עוצמה יהודית נגד סמוטריץ': הדליף את המעורבות של נתניהו באיחוד לתקשורת

גורם בכיר בעוצמה יהודית מאשים כי יו"ר האיחוד הלאומי הדליף לתקשורת את מעורבותו של ראש הממשלה באיחוד מפלגות הימין בכדי לדחוק את בנט ושקד במו"מ מול איחוד הימין. מסביבתו של סמוטריץ' נמסר: "קשקוש בלבוש"

מירב כהן, חדשות כיפה
כ בתמוז התשעט
,
23 ביולי, 2019 22:40
סמוטריץ בן גביר והרב פרץ

סמוטריץ בן גביר והרב פרץצילום: יחצ

גורם בכיר בעוצמה יהודית מספר לחדשות כיפה כי מי שהדליף את מעורבותו של ראש הממשלה נתניהו באיחוד מחודש בין הבית היהודי- איחוד לאומי לעוצמה יהודית הוא יו"ר האיחוד הלאומי בצלאל סמוטריץ'. 

הערב נחשף בחדשות 12 כי למרות הכחשותיו נתניהו מתערב למען איחוד בימין, הוא מנסה לייצר איחודים. ראש הממשלה שוחח עם הרב פרץ ולחץ לשלב את עוצמה באיחוד מפלגות הימין, והציג לו סקר שהראה שעוצמה שווה 2.5 מנדטים ושאיתמר בן גביר הוא דמות פופולארית בימין. נתניהו הפציר בפרץ לחבור לעוצמה יהודית עוד לפני הצירוף לבנט ושקד. 

בעוצמה יהודית טוענים כי מאחורי ההדלפה של סמוטריץ' עומד מניע נסתר והוא כיפוף בנט ושקד במשא ומתן מול הבית היהודי. בימין החדש הגיעו לשולחן המו"מ עם דרישות שסמוטריץ' לא רוצה להענות להם. יו"ר האיחוד הלאומי הדליף את המידע לתקשורת כדי להפחיד את ראשי הימין החדש שאם הם לא ירדו מהעץ שלהם יישארו מחוץ לחיבורים בימין. 

הבכיר במפלגה מותח ביקורת מרומזת כי יו"ר האיחוד הלאומי משתמש פעם נוספת בעוצמה יהודית לאינטרסים שלו:  "אנחנו מעריכים את בצלאל, אבל הוא חייב להפסיק להשתמש בעוצמה כקלף מיקוח מול בנט ושקד. זכותו של בצלאל להחליט  אסטרטגית שהוא לא רוצה את עוצמה. אנחנו התקדמנו ונמצאים היום במקום אחר אבל מגוחך שכל פעם שהמשא ומתן בין האיחוד הלאומי לימין החדש נתקע שולפים את קלף עוצמה יהודית וטוענים  שאוטוטו עוצמה חותמת על הסכם עם סמוטריץ . אנחנו כבר לא שם ואנשי האיחוד הלאומי יודעים שניכנס רק אם יהיה יחס של שותפות לעוצמה ולא כאלה שמשתמשים בקולות שלהם וזורקים"

מסביבתו של השר סמוטריץ נמסר: "קשקוש בלבוש"

23.07.2019

1. הבית היהודי (לא משנה)

עוצמה יהודית צריכה ללכת לבחירות לבד ולסלק את הסמוטריץ הזה שאיילת שקד רוצה לעשות ממנו ריץ רץ בכל מקרה הם מדברים עים עצמם השטח והפעילים לא איתם אים יש היתר לבחור מועמדת או מועמד לא דתי נבחר במפלגת העבודה או מרץ הבנתם את זה בבית היהודי או לא

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2019

2. לי אין התלבטות, מצביע נועם (אבי)

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2019

3. הצלחה וקידום טבעת קמיע * טבעת קסם מזל. (Laura)

