"הורה יקר": פנקסי חיסונים שוויוניים בתל-אביב

טיפות החלב בעיריית תל אביב הוציאו פנקסי חיסונים חדשים הממוענים ל'הורה' ולא רק לאם, כמו שהיה מקובל עד היום

חדשות כיפה
יג בתמוז התשעט
,
16 ביולי, 2019 19:31
חיסון. אילוסטרציה

חיסון. אילוסטרציהצילום: shutterstock

פנקסי החיסונים בתל אביב עוברים שינוי. עיריית תל אביב, שבבעלותה טיפות החלב העירוניות, הוציאה פנקס מעקב חדש הממוען ל"הורה היקר", ולא רק לאם, ובהנחיות המופיעות בו אין התייחסות למין ההורה וההנחיות מנוסחות בכלליות וללא שיוך מגדרי. 

כרטיס המעקב בטיפת חלב מחליף את הכרטיס הקודם שבו נכתבו ההוראות "לתשומת לב האם". ההנחיות שהופיעו בו היו מנוסחות כמכוונות לאם בלבד, כעת הכרטיס, כאמור, מכוון לשני המגדרים ומנוסח כהורה. השינוי הנוכחי הגיע בעקבות השינוי הקודם במסגרתו התחנות לאם ולילד שינו את שמם לתחנות הבריאות למשפחה. 

גיא רווה, יו"ר עמותת "הורות משותפת=טובת הילד", שהוביל מאבקים קודמים בנושא, התייחס ואמר: "הפרסום לכרטיס המנוסח באופן מיושן ומגדרי עלה בפייסבוק על ידי טניה חן, אמא תושבת תל אביב. עיריית תל אביב פעלה באופן מהיר לתיקונו ודאגה להוציא כרטיס מעקב חדש בו הניסוח פונה לכל הורה. לא רק אם. אנו מברכים את עיריית תל אביב ומקווים שמשרד הבריאות ידאג להוציא הנחיה בנושא לכל טיפות החלב בשאר הרשויות".

18.07.2019

1. הגיע הזמן שכולם גם יהיו שווים במראה החיצוני (אריה)

שער קצר או ארוך לכולם מכנסיים או שמלות לכולם ומוח דפוק לכולם כמו שיש לכם. עלובי נפש, למי זה מפריע מה כתוב בפנקס הורה/ אב / אם. זה הבעיה היחידה שלנו פה בארץ. תשקיעו כוחות בדברים יותר רציניים

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מי יעמוד בראש? צילום: יח"צ

סקר בחירות: מי הייתם רוצים שיעמוד בראש מפלגה דתית מאוחדת?

קרא עוד