ומעלה את הסיכויים של האיחוד הזה . הסכנה של האיחוד הוא שאם יתמכו בממשלת לפיד ששונא דת במוצהר הם ימצאו עצמם באופוזיציה רחוקים מאפשרות אמיתית להשפיע.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נתן שרנסקי צילום: קרן פרס בראשית

נתן שרנסקי - חתן פרס בראשית

קרא עוד