חברים של יום טוב, שמי שרה לורה מירושלים, אני רופאה במקצועה, בת 45. אני רוצה לשתף את עדות חיי האמיתית, יש לי כוונה חיובית שמידע זה יעזור למישהו שקורא מאמר זה ברגע זה להחזיר את הנישואין השבורים ולהחזיר את יחסי האהבה האבודים תוך יומיים. אחרי שהיה שנים במערכת יחסים עם אב אריקסון, הוא נפרד ממני, עשיתי הכל כדי להחזיר אותו לאהוב אותי, אבל כל מה שעשיתי היה לשווא, רציתי שהוא כל כך יחזור בגלל האהבה שיש לי אליו. שאלתי אותו עם הכל, הבטחתי אבל הוא סירב. הסברתי את הבעיה שלי לעמיתי בחברה לעבודה והיא הציעה שאני מעדיף ליצור קשר עם סלע כתיב אהבה שיכול לעזור לי לאיית זאת בחזרה, אבל אני מהסוג שלעולם לא חשב שמעולם לא קיים חלק של איות אהבה או עובד, היה לי אין ברירה אלא לנסות את זה, שלחתי בדוא"ל את ערוץ האיות והוא אמר לי שאין בעיה שהכל יהיה בסדר לפני שלושה ימים, שהאקס שלי יחזור אלי לפני שלושה ימים, הוא השליך את חלק האיות של האהבה לאוויר ובאופן מפתיע היום השני, זה היה בסביבות השעה 06:00. בן זוגי לאהבת לשעבר התקשר אלי בטלפון הנייד שלי, הייתי כל כך מופתע שעניתי לשיחת הטלפון וכל מה שהוא אמר היה שהוא כל כך מצטער על כל מה שקרה שהוא רצה שאחזור אליו, שהוא כל כך אוהב אותי . כל כך שמחתי והלכתי אליו וכך התחלנו לחיות יחד בשמחה. (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2019

4. סמוטריץ נוכל תחמן יהיר ושחצן (תמיר)

רוצה עוד פעם להשתמש לצרכי הישרדותו הפוליטית בעצמה יהודית הפעם זה לא יקרה והוא יבין בדרך השה שמקומו בבית ולא בכנסת ישראל ושעצמה יהודית היא מפלגה עם הקבה יותר מצביעים מתקומה

דווח על תגובה לא ראויה
24.07.2019

5. זה לא משנה אם זה בלבוש או קשקוש (יוסי)

הפעם העם רוצה את עוצמה יהודית במקום ריאלי

דווח על תגובה לא ראויה
24.07.2019

6. חוצפן (עופרה )

סמוטריץ בקולך הבטחת לפעילי עוצמה אמרת מילה זו מילה . כנראה שבאמת מילה בטוח אין לך .

דווח על תגובה לא ראויה
24.07.2019

7. לא מעניין-הפעם אני מצביע עוצמה. השאר הוכיחו שאין להם אומץ (יעקב )

פרץ נכנע ללחץ תקשורתי, סמוטריץ נכנע ולא מבקש את תיק המשפטים, שקד לא הצליחה לבצע שינויים במערכת המשפט, רק עוצמה יהודית לא נכנעת ובגלל זה השמאל מנסה לשים לה רגליים ולפסול אותה. כולם אנשים טובים, השאלה למי יש אומץ.

דווח על תגובה לא ראויה
24.07.2019

8. סמוטריץ חרדלי מתנשא והתגלה גם כשקרן (אעתי עלמי)

ברור לכולם כי מי שבוחש בבית היהודי נגד עצמה יהודית זה סמוטריץ שדואג למעמדו וטובתו האישית השתמש במצביעי עצמה יהודית כדי להכנס לכנסת ולאחר הבחירת זרק אותם הפעם נדאג שעצמה יהודית יקבלו את המגיע להם בדין מקומות 2 ו 4 ותיק בכיר ושסמוטריץ המתנשא יקבל מקומות 7 ו 8 עצמה יהודית מביאים את רוב המצביעים לעומת סמוטריץ שלא שווה כלום

דווח על תגובה לא ראויה
24.07.2019

9. הפעם מצביעים רק לעוצמה יהודית ! (לזרוק את שקד השמאלנית !)

עם ישראל תתעוררו !
נתניהו צריך לידו ימין חזק !

דווח על תגובה לא ראויה
24.07.2019

10. סמוטריץ עדיף ליהודים מעוצמה יהודית השקרנים!!! (בן)

שקרנים אלה

דווח על תגובה לא ראויה
24.07.2019

11. לבחור בסמוטריץ ולא בכהניסטים השקרנים (חלי)

אין להם שום כבוד עצמי

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בית החייל ע"ש שמשון ומיקי פלדמן, נתניה צילום: אלדד פובזנר

הרבנות הצבאית מודיעה: בית החייל בתל אביב לא כשר

קרא עוד