גננת נוספת נעצרה בחשד להתעללות

גננת משכונת גילה בירושלים נעצרה, לאחר שנחקרה ושוחררה לפני מספר שבועות, בחשד להתעללות בילדים, נעצרה בשנית, לאחר שהצטברו תלונות נגדה

חדשות כיפה
יט בתמוז התשעט
,
22 ביולי, 2019 16:50
אילוסטרציה

אילוסטרציהצילום: shutterstock

שוב זה קורה. מטפלת במעון לתינוקות בשכונת גילה בירושלים נעצרה היום (ב'), בחשד להתעללות בילדים במעון. מדובר בחשודה שכבר נעצרה לפני מספר שבועות, נחקרה ושוחררה לאחר מכן, אך היום נעצרה בשנית, לאחר שהתקבלו נגדה תלונות חדשות.

במשטרה התקבלו שמונה תלונות בסך הכל נגד המטפלת, חלקן מלפני כשנתיים שכבר נסגרו, אך נחקרות מחדש לאחר שהתקבלו נגדה גם תלונות חדשות. במשטרה יבקשו מחר להאריך את מעצרה, ומסרו כי החקירה בפרשה נמשכת.

עו"ד אלעד שאול, המייצג את הורי הפעוטות שהגישו תלונה, מסר בתגובה: "בשם הורי הפעוטות, כולי תקווה שמעצר החשודה מעיד על מגמה של הפנמה מצד הרשויות שתופעת ההתעללות בפעוטות חסרי ישע הפכה למכת מדינה. המתעללים בחסרי ישע, פעוטות, קשישים, בעלי חיים ובעלי מוגבלויות - אמורים להישפט, לשיטתנו, במלוא חומרת הדין".

כזכור, בשבועות האחרונים עלה והוצף הנושא של התעללות בגני ילדים, בעיקר סביב התיעוד המזעזע שהתפרסם בפרשת 'המטפלת המתעללת' מראש העין, כרמל מעודה.

22.07.2019

1. די!! (אתי)

מי שלא מסוגלת לעבוד עם ילדים בבקשה!! תחפשי מקום טוב עבורךך!
הם ילדים! תינוקות! הם בוכים! הם גם צורחים!
זה הדרך שלהם להתבטא!!
הם לא מדברים!! תרחמו עליהםםם!!
ה' ישמור עליהם!!שנזכה לגננות ומטפלות בעלות מידות טובות !!

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2019

2. אהבה לחשים Win-Back המאהב לשעבר (Laura)

חברים של יום טוב, שמי שרה לורה מירושלים, אני רופאה במקצועה, בת 45. אני רוצה לשתף את עדות חיי האמיתית, יש לי כוונה חיובית שמידע זה יעזור למישהו שקורא מאמר זה ברגע זה להחזיר את הנישואין השבורים ולהחזיר את יחסי האהבה האבודים תוך יומיים. אחרי שהיה שנים במערכת יחסים עם אב אריקסון, הוא נפרד ממני, עשיתי הכל כדי להחזיר אותו לאהוב אותי, אבל כל מה שעשיתי היה לשווא, רציתי שהוא כל כך יחזור בגלל האהבה שיש לי אליו. שאלתי אותו עם הכל, הבטחתי אבל הוא סירב. הסברתי את הבעיה שלי לעמיתי בחברה לעבודה והיא הציעה שאני מעדיף ליצור קשר עם סלע כתיב אהבה שיכול לעזור לי לאיית זאת בחזרה, אבל אני מהסוג שלעולם לא חשב שמעולם לא קיים חלק של איות אהבה או עובד, היה לי אין ברירה אלא לנסות את זה, שלחתי בדוא"ל את ערוץ האיות והוא אמר לי שאין בעיה שהכל יהיה בסדר לפני שלושה ימים, שהאקס שלי יחזור אלי לפני שלושה ימים, הוא השליך את חלק האיות של האהבה לאוויר ובאופן מפתיע היום השני, זה היה בסביבות השעה 06:00. בן זוגי לאהבת לשעבר התקשר אלי בטלפון הנייד שלי, הייתי כל כך מופתע שעניתי לשיחת הטלפון וכל מה שהוא אמר היה שהוא כל כך מצטער על כל מה שקרה שהוא רצה שאחזור אליו, שהוא כל כך אוהב אותי . כל כך שמחתי והלכתי אליו וכך התחלנו לחיות יחד בשמחה. (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)

דווח על תגובה לא ראויה
24.07.2019

3. בכותרת כתוב "גננת" ובתוכן הכתבה "מטפלת" (יעל)

שוב המדובר במעון פרטי.
קיים הבדל בין מטפלות במעונות הפרטיים לבין גננות מוסמכות הכפופות לפיקוח משרד החינוך.
חשוב לשים לב ולא להשחיר את מעמד מקצוע הגננות הכה חשוב.

דווח על תגובה לא ראויה
24.07.2019

4. למה לעזאזל כותבים גננת בכותרת אם זו בעצם מטפלת ?!?! (גננת עם תואר שני)

הגיע הזמן שהכתבים העילגים האלה יכתבו כמו שצריך ולא ידביקו לכל זבל אנושי את התואר גננת

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

גשם צילום: shutterstock

תחזית מזג האוויר: סוער וגשום, חשש לשיטפונות ושלג בחרמון

קרא עוד