פרשת דומא: בית המשפט מציע לפרקליטות לחזור בה מההאשמות

הסדר טיעון כבר נחתם עם הקטין שהואשם בתחילה בתכנון רצח בני משפחת דוואבשה, אך בית המשפט ממליץ לפרקליטות לבטל גם את ההאשמות הללו: "יש פערים גדולים" בכתב האישום

יהונתן קליין, חדשות כיפה
כא בתמוז התשעט
,
24 ביולי, 2019 12:44
משפט דומא. ארכיון

משפט דומא. ארכיוןצילום: פלאש 90. תומר נאוברג

בית המשפט המחוזי בלוד ממליץ לפרקליטות הבוקר (ד') לחזור בה מההאשמות נגד הקטין א' בפרשת דומא. כך דיווחה כתבת 'כאן 11' כרמל דנגור. כתב האישום שהוגש, במסגרת עסקת הטיעון, נגד הקטין, שהואשם בתחילה בתכנון הרצח, כלל אישום בחברות בארגון טרור. אך השופטת רות לורך כתבה לפרקליטות כי "הנאשם כבר הודה במניע אידיאולוגי, אבל מכאן ועד להסיק שיש ארגון ושהוא חלק ממנו... יש פערים גדולים".

כתב האישום המתוקן, שהוגש לאחר חתימת עסקת הטיעון, שולל את הקשר שבין א' לאירוע הרצח בכפר דומא. בנוסף, הקטין זוכה מהאשמות נגדו בהצתת כנסיית הדור מציון ומאישומים נוספים אשר ליוו את התיק בתחילת דרכו. 

משפטו של החשוד המרכזי בפרשה, עמירם בן אוליאל, החל בחודש שעבר. בן אוליאל עצמו ויתר על עדותו, אך אשתו העידה, וטענה שבליל הרצח בדומא בעלה היה בכלל בביתם.

 

24.07.2019

1. פשוט מזעזע. התעללות במתנחלים! (משפט דרייפוס)

לוקחים אנשים הכי מוסריים, הכי נקיים. מכפישים את שמם. מסיתים את ההמון נגדם ובסוף אחרי כל כך הרבה שנים של עינויים יורדים לאט לאט מהעץ... בסוף הכל יתברר כבדייה. מה שהיה שם זה סכסוך בין חמולות ערביות כמקובל בתרבות זו...

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: דוברות טהרת המשפחה

סוגרים מעגל: מקווה קבע בכרמי קטיף

קרא עוד