סגור

לאה גולדין עזבה בדמעות פגישה עם נתניהו

בצל אירועי יום השנה למבצע צוק איתן, נפגש ראש הממשלה עם משפחות החללים החטופים בידי חמאס. גולדין עזבה בדמעות ואמרה: ״כל מטרת הפגישה הייתה להשתיק את המשפחות"

חדשות כיפה
יג בתמוז התשעט
,
16 ביולי, 2019 21:46
לאה גולדין

לאה גולדיןצילום: פלאש 90

לאחר נתק ממושך של חודשים ארוכים נפגשה היום משפחת גולדין עם ראש הממשלה נתניהו. בפגישה השתתפו גם משפחות שאול, מנגיסטו וא-סייד. 

במהלך הפגישה, חצי שעה לאחר תחילתה, נשברה לאה גולדין ויצאה ממנה בדמעות לאחר שהבינה כי כל מטרת הפגישה היא לנסות להרגיע את המשפחות רגע לפני האירועים לציון 5 שנים למבצע צוק איתן. בתחילת הפגישה הציע ראש הממשלה למשפחות להטיס אותן בשבוע לארה״ב על מנת שייקחו חלק באירוע טקסי במטה האו״ם בניו-יורק למען העלאת המודעות להשבת הבנים. בטרם יצאה לאה גולדין מהפגישה התעמתה עם נתניהו ואמרה לו ״מעניין מדוע נזכרת בנו דווקא עכשיו, אחרי 5 שנים בהן לא עשית דבר. אנחנו לא צריכים נסיעה לניו יורק ומה שהצעת, כבר עשינו בעצמנו לפני שנתיים ובהצלחה מרובה״.

ממשפחת גולדין נמסר לאחר הפגישה: ״כינוס הפגישה היום והצעותיו של נתניהו לפעול בזירה הבינלאומית נועדו בראש ובראשונה על מנת להשתיק את אכזבת המשפחות, רגע לפני שמציינים 5 שנים למלחמת צוק איתן. התחושה שלנו במהלך הפגישה הייתה שרה״מ עושה כל שביכולתו על מנת לצלוח בשלום את השבועיים הקרובים, במהלכן תתקיים העצרת הממלכתית ונציין 5 שנים לחטיפתו של בננו הדר. גם אחרי הפגישה הזו לא ברור לנו מדוע נתניהו אינו מתנה את השבת הבנים בכל המהלכים לשיקום ושדרוג עזה המתקיימים מידי יום והאם בכוונתו לעמוד בהבטחתו כי השבת הבנים תהיה חלק מההסדרה בעזה״.

מהלך השנים האחרונות, ואף בחודשים האחרונים, נעשו על ידי משפחת גולדין מספר פעולות חשובות בזירה הבינלאומית שהובילו לכך שמועצת הביטחון של האו״ם, הפרלמנט האירופי והפרלמנט הקנדי קיבלו החלטות המהוות מנוף בינלאומי לפעילות של ממשלת ישראל ושל נתניהו באופן אישי להשבת הדר, אורון, אברה והישאם.

16.07.2019

1. חסל ביקורי שבויים אוניברסיטה דולרים חשמל דלק (צדק)

מתי נבין שיחס גורר יחס
תמיד ישראל יוצאת פראירית
משלמים לחמאס שוחד בלי תמורה
תחזירו את השבויים

דווח על תגובה לא ראויה
17.07.2019

2. אתם צודקים ( אליהו ראש ברזל)

אבל שרואים שכמה שלא השתדלתם לא עלתה בידכם וחייבים לזכורשלב מלכים ביד השם היה נכון במקום כל ההתבזות זלכם כלפי המערכת הפוליטית לעשות השתדלות רוחנית ו והיא עצרות תפילה הקמת ישיבה על קברם של הבנים רון והדר תפילה וזעקה לבורא עולם שיזכו לבוא לקבר ישראל כל עיסוק אחר הוא ברכה לבטלה כי רק בורא העולם יכול להפוך את הכל ברגע ובלי סיעתא דשמיה אין כלום

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

שופט העליון לשעבר, צבי טל ז"ל צילום: Miriam Alster/FLASH90

"כטל מאת ה'" | אליקים רובינשטיין מספיד את חברו השופט צבי טל ז"ל

קרא עוד